Kolektif: Artık Sadece İlerleyebilirsiniz

 

Westward Flight by LeafandpetalBaş Melekler, Melekler, Yükselmiş Ustalar, Galaktikler, Yeryüzü Elementallerinden oluşan Kolektif:

Selamlar dostlar! Bugün sizinle iletişime girmekten çok mutluyuz.

Pek çoklarınızın “bu çılgınlığın” ne zaman biteceği konusunda umutsuzluk, sorgulama ve merak hallerinde  olduğunuzu görüyoruz. Bunu yanıtlamak için oldukça fazla şey söyleyeceğiz.

Bu zamanda bu gezegende yaşamayı seçmiş olmanıza rağmen, hala daha bir çeşit gezegenden tamamen farklı bir gezegene geçiş sürecindesiniz ve o geçişin şoku sizleri zihinsel, duygusal ve ruhsal olduğu kadar hücresel seviyede de etkiliyor.

Neredeyse hepiniz, bu dönüşüm ve geçiş zamanında yeryüzüne ve çevrenizdekilere özellikle dinginlik ve metanet demirlemeye geldiniz – bir “her şey yolunda” hissini.

Bazı günler iç yaşantınızda yankı yapan o güvenceyi kaybediyormuş gibi de hissedebilirsiniz, bunun sebebi bu zamanda burada bulunmanızın nedenlerinden biridir: Kendinizi eski travmadan, ağırlıktan ve Yükseliş yolunda ilerlemenizi erteleyebilecek veya dikkatinizi dağıtacak diğer üç boyutlu frekanslardan arındırmak.

Çevrenizde gördüğünüz enkazı ve yıkıcı feveranı seyretmekten daha kolay bir yolu var diyebilmeyi isterdik ama bunu yapabilmeniz şüpheli.

Bu, siz, dünyanız ve tüm yüksek titreşimli güzel varlıklar işini yapmıyor diye oluşmuyor. Aksine, hepiniz hayran olunacak kadar iyi bir şekilde devam ediyorsunuz, doğmadan önce resmettiğiniz görevlerinizi çok iyi yerine getiriyorsunuz.

Ancak, ciddi bir hastalıktan veya yaralanmadan sonra toparlanma döneminde biliyorsunuz ki o insanın göz açıp kapayana kadar yataktan fırlayıp tamamen aktif yaşama geçmesini beklemek gerçekçi değildir.

Hastalıkları süresince, belki aylar veya yıllarca içeride bir yerde kendilerini bu hastalıkla tanımlamışlardır ve ilk yapılması gereken kişinin bu tanımlamayı salıvermesidir.

Doğal olarak zayıf olduklarını, hayatın özünde zor ve hatta bazı günler çetrefilli ve anlaşılmaz  olduğunu ve diğerlerinin yaşadıkları hakkında çok az veya hiçbir anlayışı olmadığını, zayıflık ve acı içinde yaşadıklarını düşünme eğilimini bırakmalıdırlar.

Siz de hasta yatağından kalkar gibi, artık hiçbir amaca hizmet etmeyen ve bundan böyle sizi geride tutacak şeyleri salıvermelisiniz.

“Farklı” olduğunuz hissini de bırakmalı, sizin hayatınızın doğal olarak zor ve başkaları ve hatta kendiniz için bile anlaşılmaz olduğu düşüncelerini salıvermelisiniz.

Bir şekilde “ayrılmış” olduğunuz hissini salıvermenin vakti gelmiştir – yüksek benliğinizden, diğer insanlardan, her an kendini ifade etmeye hazır bu Evrenin taşıdığı iyiliklerden ayrı kalmışlık hissini.

Eskinin Yeniye yol verdiğini anlamanın vakti gelmiştir. Bu bazı günler ne kadar tuhaf görünürse görünsün, bir bunalım değildir, şifa getiren bir çeşit kriz olmanın dışında.

Sizin burada bulunmanızın oldukça önemli bir sebebi de, binlerce yıldır yaşamakta olduğunuz “normalleştirilmiş yıkımdan” bir şifa krizinin çıkmasını sağlamaktır.

Yüksek boyuttaki yaşamlar için hastalık, yaralanma, zorluklar “normal” değildir. Bu yüzden bütün bunlar size gittikçe daha fazla garip ve gereksiz gelecektir.

Ne de bu şeyler ruhun gelişimi veya anlayışı için gereklidir.

Ama buna rağmen, eski binalar yıkılırken, her ne kadar köhnemiş ve işlevsiz olursa olsunlar, o sokakta bıraktığı boş arsayı görmek yine de şok getirir.

Yıkılma gürültülerini, yığılan molozu, yükselen tozu ve tanıdık olan bir şeyin kaybolduğu hissini kaldırmak hala daha zor olabilir.

Bu normal bir tepkidir. Fakat bizler şimdi artan sıklıkta yeni bir tepki görüyoruz çünkü pek çokları kayıp ve yıkım resimlerinin ötesine uzanıyor.

Giderek daha fazla insanın eski yapıya şükredip salıvermeyi istediğini, yeninin şimdiden inşa edilmekte olduğuna olan tam inancı ve hepinizin tutarlı bir biçimde sadece yeni tasarım üzerinde değil, inşaatı üzerinde de çalıştığınızı görüyoruz.

Eski dünyanın salıverilmesi sonsuza dek devam etmeyecek, çünkü edemez.

Güncel enerjiler eskinin yıllar boyu devam edebilmesi için çok fazla olumlu, eş-yaratım için çok fazla güçlü niyet taşıyor. Böyle enerjide eski sürdürülemez.

Aynı enerjiler hem sizin hem de dünyanın yükselişini hangi teknoloji, hangi görünmez matriks, hangi dış olay olursa olsun, yavaşlatılamayacak ve durdurulamayacak hıza getirmiştir.

Yeni dünya formları ve onların gerekliliği konusunda inkâr içinde yaşayanlar, eski düşünce, davranış ve inançlarına tutunmanın giderek çok daha zorlaştığını göreceklerdir.

Artan bir şekilde bu eski şeyler onları daha fazla hayal kırıklığına uğratacaktır, inzivada olanlar, dış dünyaya kapalı, sizi değişikliğe taşıyan karmaşadan çok uzakta olanlar bile bunu yaşayacaktır.

Biz şu anda o kadar fazla cesaret, öyle çok bağımsız düşünce ve yaşantının ilan edildiğini görüyoruz ki, milyonlar bunu yapıyor, ister sokaklarda gösteri yapın, ister yazın, konuşun, sürdürülebilir konutlar inşa edin, organik besin yetiştirin veya sadece dua edip nefes alın.

Ve bu karşı konulamaz dolup taşmanın güzelliği o kadar sersemletici, o kadar güçlendirici ki, hepimiz şimdi buna şahit ve yardımcı olmak için toplandık, nerede yardım isterseniz. Ve bu görünüşü anlatmak için lisanlarınız yetersiz kalıyor.

Bulunduğumuz yerden doğru görüyoruz, dünyanın titreşimi özgür ve kendine egemen bir gezegene, armağanlarını suistimal etmek, zaptetmek, bir mal gibi alıp satmak üzere eğitilmişlerin etkilerinden şifalanmış bir hale geçiş yapıyor.

Zaman içinde, eski baskı, zulüm ve esaret formlarından hiçbiri kalmayacak ve siz şu anda bunun başlangıcını değil, bu sistemlerin cidden ve gerçekten ortadan kalkma işlemini görüyorsunuz.

Giderek artmakta olan özgürlüklerinizi kutlamaya zaman ayıracak mısınız dostlarımız?

Sağlık veya maddi sorunlardan, ya da sevdiklerinizle olan bağlarınızdan dolayı gerginlik yaşasanız bile, hayatta bulunduğunuz yeri yargılamak yerine sevme özgürlüğünü?

Tabiatta geçirdiğiniz zamanınız, onunla ve gündelik aktivitelerinizle olan bağınız, gün içinde katılımcı olarak yaptığınız seçimleriniz, yiyecekte, müzikte, kelimelerde, düşünceler ve görüntülerde çok daha Işık dolu olabilir; veya o kadar güçlenmiş hissetmeye hakkınız olup olmadığına dair şüpheyle hayattan biraz geri çekilebilirsiniz.

Bu sizin doğuştan hakkınız!

Dünya kimsenin olamaz, insanları da, hayvanları da, havası, suyu, toprağı ve alanlarının hiçbiri kimsenin malı değildir.

Siz onun bakıcılarısınız ve siz, bir varoluş ırkı olarak, kolektif bir şekilde o görevi geri almaya, adaleti ve eşitliği destekleyen sistemlerle, güzellikle, kudretle yaşamaya karar verdiniz. Herkes için bolluk, herkes için eşitlik.

Geride pasifçe durup sadece seyretmediğimizi söylemeyi istiyoruz.

Bizden pek çokları şu anda yeryüzünde yürüyorlar veya diğer çağlarda bunu yaptılar ve hepimiz eterik alemde sizinle duruyoruz. Özgür iradenizi çiğnemeden yardıma hazırız.

Yani, ne zaman olursa olsun, bizi yardıma çağırın.

Bizler hazır yardımla sizi yanıtlamaktan mutlu oluruz. Yardım size enerji şeklinde  gelebilir, fikirler, eski yaraların şifası, yeni buluşlar ve bir zamanlar ayrı olan grupların arasında yeni köprülerin yaratılması gibi.

Bizler sizin için ayaktayız, ve bu noktadan itibaren sadece ilerleyebileceğinizi bildirmek ve buna güvenmenizi sağlamak için yüksek alemlerde, dünyanın çevresindeki gemilerde, evlerinizde ve sokaklarınızdayız.

Namaste sevgililer!

Kutlayın, çünkü asla yalnız değilsiniz.

Kolektife ve kanallığı yapan Caroline Oceana Ryan’a çok teşekkürler. (carolineoceanaryan.com)


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.


Telif Hakkı©2020 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2020 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

12 comments

 1. Ne kadar iyi gelen bir yazı oldu ☺️ Ben son günlerde aslında kendimi özgür, merkezde hissetmeye başladım ama maalesef benim dengemi acayip derecede bozan biri var. Geçmişten olan bu insan evimin önüne gelerek benimle oynuyor adeta. Herkesten özgürleştim ama onla olan kancamı bir türlü atmamışım, hala beni çok yoğun etkiliyor yaptıkları. Kendi başıma beceremeyeceğim sanırım bu konuyu, bir yardım mı alsam? Sizin tavsiye edebileceğiniz etkili bir yöntem var mı? 💕 Yalnız olmadığımızı zaten biliyordum ama bugün hissetmek bana çok iyi geldi.

  Liked by 1 kişi

   1. Teşekkürler 🙏 Dün baya bi üzüldüm ama bugün bu arkadaşın hiçbirşeyi bilerek yapmadığını farkına vardım. Bana göre şekillenen tavırlar anca bilinçsiz zihinden gelir. Arkadaşın kendi benliği olsa, seçme şansı olur, bana göre değişmez hareketleri kendi doğruları olur. Anladım ki karşımda gerçekten herhangi biri yok. Tepkisel davranan bir zihin var o kadar. Ve ben bu etkiden çıkabilirim 🙏

    Liked by 2 people

 2. merhabaa mor alev ve mor alev severler💜
  gece gördüğüm rüya ile eşzamanlı harika bi paylaşım olmuş.. aktardığınız için binlerce şükür, iyiki varsınız 🙏🏼☘️💫

  Liked by 2 people

 3. O’lmakta o’lan daha güzel anlatılamazdı
  Son bikac gündür yaşadığım hisleri satırlarda okudum tşk.ederim,mor alev,meleklerim ve tüm ilahi yardımcılarım sukurler olsun hersey tam olması gerektiği gibi benim ve bütünün hayrına oluyor. 🙏❤❤❤

  Liked by 1 kişi

 4. Sevgili Mor Alev,

  Işte olmasam hungur hungur aglardim,mutluluktan gozyaslarimi tutamiyorum. Sanki askerdeyken ailemden mektup almis gibi hissettim. O kadar yogun ve o kadar acik ki artik mesajlar da. Bu cagda birlikte,bir oldugumuz icin o kadar sukran doluyum ki. “Varolus irki”. Bunu cok sevdim. Insanogluna cok yakisti bu tanim.

  Cok tesekkur ederim.

  Liked by 3 people

 5. Çok teşekkürler canım moralev 💜 çok teşekkür ederim yükselmiş üstadlar, sevgili melekler, konsey, akturuslular kanallık edenler hepinize sonsuz teşekkürler 🙏

  Liked by 1 kişi

 6. Yalnız olmadığımızı, en güzel biçimde önemsendiğimizi, desteklendiğimizi ve sevildiğimizi bilmek çok güzel bir duygu, Kolektif’e, Caroline Oceana Ryan’a ve bu değerli bilgileri derleyip toparlayarak bize ulaştırdığınız için tabii ki de size Sevgili Mor Alev sonsuz teşekkürler!

  Liked by 1 kişi

 7. Sevgili Mor Alev
  Dostlar aklımdaki sözleri dile getirmişler. Iyi ki sizi tanıdım Çok teşekkürler ❤❤❤

  Liked by 3 people

 8. Bugün dünyada kendimi tüm dertlerimle baş başa ve bir başıma yapayalnız hissederek ağlamıştım.. Bitmeyen bir sürecin içinde çırpınıp durduğum her an içimden bir ses bunun bir daha olmaması için şimdi böyle olması gerektiğini söyleyip duruyor. Bense bunu her seferinde kendimi kandırmak üzere uydurduğumu düşünüyorum ve yine her seferinde karşıma bu bloğun bir yazısı çıkıp diyor ki hayır kendini kandırmıyorsun, o senin kulak vermen gereken, yalnız olmadığını hissettirecek yegane ses, güvenmeyi öğren artık!
  Yine de çok yorgunum Mor Alev . . . Ama iyi ki sen varsın iyi ki!❤ 🙏

  Liked by 2 people

Yorumlar kapatıldı.