10-10 Portalı: Kozmik Bilinç Enerjisi

Choose Peace - Vikki ReedSevgili Dostlar,

Bugün 10-10 yıldız kapısından geçerken bir enerji aktarımı paylaşmaya yönlendiriliyorum. Ancak öncelikle içinde bulunduğumuz 2020 koridoru hakkında biraz konuşalım. 12 Ocak 2020 ye doğru yol alırken, sorsak ve “bu dönemde öğrenmemiz gereken en önemli şey nedir?” desek, yanıt kesinlikle ÖZ-BAKIM olur.

Öz-bakım, oldukça yeni ve tam anlaşılmayan bir kavram. Kısaca kendine iyi bakmak. Bazıları bunu güzellik salonunda vakit geçirmek olarak algılayabilir, bazıları bunu bencillik olarak görebilir.

Bana göre öz-bakım kalbinin sesini dinlemek ve kendi değerini bilmektir. Bu konudaki fikirlerimi biraz daha paylaşmak istiyorum:

Öz-bakım, kendi neşe-keyif-coşkusunu takip etmektir. Aynı zamanda kendi sorunlu düşünce ve davranışlarını sona erdirmek, sadece zor değil, hayatımızda kolaylıklar yaratıyormuş gibi görünen toksik ilişkileri, durumları, alışkanlıkları hayatından elemek, söylediğimiz, yaptığımız her şeyin sorumluluğunu üstlenmek ve gerekiyorsa lafta değil gerçekten kalpten özür dilemektir. Duygusal zekamızı ve tepkilerimizi geliştirmek için kendi üzerimizde çalışmaktır.

Ne dersiniz? Öz-bakıma var mısınız? O zaman aşağıdaki enerji mesajıyla başlayalım:

Ailia Mira buna farklı bir kanallık diyor. Bu normal kanallıklar yerine bir enerji aktarımı. Bunu deneyimlediğinde enerjiyle bütün olduğunu, bir kanal değil enerjinin kendisi gibi hissettiğini ekliyor. Bu enerji aktarımının kaynağı kendini “Evrensel BİRlik” veya “Var Olan Tek BİRlik” olarak açıklıyor. Ailia Mira’ya çok teşekkürler. (expectwonderful.com) Bu aktarımı okurken zihni bir kenara bırakın ve ruhunuzla takip edin. Zihinsel olarak anlaşılması için değil, hissedilmesi ve dolayısıyla da enerjinin aktarılması ve iç uyanışımız için yollanmış bir mesaj bu.

***

Evrensel BİRlik:

Her şeyin içindeki İlahi Işık –

Biz biriz.

Biz sizi, siz olarak selamlıyoruz – siz, yani engin, birleşik sınırsız neşe-keyif-coşkunun bütünlüğü!

Sizinle içinizdeki ışık olarak konuşuyoruz; berrak, gerçek, bilge ve ebediyen yol gösteren.

Size bunu ve daha fazlasını hatırlatıyoruz: Siz akıyorsunuz!

Siz, Yaratım’ın sonsuz, sınırsız ışığısınız.

Her şey BİR ve her şey yolunda.

Kıymetli siz!

Dış dünya içinizde yaşıyor!

Siz onun hepsisiniz ve daha fazlası.

Gördüğünüz her şey sizsiniz!

Var olan her şey sizsiniz!

Siz bu insan formuna titreştiniz ve bu formda

Kendinizi duyularınıza verme ve öncelikli olarak yaratıma girmiş dünyaya yönelme meyliniz var.

Bu hakikatten de zengin bir deneyim.

Sizleri duyu ve algılarınızı genişletmeye çağırıyoruz!

Öneriyoruz, bakın ve görün – acaba duyularınız ve duyu algılarınız gerçekte,

İçinizde olabilir mi?!

Evet!

Bunların hepsi içinizde… bütün bir dünya ile birlikte!

İçinize yönelin, bunun doğru olduğu çoktan biliniyor.

İçinize yöneldiğinizde genişlemeniz doğaldır.

Açıldığınızı hissetmeniz ve varoluş hissinizin bedeniniz ve bu hayatın çok daha fazla ötesine ulaşması.

Bedeniniz. Sokağınız.

Güneş ve gökyüzü, Evren ve Yaratımın Tamamı.

Şimdi olan tüm varlıklar, geçmişte olmuş olanlar ve gelmekte olanlar (anda odaklandığınız konuma bağlı olarak)

Bunların hepsi… var olan her şey… hepsi içinizde!

Siz, hepsisiniz!

Siz, her şeysiniz!

Siz, bütünsünüz.

Bu bilişle siz, bilinçli kozmik bilinçsiniz: Var olan her şey!

Hiçbir şeyin kaderi önceden belirlenmemiş. Ancak, her şey biliniyor.

Her şey ebediyen yeni ve neşe-keyif-coşkulu.

Hiç durmadan gelişen ve buna rağmen? Tüm, bütün, tamam.

Özgürlük gelişebilme niteliğine sahiptir, oysa ki bedendeyken birey bulunduğu alanın ne olduğunu unutur: Hayat içinizde yaşar.

Siz HAYATSINIZ!

Biz diyoruz ki; Bunu bir kavram olarak bilmeyin, bunu doğrudan deneyim olarak tanıyın.

Nasıl? İçinize gidin ve keşfetmenize izin verin.

Gözlerinizi kapayın ve dingince oturun.

Dikkatlerinizi ruhani gözünüze yöneltin ve izin verin içinizdeki dünya size açılsın ve gözleriniz kapalıyken içinize bakarken

Sizden doğru genişleyen enerjiyi dalgalarını hissedin ve onlarla birlikte daha geniş Benliğinize akın.

Bu sonsuz ışık alanı aynı zamanda gördüğünüz, hissettiğiniz, üzerinde durduğunuz, çevrenizde bulunan her şey aracılığıyla ifade ediliyor. İnsanlığınız bile burada bahsetmekte olduğumuz SİZin içinde.

Hepsinin altında yatan bir tekil saadet titreşimi var.

Kendinizi ona uyumlayın. İzin verin o saadet enerjisi içinizdeki uyanış çağrısının sesi olsun.

GERÇEK Ben’i bilen içinizdeki derin hatıraya geri dönün.

Ben ebedi ve ezeli saadetim!

Siz, kozmik bilincin enerjisisiniz!

Olduğunuz her şeyle yenilenin ve güçlenin.

Dikkatlerinizi içinizdeki ışığa yöneltme cüretini gösterin.

Materyal dünyanın iç deneyimlerden ve ruhani olandan ayrı olduğu inancınıza olan bağımlılığınızdan aşamalı olarak uzaklaşmayı öğrenin.

Ayrılık yok.

Bunun için alıştırma yapmaya ve içinize düzenli olarak odaklanmaya ihtiyaç vardır, böylece içinizde açılana adım adım daha fazla güvenmeyi öğrenirsiniz. Gerçekten görmek ve berraklık için.

Oraya yönelmeye ve çevrenizdeki dünyayı doğru bir şekilde bilmeye içinizdeki DÜNYA adı verilmiştir.

Oysa sizin her şey olduğunuz ve içinizdeki İlahi Güç, açıktır.

İhtişamlı hayat, hisler ve var olan her şeyden yükselen fiziksel olan her şey, geçicidir, dinamik olarak dalgalanır.

Her şeyi doğuran hayat enerjisi ise çok daha zarif, derin, en güzel şekilde tutarlıdır. Ve yüksek bilinç hallerinde doğal olarak ve doğrudan bilinir.

İç yönlenmeden gelen bu berraklığa güvenmeyi öğrenin.

İçinizde yatan bilgeliğe uyanın.

***

Sevgili Dostlar, Hepinize harika bir 10-10 portalı deneyimi diliyorum. Sonbaharın ilk kapısı açıldı. Bundan sonra yükselerek 11-11 ve 12-12 ‘nin enerjilerini deneyimleyeceğiz. Öz-bakım dolu bir üç ay!


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.


Telif Hakkı©2019 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2019 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

13 comments

 1. Farkındalık ,öze dönmek ,kalp kırmamak ,sevgi dolu olmak ,dikkat dağınıklığı var bunun önüne geçmek için ne mümkün

  Beğen

 2. Sevgili Mor Alev, yine müthiş bir zamanlamayla gelen bir yazı daha! teşekkürler. “Sokağınız bedeniniz”e takıldım durdum. Çünkü nerede olduğumdan bağımsız, sokağım o kadar inşaat halinde ve o kadar gürültülü ki! Gerçekten bazen çok zorlanıyorum. 3 aydan önce de taşınamayacağımızı bildiğim için bugün tamam dedim, bana ne anlatmak istiyorsun, beynim? Çünkü anladım ki gürültülü olan benim beynim, kafamın içi. O da bana “didişme” dedi. Bu inşaatlarla, bu gürültülerle, bu işçilerle didişme! Sen didiştikçe şiddeti artıyor, bitmiyor. Nereye gitsen, o da geliyor.” Çok doğru. geliyor gerçekten. Sonra düşündüm, bu yazıda yazılanları evet bu bir öz bakımdı (inşaat) evet, ben gerçekten yepyeni bir şeyler inşa ediyorum. Bunla gelen korkularım, endişelerim, (gürültülerim) var. Evet sokağım, benim, bedenim! Evet didişmemeye karar verdim. İnşaat hali-mi sevmeyi merak ediyorum şimdi:) çok sevgiler

  Liked by 2 people

 3. Merhabalar, yine mükemmel zamanlama. Tam kendimi düzeltme ve öz isteklerimi çözmek için ana menü den yürüyerek kalp çakrası meditasyonuna kadar gelmişken bugun paylaşılan makale varmı diye baktım ve buradayım, geçmişten beri aklıma takılan bir soru var, -kalp çakrası meditasyonunda da dediğiniz gibi baş Melek mikaili çağırırken sesli şekilde mi soylemem gerekiyor yoksa sessiz yani telepati halinde iletisimde olabilir miyiz. Kalbimin içine gitmemde cok önemli bir soru bu 🙂 . Teşekkürler tekrar her şey için

  Liked by 1 kişi

 4. Sevgili mor alev 10 10 geçişini hissetmemek mümkün değildi teşekkürler… lakin binlerce ortada dolaşan bilgiler mor alev ailemizin vizyonuna uymamakta ve bu beni eminimki birçok mor alev hücre kardeşlerimin karşına çıkmaktadır. Sizden bu konuda fikir istemekteyim . agartadan tutunda mavi avatar kopyasi ,shamballa gezegeninden tutunda ,kristal kafatasları ,andromedali galaksiler,pleiadeslilere… sizin yorumunuz sadece beni degil eminimki mor alev ailemizin her ferdinde soru işaretlerini yok edecektir . Bu ışık bilgilerimiz bize gelişinin kaynakları bu yukarıda yazılı olanlarmidir? Yoksa ilham ile gelen siz ustamızın ustasinin ilhami midir ? Öyle olmasını umud ediyorum . Masum gerçekliğimize uymuyor sanki diğer ihtimaller . Sevgiler küçük baykuşunuz .

  Beğen

  1. Sevgili Lale, siz benden hangi bilginin doğru, hangisinin yanlış olduğunu ilan etmemi mi istiyorsunuz? Eğer istediğiniz buysa, ben başka platformlarda yayınlanan herhangi bir bilgi konusunda yargıya gidemem ki. Bu Mor Alev bloguna yakışmaz. Ben sizin hangi yazılardan, hangi mesajlardan bahsettiğinizi bile bilmiyorum. Sadece burada yayınlanan şeyler benim sorumluluğum. Okurlar kendileri ne isterlerse okuyabilirler, okuduklarıyla hemfikir olmak veya olmamak da onlara kalmış. Ben kimsenin özgür iradesine, muhakeme sürecine karışamam ve karışmamalıyız. Herkesin mükemmel bir zihni ve harika bir kalbi var. Hepimiz BİR olduğumuza göre başlıkta andromedalılar, agarthalılar, vs olması önemli mi? Bilgi doğru olduğu, tek gerçek sevgiye dayandığı sürece önemli değil. Her okur burada veya herhangi başka bir yerde yayınlansın, okuduğunu kendi bakış açısından anlar, kendine göre yorumlar ve umuyorum, kendine uygun olup olmadığına kendisi karar verir. Sevgilerimle

   Liked by 1 kişi

   1. Haklisiniz .zirve tek hangi patikadan gidildiginin önemi yok. Yeterki gidilsin . Sevgiler ve teşekküler.

    Liked by 1 kişi

 5. Bir haftadır meditasyonda gerileme,her şeye isteksizlik ,iki gündür dayanılmaz iç sıkıntısı hissediyorum.Halsizlik ve baş dönmesi zaten vardı.Uyumlanma süreci mi? Teşekkür ederim.

  Beğen

  1. Sevgili Özlem, ben bunların hepsine ya arınma semptomu ya da arınma ihtiyacının belirtileri olarak bakıyorum. Neye ihtiyacınız olduğunu kalbinize sorun, salıverme yöntemlerine bakın. Ve lütfen, bedeninize iyi bakın. Hayat sadece kalp ve zihin değildir, beden bu zamanlarda çok unutuluyor ve denge bozuluyor. Belki de sadece yeni sağlıklı alışkanlıklara ihtiyacınız vardır. Sevgilerle

   Beğen

Yorumlar kapatıldı.