2020 Hazırlığı

Sunrise WatercolorSevgililer,

Günleriniz sanki hiçbir değişiklik olmadan uçuşup gidiyor – aynı gün üzerine aynı gün. Ah, şurada ve orada bazı kıvılcımlar var fakat ateş yok, bir şey ilginizi çekiyormuş gibi yapmaktan fazlasına da ihtiyaç yokmuş gibi. Her şey çok fazla geliyor gibi.

Durum böyle çünkü bir duraklama, daha da iyi ifade edersek, bir boşluk evresindesiniz. Bundan dolayı, dış dünyanız neredeyse sisli görünüyor. Son birkaç ayda yaşadıklarınızın dışında somut bir bağlantıya da sahip değilmişsiniz gibi. Bu bağlantılar pek de heyecan verici değil, sadece oradalar. İç benliğiniz bir dakikadan diğerine değişirken, o parçalar sizi dünyada tutan ve kaygınızı azaltan şeylerdir, bir çocuğun güvenlik battaniyesi gibi. Bunun sonucunda da uyku veya aktivite seyriniz de değişiyor.

İç değişiklikleriniz hakkında konuşmadan önce bilmenizi istiyoruz, her şey yolunda.  Takvim yılınız 2020’den önceki bu son enerji önünüzdeki yıl boyunca oluşacak küresel değişime hazır olmanızı sağlayacak. 2020 küresel değişiminden önce de 5D’ye aittiniz ancak çoğunlukla 3D’miş gibi çalışıyordunuz. Belki düşüncelerinizde değil ama davranışlarınızda – şu kutlamaya gitmek, bu aktiviteye katılmak veya bu gibi aktivitelerin sizde yarattığı iç karmaşadan dolayı eskisi gibi işlev görememek.

Bu 2020 hazırlığı, iç ve dış varlıklarınızın daha önce yeryüzündeyken hiç olmadığı kadar farklı şekillerde çalışmasını da kapsıyor. Belki, yeni davranış ve tepkilerinizin ne olacağı konusunda birazcık fikriniz vardı, belki de yoktu. Önemli değil. Şimdi önemli olan tek şey, biliyorsunuz dünyanız asla ve asla geçmiş yıllarda olduğu gibi olmayacak. Biliyorsunuz, bu zaman için hazırlandınız.

O hazırlıklar neredeyse bitmek üzere.  Artık 3D olmadığınıza göre, şimdiye kadar 5D olduğunuz halde yapmış olduğunuz gibi, 3D’miş gibi numara yapmayı da artık gerekli bulmayacaksınız. Çoğunuz değişiminizi sakladınız, gerçek benliğinizin sergilenemeyeceğine inandınız.

2020 ve ötesinde, başkalarının sizin hakkınızda ne düşündüğüne hiç aldırmayacaksınız. Çünkü o kadar farklı bir yerde olacaksınız ki, kılı kırk yaran 3D beklentiler sizi ne içte ne de dışta burkamayacak. İşte böylece 3D ve 5D arasındaki ayrım resmileşecek.

Belki şimdi de endişelendiniz, ya sevdikleriniz bu açılımı yaşayamazsa? Yine mi aile ve dostlar kaybedeceksiniz?  Doğru olan bunun tam tersidir. Bu ayrım öyle belirgin olacak ki, etkileşimde olduklarınız ya takipçileriniz olacak ya da 5D. Şimdi en yakın dostlarınız ve aile fertleriniz olarak gördükleriniz büyük ihtimalle takipçilerinizdir.

3D ve 5D arasındaki bölünme apaçık olacak.

Çünkü ne yeryüzü, ne siz ne de milyonlarca diğerleri artık 3D’ye ait değil. Bazılarınız şu anda bahsettiklerimize “yükseliş” etiketi takabilir. Veya yeryüzünden beyaz kıyafetlerle yükselip yeni dünyayı yaratacağına inanabilir. Bu da önemli değil. Tek bilmeniz gereken bugün olan 2020’de olmayacak – ne sizin için, ne yeryüzü için, ne de yeryüzü sakinlerinin çoğu için.

Gelecek şimdi gün doğumu noktasında da olsa, 2020’de güneş tepede parlıyor olacak.

3D olanların yaşadığı zorluklar devam edecek ve artacak. Siz bunu gözlemleyeceksiniz fakat çok da fazla önemsemeyeceksiniz, çünkü sizin yeni araştırmalarınız ve keşiflerinizin korku ve kudurmuş öfkeyle çok az alakası olacak.

3D olanlar birbirileriyle boş yere çatışacaklar. Çünkü o savaşta ne kazanan ne de kaybeden olacak, sadece zapt edilemeyen bir öfkenin devam etmesi olacak. Siz ve takipçiler ise o kadar farklı bir yerde olacaksınız ki, fark edemeyeceksiniz. Yani, şöyle desek belki daha uygun, siz 5D hayatınıza doğru gelişirken olanların tam tersi. (Mor Alev: Diğerleri sizin 5D’ye gelişiminizi fark etmedi, siz de onların 3D savaşlarını fark etmeyeceksiniz.)

Geçmişte, 5D düşünce ve hareketlerin işaretlerine gözlemleyenin duyarlılığına bağlı olarak sadece ya hayretle bakılıyordu veya görmezden geliniyordu. Ve 3D olup da ilgisi çekilenler olsa bile, o ilgi ne sevgi uygulamalarının devam etmesine yol açtı ne de onların değişmeyi istedikleri anlamına geldi.

Siz bunun tam tersiydiniz. İç varlığınızın sizi 5D ruhani yola çağırmasını bir defa duyduğunuzda, kendinizi değişimden alıkoyamadınız. Doğrusunu isterseniz, kendinizi durdurmak, devam etmekten çok daha zor geldi.

İşte şimdi de böyledir. Siz, merakınız ve ihtiyacınızdan dolayı farklısınız. 3D olanlar, doğru olduğuna inandıkları yola daha da fazla yüklenirken, o onlar için öyle. Aynen 5D ve ötesinin sizin için doğru yol olduğu gibi.

5D ve 3D olanlar eşzamanlı olarak yeryüzünde ikamet edecekler. Çünkü 5D geleceğin vizyonudur, 3D ise geçmişin. Yeryüzü kuşaklarının birbirini anlamamasından birazcık daha farklı, o kadar.

Belki şimdi de 3D olanların savaşlar başlatacağından, çevreye ve dünya varlıklarına zarar vermeye devam edeceğinden kaygılanıyorsunuz. 5D ve ötesi olanlar çoğunluk olmasaydı, öyle olabilirdi. 2020 ve ötesinde çoğunluk gerçekleşecek.

Bu yeni varlıklarla yeni bir dünya. Özellikle sizi de kapsıyor. Siz yeni dünyayı yarattınız, yaratım becerilerinizle yeryüzünde değilken deneyimlemiş olduğunuz bulutlu çevrelerde değil,  somut çevrede oynayabilmek için.

Ve barışınızı, huzurunuzu da yarattınız – henüz bunu anlamasanız da. Ve 2020’de, o huzuru kendiniz ve 5D ve ötesi olmak isteyen için yeni bir fiziksel dünya yaratmak için kullanacaksınız. Öyle de oldu. Âmin.

***

Sevgili Dostlar,

Bu yılbaşından beri 2020’nin enerjisine giriş sayılabilecek bilgileri yumuşakça paylaşmaya çalışıyorum. Ah, evet biliyorum! Endişeyi sevdiğiniz için ufak ufak gidiyordum, biraz bilgi şurada, biraz bilgi burada. Başak Yeni Ayı yazısına kadar! O yazıda “Haremden Kaçış” ile ciddi bir dönüş yaptık. Bu sırada Konsey de 17 Eylül’de artık mesajlar çok daha açık olacak dedi ve uyardı, dolambaçlı, dokunup çekilen çiçekli mesajlar artık yok. Saf sevgi var! Ben Balık dolunayından itibaren yeni zaman çizelgelerinden ve ayrılan gerçekliklerden bahsetmeye başladım, büyük resme biraz göz attık. Ve bugün de bu çok berrak ve direkt mesaj geldi. Bir anlamda Mor Alev bloğunu da teyit etmiş oldu. Ben de elimden geldiğince önümüzdeki haftalarda değişimi ve olasılıkları anlatmaya çalışacağım.

Ayrıca eklemek istiyorum, bu hafta 5 aydan sonra Plüton yön değiştirip ilerlemeye başlıyor. Yeni bir enerji katmanı daha. Plüton sayesinde çok çabuk dönüşüme gidiyoruz artık. 5D Plüton hakkındaki bilgiler için buraya tıklayabilirsiniz. ve lütfen endişelenmeyin, hazır olmadığınıza inansanız bile aslında hazırsınız. Hazırız! Kalbinizi sevgiye açın, geçmişi geçmişte bırakın yeter.

2020 unutulmaz olacak!

Brenda Hofmann ve aracılık ettiği Işık Varlıklarına çok teşekkürler. (lifetapestrycreations.com)


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.


Telif Hakkı©2019 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2019 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

33 comments

 1. başkalarının sizin hakkınızda ne düşündüğüne hiç aldırmayacaksınız. Çünkü o kadar farklı bir yerde olacaksınız ki, kılı kırk yaran 3D beklentiler sizi ne içte ne de dışta burkamayacak. İşte böylece 3D ve 5D arasındaki ayrım resmileşecek.
  en hayırlı olan olsun 💜

  Liked by 2 people

 2. Yine bana beni anlatan bir yorum yine harikasınız. İki gündür hissetiğim ve anlam veremediğim ruhsal durumumun açıklamasını buldum yazınızda. Ben 5D ye sevgi ve kolaylıkla zihinsel, ruhsal ve fiziksel olarak tam dengede olarak uyumlanmaya niyet ediyorum. Ve öyle de oldu şükürler olsun .<3

  Liked by 1 kişi

 3. Ben inanılmaz sakin, huzurlu sanki hafif uyuşturulmuşum gibi yumuşacık hissediyorum son zamanlarda herşeyle uyumlu ve tepkisiz ama destek verici gibi.. Kafası iyi olanlar gibi 🥰 uçuşta gibi..
  Işık varlıklar kimler bilmiyorum ama bizimkiler işte diyesim var, her cümle birebir içimde karşılık buluyor. Senin sayende güzeller güzeli MorAlev😇🙏🌈

  Liked by 1 kişi

 4. Merhabalar🤗
  Rica etsem 3D yi 5D yi biraz açar mısınız?
  Sevgiler..

  Beğen

  1. Sevgili Ora, blogda arama kutusuna daha fazla açıklama istediğimiz terimi yazarsanız, ilgili tüm eski yazılara ulaşabilirsiniz. Ancak kısaca 3D üçüncü boyut, 5D beşinci boyut anlamına gelir. Sevgilerle

   Beğen

 5. Merhaba ,ben de hep arafta hissediyorum kendimi aşamadım bir türlü. 3D’deki fiziksel ve maddi istek ve arzularım hayallerim gerçekleşmediği için eksik hissediyorum.Bırakmalı mıyım isteklerimi ,galiba bırakmalıyım,istedim o kadar Yaradan elbet gerçekleştirir diyerek..Ve yorgun ve bitkin,huzursuz heyecan yok ve çok sıkılgan .Meditasyonda iki dakikadan fazla kalamıyorum ve sigarayı bırakamıyorum.Değişik ruh halleri içindeyim,yardım istiyorum..

  Liked by 2 people

  1. Bence zaten geçiş yapmamız, içselleştrmemiz hala devam ediyor. Dünyada da genel olarak bu süreç devam ediyor. O yüzden 3D nin varlığına da izin vermek gerekiyor. 3D yi bırakmaya çalışmak, aşmaya çalışmak da 3D bakış açısı. Ben de hala sigara içiyorum ve ruh halim değişken. Ama bu bir proses ve izin verdiğinizde sizi rahatsız etmekten çok hizmet ettiğini görüyorsunuz. Fazla yüklenmeye gerek yok, bu bir toplu aydınlanma. Dünya bile birsürü yükü kaldırıyor ve acı çekiyor ama tek yaptığı izin vermek ve doğal tepkilerinin açığa çıkması, bizim için de böyle. Sevgiler

   Liked by 3 people

   1. Evet, geçiş devam ediyor yoksa böylesi derin arınmaya ihtiyacımız olmazdı. Size katılıyorum. Sevgilerle

    Beğen

    1. Teşekkürler moralev, varlığına şükran.., gerçekten çok etkili oldu “yeniden seç metodu”…Tam zamanında gelen bir yöntem, sizden gelen herşey iyi hissettiriyor

     Liked by 2 people

 6. Yazıda da söyledği gibi bazen hiçbir sey değişmemiş ben hiç değişmemişim hala eski vecheler ve sorunlarımla boğuşuyormuşum geliyor bazen de çok değiştiğimi düşünüyorum. Dün çok ilginç bir şey oldu; 15 kişilik bir ekiple konuşurken birden bir kişinin olmadığını sandım ve “E. nerde? diye sordum, aslında tam karşımdaydı ve ben onu 30 sn kadar görmedim. Herkes şaşırdı ve güldü, ben de işi şakaya vurup, égaliba ya ben ya sen boyut değiştirdin” dedim :). Bu aralar kendimde değilim, görmüyorum, bazen duymuyorum ve aklım başımda değil :). Bilmiyorum 3D, 5D etkisi mi yoksa sadece benden mi kaynaklanıyor? sevgiler

  Liked by 2 people

 7. Merhaba sevgili mor alev, ben bunları açıklamak istediğimde 3d ve 5d diye anlatmaya çabalıyorum ama benim kadar bu konulara hakim olmayan kişilere bu açıklamalar komik geliyor. Bu gelişimin level değiştirmenin daha basit bir anlatımı var ise lütfen söyleyin, olabildiğince yaymak istiyorum sevgi dolu paylaşımlarınızı ❤

  Beğen

  1. Sevgili H, çok teşekkür ederim. Ama biliyorsunuz, ben reklam bile yapmam çünkü arayan bilgiyi bulur. Sizin de öyle yapmanızı öneririm. Hazır olan size gelip soracak ve cevabınızı dikkatle dinleyecektir. O zaman alacağınız tepki de çok farklı olacaktır. Sevgilerle

   Liked by 2 people

 8. Haziran sonu ve Temmuz basindaki tutulmalar sonrasinda simdiye dek hic deneyimlemedigim kadar sert bir enerji koridoruna girmistim. Disarida olan buyuk bir olay yoktu ama icimde tanimlayamadigim, sebepsiz gibi gorunen depremler yasiyordum. Yine de bunun gecici oldugu bilisiyle birlikte, ne kadar sert olursa olsun o koridordan gecmek icin kendime izin verdim. Neler oldugunu anlayamiyordum, ruhun karanlik gecesi gibi de degildi bu yasadigim. Ama sonunda yine buyuk bir donusumun beni bekledigini sezinliyordum. Agustos sonuna dogru o sertlik kaybolmaya baslarken de ne yasadigimi pek anlayamadim ancak eylulle birlikte icimde bir sey cok netlesti. “Bekledigim” sey bu degildi ama icimdeki “sevgi” kavrami degismisti. O çok zor geçen 2 aydan sonra biraz coşku dolu, biraz neşeli bir keşif bekliyordum sanırım ben. Sevgi deyince cok pozitif, cok yukseltici, cok yumos yumos bir sey canlanir ya icimizde, benim icin artik oyle degil. Sevgiyi daha once hic olmadigi kadar notr hissetmeye basladim; o kadar notr ki iyi kotu ayrim yapmadan herkese ve her seye dokunuyor. Ornegin nefret gibi negatif bir karsitligi yok, su gibi mesela, o kadar kapsayici ki, her seye sizdigini goruyorum; dogal afetlerdeki, olumdeki, savastaki sevgiyi goruyorum, her seyin ona donustugunu goruyorum, her sey ona donusmeye hizmet ediyor. 3d zihnin proses etmesi cok zor bir durum, gercekten cok zorlandim. Tanimindan emin oldugum, değişmez olduğunu düşündüğüm bir kavramin bu derece degismesini simdi nasil tanimlayacagimi da bilemiyorum ve bunun icin kendimi yormak da gelmiyor icimden; neyse o iste. Sevgi onceden negatifte baska bir yansimasi olan cok pozitif bir duyguymus da sanki artik oyle degilmis gibi, sevgi bir duygu degil de var olan her sey gibi sanki. Tanimlayamiyorum iste ama hala tanimlamaya calisiyorum 3d’den 😀 2020 hazirliginin benim icimdeki yansimasi boyle oldu. Saskinim biraz ama iyiyim. Bir koridora daha gireceksek de artik hazirim sanirim 😀 Ve bu donusum oldugundan beridir de 2020 ve sonrasi icin yazilan ve yazilabilecek olan hicbir korkutucu senaryo birakin icimde korku yaratmayi, artik supheye bile dusurmuyor beni.
  Icimde cok sakin bir kutlama hissi var surekli. Gaia ve insanligin bu muthis ortak yolculugu kutlu olsun.

  Liked by 6 people

  1. Ne guzel yazmissiniz, evet hissettigimiz sey 3. boyuta ait sevgi ifadesi degil, 5. boyut sevgisi, her şeyi kapsayan, hicbir seyi disarida birakmayan. Biz ❤️

   Liked by 1 kişi

 9. Merhabalar 2015 den beri anne tavsiyesi ile takipteyim bu sene neredeyse hiç makale kaçırmadım, değişim başladı hissedilebiliniyor artık. Fakat benim asıl istediğim ufak da olsa şifacılık olabilir belli şeylere müdahale olabilir, içimde reiki enerjisinide hissediyorum fakat daha önce reiki kapım açılmadı, tek başına yapılması çok zor deniyor. Sanırım istediğim 7D doğrumudur ? Keşke denk gelip uzun uzun sohbet edebilsek, çok değişik deneyimlere sahibim :/

  Liked by 2 people

  1. Sevgili Tolga, Benim görüşüme göre, üçüncü boyuttan itibaren boyutlar akışkan bir hal alıyor. Yani 5-6-7 vs. birbiri içine geçmiş titreşimler gibi. Kesin sınırları yok. Zor kelimesini bırakın lütfen. Zor diye bir şey yok, sizin algı ve izlenimleriniz var ki onlar da tarafsız değil. Şimdi Reiki benim kalbimin yönlendirdiği şey ve bu becerilerimi kolaylıkla uyandırıyorum deseniz ve buna kalpten inansanız nasıl olurdu acaba? Çünkü siz bu beceriye sahip olmasaydınız, istemezdiniz. Sevgilerimle

   Liked by 2 people

 10. Siz yeni dünyayı yarattınız, yaratım becerilerinizle yeryüzünde değilken deneyimlemiş …. sevgili mor alev . Bu yasam İ biz yaşadık bitti ve tekrarmi ediyoruz anlamı mi taşıyor sözünüz zira benim görüşümde bu yöne . Bu konuda bilgilenmek isterim siz tarafından.

  Beğen

  1. Sevgili Lale, zaman yok. Yani gelecek ve geçmiş aynı zamanda varoluyor. Bugünkü bakış açımıza göre yaşadık ve bitmedi ama yüksek bakış açısına göre sayısız çeşitlemeleriyle tüm yaşamlarımız aynı anda varoluyor. Konsey’in eski yazıları yardımcı olabilir. Sevgilerle

   Liked by 1 kişi

 11. Doğum günümde böyle güzel bir yazı okuduğum için çok mutlu oldum. Sanki aklım okunuyormuş gibi kendi içimde sorduğum soruların cevaplarını aldım ve yaşadığım olayları, düşünceleri, endişeleri bir bir okudum. Ve anlaşılıyor olduğumu, yalnız olmadığımı bir kez daha anladım. İçsel olarak hazır hissediyorum ve olacakları heyecanla bekliyorum. Böyle net mesajları okurken aslında bildiğim şeyleri tekrar duyuyormuş gibi hissediyorum ve daha fazlasını öğrenmek için bekliyorum 🙂 🌟

  Liked by 3 people

 12. Sevgili Mor Alev merhaba, aslında yukarıdaki bir yorumda ve yazının içinde biraz da olsa cevabımı aldım ancak yine de sormak istiyorum. Çatışanlar, 3D ile 5D olursa 5D olan kişi bu çatışmadan sağ çıkmayı nasıl başaracak? (Diğerleri sizin 5D’ye gelişiminizi fark etmedi, siz de onların 3D savaşlarını fark etmeyeceksiniz.)
  Şöyle söyleyeyim son bir kaç senenin ardından belki de kendimi 5D hissettiğim en kuvvetli dönemdeyim, ancak bir arkadaşım var ki 3D’nin de altında yaşıyor, dediğiniz gibi bilgi dahi aramıyor, ben de veremiyorum çoğu zaman da vermiyorum. O yüzden onunla içimde çatışan insan benim aslında çünkü onun 3D alanı beni kendi içimde çok yoruyor.
  Durum böyle iken aklıma iki soru geliyor acaba hissettiğim 5D duyguları değil mi?
  Ya da içimdeki, bu çevremdeki insanları da o alana kuvvetle çekme isteğinin adı nedir?

  Şimdiden teşekkürler,
  Işıkla kalın..

  Liked by 1 kişi

  1. Sevgili Aylin, 5D çatışmaz. Hoşgörür, sevgiye döner, bu enerjilerin içinde bulunmaz, fark etmez bile. Bu sizin varlığınız 3D’nin bazı parçalarına tutunuyor anlamına geliyor ama lütfen üzülmeyin, karamsarlığa düşmeyin. Hala daha arınıyoruz. Buna bir arınma, 3D parçaların elenmesi gözüyle bakın. Her fırsatta kendinizi sevgiye çevirin. Ben de ne açığa çıkmak istiyor ki, bu arkadaşım bunu bana göstermeye çalışıyor diye sorabilirsiniz. Arkadaşınıza şükran duyun, o sizin gelişiminize katkıda bulunuyor. Sevgilerle

   Liked by 3 people

   1. Üzülmedim, kendimi bilmeyi gösterdiğiniz için aksine sevindim. Verdiğiniz tavsiyeyi her seferinde uyguluyorum, her şeyi sevgiye çevirmeyi deniyorum ve evet arınıyorum. Belki üzüldüğüm tek nokta en sevdiklerimin bu arınmayı neden göremedikleri olabilir, çatışma derken belki de onu kast ettim ben de. Bazı insanları dönüştürme konusuna sanırım biraz takıldım. Bunun üzerine düşüneceğim ve daha önce de yaptığım sitenizde önerdiğiniz meditasyonları deneyeceğim.
    Sevgiyle…

    Liked by 2 people

 13. Evet! Evet! Evet! Hazirim sevgiyle💜Gecmis gecmiste kaldi, yeniye herzaman hazirim! Ben burdayim 🙋🏻🍀💜🦋🐞Tesekkür ederim🙏💜

  Liked by 1 kişi

 14. Çok teşekkür ederim sevgimi yolladım kalpten 😘 kelimeyle anlatamam yaşıyorum.. Mutluyum alıştım kendim olmaya bu benim diyorum bi cesaret var içimde rahatım huzurluyum cebimde 1 liram varken de aynı his yani yalnız değilim acayip bi güven var 🙏 sanki her şey geride kaldı bitti bu yeni ben dedim ya yaşıyorum tam nanasıyla anlatamam.. bu eminim 5D.. Sonsuz güven.. cesaret.. öngörü.. hissetmek insanı.. söylediklerimin doğru çıkması.. Yediğime içtiğime dikkat etmek az beslenmek aktif olmak.. Sanki zekam açık okuduklarımı anlıyor analiz ediyorum lise mezunuyum ama müthiş bilgiliyim artık sanki evrenin kütüphanesi beynimde soru soruyorum içimden ertesi gün onunla ilgili şey karşıma çıkıyor .. 20 yılın sonunda ben buyum🙏🙏 20 yıl evvel gökyüzüne bakıp “ben kimim sen kimsin bunca zorluk niye” demiştim… Bugün daha bi saat evvel aynı yerde gökyüzüne kafamı kaldırdım “teşekkür ederim seni seviyorum” dedim dilerim tüm kalbi açıklara nasib olur…. Bu benim yolculuğum geldiğim boyutun ödevi… Teşekkür ederim ❤

  Beğen

 15. ok teşekkür ederim sevgimi yolladım kalpten kelimeyle anlatamam yaşıyorum.. Mutluyum alıştım kendim olmaya bu benim diyorum bi cesaret var içimde rahatım huzurluyum cebimde 1 liram varken de aynı his yani yalnız değilim acayip bi güven var sanki her şey geride kaldı bitti bu yeni ben dedim ya yaşıyorum tam nanasıyla anlatamam.. bu eminim 5D.. Sonsuz güven.. cesaret.. öngörü.. hissetmek insanı.. söylediklerimin doğru çıkması.. Yediğime içtiğime dikkat etmek az beslenmek aktif olmak.. Sanki zekam açık okuduklarımı anlıyor analiz ediyorum lise mezunuyum ama müthiş bilgiliyim artık sanki evrenin kütüphanesi beynimde soru soruyorum içimden ertesi gün onunla ilgili şey karşıma çıkıyor .. 20 yılın sonunda ben buyum 20 yıl evvel gökyüzüne bakıp “ben kimim sen kimsin bunca zorluk niye” demiştim… Bugün daha bi saat evvel aynı yerde gökyüzüne kafamı kaldırdım “teşekkür ederim seni seviyorum” dedim dilerim tüm kalbi açıklara nasib olur…. Bu benim yolculuğum geldiğim boyutun ödevi… Teşekkür ederim

  Liked by 2 people

 16. Eveett. Bana bunlarla gel diye bağırıyorum şu an :)) Daha dobra, daha gerçek, daha keskin, daha net. Çünkü biz yaratıcılarız. Bu yeni enerjileri gerçekten çok sevdim çünkü bu benim, özlediğim ben.

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.