Kendine Vermek

 

meaning-of-eagle-sighting_20170712_600x320-1

Tam ve bütün bir kişi olmak için ne gerekir? Evrenin sonsuz sayıda yanıtları var ve her biri de ne olduğunuzu, neye ihtiyacınız olduğunu ve ne olmayı istediğinizi hissettiğinize bağlı. Andaki toplumunuzda, bütün olmak, sizde eksik olduğunu hissettiğiniz şey için bir başkasına uzanmanız anlamına geliyor. Gerçekte, bunun tam tersi doğrudur.

En sevdiğim çocuğum, dışınıza bakmak yerine, içe dönmelisiniz. O karmaşıklıkları sadece siz biliyorsunuz! Bir başkasından sizin için bir şeyleri doldurmasını istemeniz, bir televizyon programında yarışmacı olmak gibidir. Onlar her zaman riskli bir tahmin girişiminde bulunacaklardır. Evet, arada sırada doğru tahmin edebilirler ama asla cevapların hepsine sahip değiller.

Kendinize vermeniz bencillik olarak algılanabilir ancak doğrusu, bu asla şımarıklık yapmayacağınız en büyük öz-bakımdır. Bütün olma yolunda çalışmak ve ilerlemek sizin sorumluluğunuz, beceriniz ve armağanınızdır, bu hayatınız boyunca başaracağınız en önemli şeylerden biridir. – Yaratan

Jennifer Farley, Yaratan Mesajları (thecreatorwritings.wordpress.com)

 


Bu dönemde ruhunuzun potansiyelini bütünüyle anlamak, hayata nasıl geçirebileceğinizi öğrenmek, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.


Telif Hakkı© 2019 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2019  by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

3 comments

  1. Mor alev geçen yıldan itibaren yazılarınızı 3 ay öncesine kadar takip ediyordum .
    Ta ki sınav bitene kadar .Şimdi sınav bitti fakat ben tekrar buraya dönemedim ve baya sinirli bir yapıya sahip oldum.Hatta hastalıklar geçirdim bir sürü. Ne yapmalıyım ki tekrar huzura kavuşabileyim.

    Beğen

    1. Sevgili Burak, biraz dışarıya çıkıyor musunuz? Tabiatla aranız nasıl? Yürüyüş, yüzme, evcil hayvanlarımızla ilgilenmek, bahçede çalışmak, açık havada spor yapmak bile bizi derhal dengeler. Sanki önce topraklanmaya ihtiyacınız var gibi görünüyor. Sanki zihinde kalmışsınız…. Önerim hayata geri dönmenizdir, bedeninizi çalıştırdığınız, aktif olduğunuz ve kalbinizin kan pompaladığı aktiviteler düşünün. Sonrasında kendinizi ne kadar iyi hissettiğinizi hatırlayın. Önce buna ağırlık verin. Stres insanı hayattan koparır, beden de bunun altında ezilir. Bağışıklığımız düşer. Hastalık gelir. Şimdi adrenalini dengelemek için bedensel hareketler, topraklanmak, nefes almak iyi gelecektir. Daha sonra biraz daha rahatlatıcı meditasyon çalışmalarına başlarsınız. Umarım yardımcı olabilmişimdir. Sevgilerle

      Beğen

Yorumlar kapatıldı.