Arkturus Grup Mesajı: Gücünü Kabul Etmek

 

Michael Divine - Only Love Can Reign Over MeSevgili Dostlar, aşağıdaki mesaj uzun listemde çalışılmayı bekleyen kanallıklardan biriydi ve ilginçtir ki, Venüs’ün durup da ilerlemeye başladığı zaman yayınlanmayı seçti. Venüs gerilemesinin genel temasını hatırlarsak, kendi değerini, genel değerlerini araştırma,  değer ve sevgiyi ifade etmeyi öğrenme ve sonuçta ya da bu araştırma sırasında isyan! Haftalardır dünyanın çeşitli yerlerinde isyan seyrediyoruz ve Arkturuslular da aşağıda bu konuya eğiliyor. “Bizi ilgilendirmiyor, burada olmuyor” demeyin, çünkü aslında oluyor. Şu anda birbirinden kopuk halde olsa da evlerde, işyerlerinde ve bazen de sokakta isyan ifadesi var. Ve Arkturusluların isyan enerjisi ile ilgili önerilerini önümüzdeki bir buçuk yıl boyunca oldukça faydalı bulabilirsiniz. Konuşmuş olduğumuz gibi Venüs isyan derecelerini üç defa aktive ediyor. Şimdi üçüncü ve çok daha bilinçli ve kararlı geçişi yaşayacağız. Bu mesaj sadece isyanla alakalı değil tabii. Onun sebeplerinden/sonuçlarından ikisine de değiniyor: Kendi gücünü kabul etmek ve yükselerek eril enerjiyle birleşen dişi enerjinin dengelenmesi. Artık okuyalım isterseniz:

***

Mesajımıza hoş geldiniz, sevgili okurlar

“Olması gereken” kavramlarıyla yargılandığında çok iç açıcı olmayan dış görünüşe rağmen Işığı tutmakta çok iyi bir iş başarıyorsunuz. Dışarıdan doğru bakıldığında sanki yüksek seviyeli hiçbir şey olmuyormuş gibi gelebilir, ancak dış sahne giderek artan sayıda bireyin kalp ve zihinlerinde gerçekleşmekte olan uyanışın üç boyutlu ifadesidir.

Yüksek titreşimli Işık frekansları, hem bireysel hem de küresel bilinçteki çok eski zamanlardan kalma cehalet barajlarını yıkıyor ve çok uzun zamandır bastırılmış duyguların en sonunda dışarıya akmasına, her birinin kendine özgü şekillerde form bulmasına sebep oluyor.

Şimdi dışarıda kendini ifade eden duygular (hareket halindeki enerji) yaşamlar boyu canlıydı ama sıklıkla korku aracılığıyla çok iyi gizlendi, o duyguları hissedenlerden bile. Daha önce deneyimlenmemiş bir kendi gücünü kabul etme hali ona açık olanlar tarafından hissedilmeye başlanıyor. Bu da, giderek yükselen sayıda kişinin inandırıldıkları ne kadar çok şeyin sahte olduğunu ve ayrılık kavramlarına dayandığını idrak etmelerine yol açıyor. Kalpler ve zihinler, her bireyin hayattaki durumu, cildinin rengi, cinsiyeti ne olursa olsun, özgürlük, eşitlik ve saygı hakkı olduğunu içten tanımaya ve onaylamaya açılıyor.

Siz, ruhani olarak uyanmış olanlar, sokaklardakilerle aynı işi yapıyorsunuz ama sizin bunu yapma şekliniz gerçeği ruhani olarak anlamanız, sevecen davranış ve sözcüklerinizdir. Her iki yol da, tanınmaya ve arıtılmaya hazır olan eski enerjinin yüzeye çıkışını yansıtırken kolektife yeni bir seviyede farkındalık getirmeye hizmet ediyor.

Değişim getirme çabaları yayılmaya devam ederken daha az korku ve daha çok birlik olacak. Nefret ve şiddetle dolu olup da sebepsiz yıkıma neden olanlar yüksek bir emeli savunmuyorlar, sadece kendi negatif bireysel gündemine göre davranıyorlar. Onların davranışları dünya bilincini yükseltmeye yardım etmiyor fakat bilincin gelişmesini de durduramaz çünkü Işık güç ve gerçekliktir. Oysa kavramları onlara olan inançtan başka besleyecek ve sürdürecek hiçbir şey yoktur.

Zamanla oluşmuş ağır enerji cepleri insan ırkı hazır oldukça açığa çıkacaktır. Bu zamanda açığa çıkan enerji, ayrılık inançlarından temelini alan kölelik ve başkalarından üstün olduğu inancıdır. Arınmak için bekleyen diğer inanç sistemleri bolluk/finans, cinsiyet eşitsizliği, sağlık/ilaç, yiyecek, ayrılık ve organize dindir. Bu şeyler daha yüksek bir seviyeden görülmeye başlandıkça, pek çokları artık onlarla bulundukları hallerinde hizalanmamayı seçecek ve bu da değişim getirecektir.

Görüntüye bakıldığında, dünya evrimleşmek yerine geriye gidiyormuş gibi görünebilir ancak bu mümkün değildir sevgililer. Şahit olduğunuz, ister bilinçli, ister bilinçsiz olsunlar, insanların kendi yaptıklarıyla kolektif bilincin yeni farkındalık seviyelerine açılmasıdır.

İşte bundan dolayı bu zamanda buradasınız. Siz yeryüzüne inip de sizi kurtarmasını umduğunuz uzaylılarsınız, sizler yönlendirme için yalvardığınız Yükselmiş Ustalarsınız fakat üç boyutlu enerjinin ağırlığında kim olduğunuzu unuttunuz. Kişisel ve küresel olarak tam da parçası olmaya geldiğiniz şeyi deneyimliyorsunuz. Hepsinin plana uygun ilerlediğine güvenin.

Her şeyi sadece insan zihniyle anlamaya teşebbüs etmek her zaman yarı-gerçeklerle sonuçlanacaktır. Çünkü insan zihni sadece halihazırda kolektifte bulunanlara ulaşabilir. Onun yerine, yanıtları içinizde, İlahi Zihinde arayın ve onlar da ihtiyaç duyuldukça sezgilerden, diğerlerinden, doğrudan iç sesle veya daha pek çok farklı yollarla gelebilir. Bununla beraber, bilmeyi istediğiniz pek çok şeyin de yanıtı yoktur, çünkü enerji her “şimdide” kendini şekillenmektedir, bundan dolayı diyoruz ki, siz, insanlar görmek istediğiniz dünyayı yaratıyorsunuz.

Farkındalığınızı, korku temelli spekülasyonlar ve medya ve bazı “liderlerin” yaydığı propaganda yerine gerçekle hizalanarak yaşayın. Dış görünüşün ardında oluşmakta olan gerçekliği görebilen gözlemci olarak kalp merkezinizde kalın. Bunu yaptığınızda, enerjinizi eski ve bitmiş olanlar yerine daha yüksek çözümlere ve değişime taşırsınız.

Değişimin hepsiyle hemfikir olmayabilirsiniz bunun tek sebebi yaratılış sürecindeyken bitmiş ürünü görmenin zorluğudur. Değişimi şekillendiren bilinç açığa çıkar ve evrimleşirken, değişimin kendisi de gelişir ve evrimleşir. Yeryüzünün enerjisi artarak yükselmektedir ve değişim çoktan başladı.

Pek çokları değişim dendiğinde bunun sadece devlet, din, sağlık hizmetleri, eğitim, vs. ile ilgili olduğunu düşünüyorlar, oysa büyük değişim sadece bireysel değişimi takip edebilir. Dolayısıyla, kişisel hayatınızda da değişime hazırlıklı olun. Tek bir insan bile gerçeğe uyandığında, kolektife farkındalık ekler çünkü gerçekte TEK Bilinç vardır. Kolektif evrimleştikçe otomatikman anlamanın ve yapmanın çok daha yeni ve yüksek yolları yaratır.

Bireyler Kaynak’la, diğer insanlarla ve tüm yaşam şekilleriyle olan BİRliklerine uyandıkça kendi güçlerini de anlayıp sahip çıkmaya başlarlar. Sonuç olarak daha fazla insan kendi güçlerine sahip çıkarken, diğerlerinin güçsüzleştiren ego hareketleriyle hizalanmayı ya da kabul etmeyi reddederler, kendilerini yeni bir şekilde sevmeye ve saygı duymaya başlarlar. Gücünü kabul etmek uzun, bireyin hayatlar boyu biriktirmiş olduğu kadim domino sırasındaki ilk taşı ittiren parmaktır. Ve bu başladı.

Herkes en sonunda İlahi Varlılar olduklarını ifade eden kimliklerinde sağlamca ve güvenle duracaklar. Ancak, herkes bu anlayışa hazır olma noktasında değildir ve sizin tarafınızdan kararlı, sağlam sözler ve davranışlara ihtiyaç olan durumlar yaşayabilirsiniz. Güçlendirmek demek, yapılması gerekeni diğerinin anlayacağı şekilde yapmaktır (bazen sert görünebilir, eğer ihtiyaç duyulan buysa) fakat hep BİRlik bilincinden gelmelidir.

Kelimeler ve hareketler, bir sevgi enerji akışıyla taşınıyorsa (diğer kişinin gerçek İlahi doğasını tanıyarak iletiliyorsa), sert görünseler de, nefret veya öfke akışıyla iletilmelerinden çok daha yüksek frekanstadırlar. Birinin kendine ait gücünü fark etmesini sağlamak (güçlendirmek), asla onun paspası olmak veya aile, arkadaş veya herhangi bir organizasyonun düşünce ve kararlarınız üzerinde kontrolü elinde tutması demek değildir. Bu, diğerlerinin iyi niyetli fikirlerini asla dinleyip düşünmeyin anlamına gelmez ancak onları dürüstçe düşündükten sonra, son karar sadece ve sadece size ait olacaktır anlamındadır.

Gücünü kabul etmek tüm ilişkileri etkiler – evlilik, aile, topluluk, iş arkadaşları, vs. Herkes bireysel güçlenmeyi hissediyor veya en azından farkında olmaya başlıyor. Fakat bunu nasıl yorumladıkları ve bununla nasıl harekete geçtikleri bilinçlerinin seviyesine bağlıdır. İşte bu yüzden bir tarafta barışçıl protestocular değişim getirmeye  çalışırken, aynı anda diğer tarafta sadece kendi keyiflerini tatmin etmeye çalışan yağmacılar ve yıkıcılar da  görüyorsunuz.

Hem kadın, hem de erkek olarak pek çok hayatlar yaşadıkları ve o hayatlarda kadınlara hiçbir güvenilirlik, güç, saygı ve eşitlik verilmediği için genellikle kadınlar kendi güçlerini kabul etmekte daha büyük zorluk çekiyorlar. Dünyanın bazı yerlerinde hala daha böyle yaşanıyor ve kolektifin bu köhne enerjiyle beslemesi sürdürülüyor. Pek çok erkek ve kadın bu enerjiyi hala daha hücresel hafızalarında taşıyor. Kötü muamele eden erkekler olarak hayatlar yaşayan bazıları ise bu hayatta dişi bedeni tercih ederek diğer tarafı da tecrübe etmeyi seçtiler.

Kutsal Dişi enerji hızla Kutsal Eril enerjiyle birleşiyor ve dengeleniyor, çünkü insanlık şimdi ruhani açıdan bunun için hazır. Artan sayıda kadın hayatlarını kendi gücünü kabul ederek yaşamayı seçiyorlar, korkudan ve sindirilmekten özgür. Ve artan sayıda erkek de “erkeğe yaraşmadığı” hissini bir kenara atıp duygularını ifade etmekte özgürleşiyorlar. Seyrek de olsa sarkaç, bir yöne yada tersine çok fazla gidebilir, fakat sonunda merkeze gelecektir çünkü dişi ve erilin eşit dengesi Gerçektir.

Her zaman kadının kendi eril enerjisini açığa çıkarması veya erkeğin içindeki dişiyle birleşmesi gerekmeyebilir, çünkü hem dişi hem de eril olarak pek çok hayatlar yaşadınız. Asla unutmayın, siz fiziksel bedeni araç olarak kullanan bilinçsiniz, bir yerde cebinde bilinç taşıyan fiziksel beden değil.

Her iki enerjiyi de tamamen dengeleyip birleştirmek için bir kadının erkek gibi veya bir erkeğin kadın gibi davranma ihtiyacı yoktur. Sadece üçüncü boyutlu enerjide eril ve dişi ayrı gibi görülür, oysa bu ikisi sadece BİR İlahi Bütünün iki yarısıdır.

Zorla ve hükmederek kurulmuş, bundan temelini alan ve bu sayede sürdürülen bireysel ve küresel durumlar çökecektir. Ve birkaç seçkin azınlığın değil, herkesin hakları tanınmaya başlayacaktır. Aktif, olucu, yapıcı eril/zihin enerjisi, alıcı, sezgisel, sevecen dişi/kalp enerjisiyle dengelenip desteklenecektir, aynısı dişi enerji için de geçerlidir.

Erkekler, zaten içlerinde bulunan dişi enerjilere açılıyorlar ve varlığını kabul ediyorlar, bu da onların daha açılıp, sezgisel olmalarını, koşulsuz sevgiyi ifade edebilmelerini sağlıyor. Kadınlar da içlerinde hazır bulunan eril enerjiyi entegre ederken, daha aktifleşiyorlar, karar vermeleri kolaylaşıyor ve dişi niteliklerini çok daha iyi destekliyorlar. Bu mesajları okuyan sizlerin çoğu bu işi çoktan yaptınız ve iyi dengedesiniz ve her iki enerjinin de niteliklerini en doğal halinizle, üzerinde düşünmeden yaşıyorsunuz.

Bu, hem kişisel hem de küresel açıdan yeni bir zaman. “Pandemi” doğal akışı içinde kendini bitirecek. Medya, bazı liderler ve diğerlerinin korkularından fayda sağlayanların sizi korku temelli gündemlerine çekmelerine izin vermeyin.

Yapmanız gerekeni yapın, kurallara uyun ve her zaman hatırlayın – Tek kudret Yaratan’dır.

Bizler Arkturuslular Grubuyuz

14 Haziran 2020

Arkturuslulara ve kanallığı yapan Marilyn Raffaele’e çok teşekkürler. (onenessofall.com)


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.


Telif Hakkı©2020 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2020 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

11 comments

 1. En sevdiğim mesajlar hep Arkturuslular’dan geliyor demiş miydim? Evet bir kaç kez demiştim sanırım 🌠

  Liked by 1 kişi

 2. Yani hepimiz aslında Frodo’yuz..yüzüğü Mordor Ateş’ine attığımızda bütün dünya kurtulacak yepyeni bir dönem başlayacak..Ben şahsen kendimi Frodo’nun yüklü hali gibi hissediyorum ama yanı da görünmeyen bir Sam var..

  Beğen

 3. merhabalar. konuyla çok alakası yok ama sormak istedim. ben yarın üniversite sınavına giriyorum ve birçok kişiyle aynı ortamda olucam. micheal ın korunma balonunu hayal etsem virüstende korunur muyum sizce ? ❤️

  Liked by 1 kişi

  1. Evet. Mutlaka bunu yapın. Ama sonra şüpheye düşmeyin. Ona güvenin. Ufak hareketlerde, örneğin bir yere dokunmak veya tuvalete gitmek gibi, iç sesinizi dinleyin. Tabii ki fiziksel önlemler önemli. Oturduğunuz yeri temizlemek, sıcak basarsa maskenizi değiştirmek, vs gibi. Ve bütün bunlardan sonra da rahat olun, telaşlanmayın diyeceğim. 😊komik olacak ama doğru. Kendinize güvenin. Başarılar ve sağlıklı bir sınav diliyorum. Sevgilerle

   Beğen

   1. Çok teşekkür ederim. Bildiklerimi hatırlamak içinde meleklerime başvurmak istiyorum.Umarım şüpheye düşmem ve sağlıkla atlatırım bu dönemi ❤️

    Liked by 2 people

 4. Canım Akturuslular sanki içimizi okuyorlar.Sizi seviyorum,bizi seviyorum.Yine tam da zamanında gücümüze güç katan pürüzsüz,içten,birleştirici sevgi dolu bu mesaj için minnettarım.Sevgilerimle Mor Alev iyi ki varsınız ❤

  Liked by 2 people

 5. Allahımmm!Hayran kaldım teşekkürler Mor Alev ve hepimiz 💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕

  Liked by 1 kişi

 6. Merhaba, cok uzun zamandır sizin mesajlarinizi okuyorum ancak son 6 aydir gercek anlamda anlamaya ,yorumlamaya basladim. Geleni oldugu gibi kabul edip izliyorum.
  Sessiz kalip direnmemek gerekiyor.. Uzun zamandir artik ne zaman bitecek dedigim her seyin kendiginden yok oldugunu veya iyiye güzele dogru evrildigini görüyorum…
  Bekliyorum…..
  Kanallıgınız icin sonsuz tesekkur ederim…

  Liked by 1 kişi

 7. Merhabalar yazıyı okumadan daha yazmak istedim, dün bir sağlık merkezine gittim. İnsana bütüncül yaklaşan bir yer. O kadar mutlu oldum ki sizler çoğalmalısınız dedim. Uyku düzeninden tutun, aile ilişkileriniz, beslenmeniz, inançlarınız herşeyi konuştuğumuz bir öngörüşme yaptık. Daha sonrasında beni ilgili videolarla ve egzersizlerle destekliyorlar. Eğer sizinde çözüm bulamadığınız ağrılarınız varsa tavsiye ederim, sonunda insanı potansiyel ilaç müşterisi olarak görmeyen, kalıcı tedavi uygulamaya çalışan bir yaklaşım gördüm ya ne kadar mutluyum bilemezsiniz. Sağlık sektöründeki bu gelişme yenidünyanın ilk adımları gibi değil mi? Buradaki insanların da oldukça bilinçli olduğunu bildiğimden özellikle yazmak istedim. Hep birlikte el ele güzel yarınlara inşallah💐

  Beğen

 8. Sevgili,kendimden bir parca gibi, tipki kendim gibi hissettigim Arkturuslulara cok tesekkur ederim. Sana da yürekten sukranlarimi sunarim Sevgili Mor Alev. Tipki mesajda soylendigi gibi, eril disil dengelenmesini gectigimiz 4 haftada cok seri ve yogun bir bicimde yasadim. Sonucu su oldu: eski enerjide kadinlikla cok yogun bir tanimlanma halindeydim,cinsiyetim hayatimda buyuk rol oynardi. Simdi ise bir bilinc olarak cinsiyetin kimligimi belirleyemeyecegini biliyorum, bu bi tencereye koca denizi sigdirmaya calismak gibi geliyor. Elbette disi bedene sahip olmak cok guzel, yukselisi bu bedenle deneyimlemekten muthis keyif aliyorum,fakat kendimi ne kadin ne erkek olarak hissediyorum, her iki enerji birbiriyle muhtesem bir dans halinde, varligima butunluk ve bitmeyen bir ask hikayesi dolduruyor. iste denge bende boyle yasaniyor. Bu ilahi enerjileri cinsiyetle bagdastirdigimiz agir enerjiler dagildigi icin cok mesudum.

  En derin sevgilerimle

  Liked by 1 kişi

 9. Aktruslular🙏🙏 benim için hep özel🌸✔ öyle hissediyorum.

  “kendilerini yeni bir şekilde sevmeye ve saygı duymaya başlarlar. Gücünü kabul etmek uzun, bireyin hayatlar boyu biriktirmiş olduğu kadim domino sırasındaki ilk taşı ittiren parmaktır. Ve bu başladı.”

  Evet aynen budur✔ hizmetindeyim🙏🙏

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.