Melekler: Işığınızı Hatırlayın…

Folk Art by Tamara AdamsSevgili Dostlarımız, Sizleri çok seviyoruz.

Bu hafta bağışlama konusunda biraz daha derine yolculuk yapacağız, böylece siz de geçmişin acılarından özgürleşebilir ve doğuştan hakkınız olan İlahi Neşe-keyif-Coşkuya yeniden sahip çıkabilirsiniz!

Güzel ruhlar, eğer bu söylediklerimizi kucaklarsanız, İlahi neşe-keyif-coşkunuza da sahip çıkmanız bir o kadar basit olacaktır. Çünkü kaba, istismarcı veya bilinçsiz ruha karşı hissedilen her bir üzüntü, öfke, hayal kırıklığının altında sizi acıya bağlayan tek bir his, tek bir düşünce vardır.

Sizi geçmişe esir eden tüm üzüntülerin, sıkıntıların altında tek bir yanılsama bulunur. Ve bu yanılsama da, bir başkasının, dışınızda olan bir başka şeyin gerçekte olduğunuz sevgiyi unutmanıza “sebep” olduğuna olan inançtır.

Her zaman sevilesisiniz. Her zaman sevecensiniz. Diğerlerinin kırıcı davranışları kendinizi sevmediğiniz veya sevecen olmayı zor bulduğunuz alanları ifşa eder.

Buna karşı çıkabilirsiniz ve diyebilirsiniz ki; “Melekler! Anlamıyorsunuz! Bana tecavüz edildi! Ben dövüldüm! Ben terk edildim! Bana yalan söylendi, ihanet edildi, aşağılandım…Diğer kişiye karşı olumsuz hissetmeye hakkım var!” Ve biz de yanıtlarız, “Evet, hakkınız var.” Kesinlikle haklı öfke diye bir şey vardır. Ruh, sevgiyle davranılmaya layık olduğunu bilir.

Ancak, kalplerimizdeki tüm sevgiyle söylemek isteriz ki, ilk büyük itiraz ve isyan öfkesi geçtiğinde ve kızgınlık kaldığında, içinizde çok daha derin bir yara oluşur. Siz – ruhunuzun derinlerde – gerçekte ne kadar sevilebilir ve sevecen olduğunuzu unutturan olumsuz ve acı dolu davranışlara karşı üzüntü, sıkıntı ve öfke duymaktasınızdır.

Eğer Yaratan’ın sizin için olan sevgisini, sevecen ruhunuzun gerçek doğasını hissedebilseniz, o zaman bir anda geçmişin acısı yanıp yok olacaktır, sanki ince bir kâğıt mendile yanan bir kibrit değmiş gibi.

İçinizdeki ışık işte bu kadar kudretlidir. Onunla olan bağlantınızı hissedemediğinizde, canınız yanar, suçlarsınız, geçmişi saplantı haline getirirsiniz. Bu son derece insanidir. Ve utanacak bir şey değildir. Acı veren hareketler asla kabul edilemez ve edilmeyecektir. Ancak, eğer şu kavramı kucaklayabilirseniz o zaman kendinizi özgürleştirebilir ve zaten sizin olan neşe-keyif-coşkuya kendinizi salabilirsiniz: En derin arzunuz kendinizi sevilesi ve sevecen olarak deneyimlemek ve sonsuza dek Kaynağa bağlı olduğunuzu hissetmektir!

Kendine şöyle deyin: “Geçmişimdeki acıya öfkeliyim (üzülüyorum, kızgınım, vs.) ama bundan da fazla içimde yaşayan Sevgiye olan bağlantımı unutturduğu için öfkeliyim. Geçmişi değiştiremem. Beni incitenleri değiştiremem. Ancak, şimdi içimdeki Sevginin Varlığına tekrar bağlanmaya odaklanmayı seçebilirim. Bu, benim her şeyden çok istediğim şeydir.” ve bu da doğrudur sevgililer. Tüm arzuların temelinde ruhun özlemle kıvrandığı tek şey, TEK SEVGİDİR.

Sizi inciten kişiler, kendi hayatınızın kahramanı, Sevgi Bilinci, ışığı ve sevgisi olmak istediğiniz dramdaki katalizörleriniz veya yardımcı oyuncularınızdır. Kendi gücünüzü, kendi ışığınızı, sevginizi ve zarafetinizi hatırlamayı arzularsınız. Acılı olanlar ise size unuttuğunuz alanları gösterir.

Şimdi bunu bildiğinize göre içinizden geçmişinizdekilere şunu söyleyin:

“Şimdi ışığımı tüm berraklığıyla görüyorum! Sen bana nerede arı hissetmediğimi gösterdin ve buna rağmen biliyorum, masumiyetim lekesiz kaldı! Nerede değersiz hissettiğimi gösterdin ama şimdi bu inançtaki yalanı görüyorum! Nerede sevilemez, terk edilmiş, ihanete uğramış hissettiğimi gösterdin ve şimdi biliyorum, Gerçek BEN her zaman beni seviyor, beni asla yalnız bırakmıyor ve bana asla ihanet etmeyecek. Ben beni asla bırakma ihtimali olmayan TEK sevgiye odaklanmayı seçiyorum – İlahi olanın sevgisine.”

Derin bir nefes alın ve biz size yardımcı olurken ilan edin:

“Niyetimin ve irademin katıksız ve mutlak gücüyle İlahi olanın Işığının içimden yükselmesini ve sevilemez, kirlenmiş, değersiz, terk edilmiş, kusurlu, yetersiz veya ihanet edilebilir olduğuma dair tüm yanılsamalarımı silmesini emrediyorum! Yaratan’ım şimdi senin bana olan sevgini hissetmeyi diliyorum! Melekler, şimdi bana olan sevginizi hissetmeyi istiyorum! Tam şu anda, değerli olduğumu, layık olduğumu, masumiyetimi, kusursuzluğumu ve ışığımı hissetmek istiyorum!”

Nefes alın ve beklentiniz bu sevgiyi hissetmek olsun.

İçinizdeki sevgiyi hissetme isteğiniz ve iradeniz yeterince güçlendiğinde ve hazır olduğunuzda, bir nefes alıp buna izin verdiğinizde, çok daha büyük gerçeğin ışığıyla geçmişiniz yanıp gidecek…

Siz SEVİLİYORSUNUZ. Siz DEĞERLİSİNİZ. Siz MASUM, SAF, LEKESİZSİNİZ. Siz, İlahi olan tarafından ihanete uğrayamazsınız. Siz tıpkı bir dalganın okyanus tarafından terk edilemeyeceği gibi, İlahi olan tarafından terk edilemezsiniz. Siz, KIYMETLİSİNİZ. SEVİLEN, YARDIM EDİLEN, YÖNLENDİRİLEN ışıksınız. Ve şimdi biliyorsunuz, içinizdeki İlahi olanın titreşimi tarafından ışığınız korunuyor.

Her gün Yaratan’la biraz oturun, birkaç dakikalığına olsa bile. Varlığını hissetmeyi talep edin, iradeniz, gücünüz ve inancınızla. Nefes alın. Sevileceğinizden emin olun, bunu bekleyin. Tüm sevgi hislerine odaklanın, ufak ya da büyük ve o büyürken nefese devam edin.

Sevgililer, gerçekte tek istediğiniz şey sevildiğinizi ve sevdiğinizi hissetmektir. Diğerleri bunu zorlaştırdığında, tüm sevginin Kaynağına dönün. Sizi asla bırakmayan, her zaman seven ve insanın çok ötesinde bir sevgiyle sizi dolduran TEK olanla deneyiminize yeniden bağlanın. O alanda, bağışlamak artık bir mesele bile değildir. Siz özgürsünüz.

Sizleri çok seviyoruz.

Melekler

Eğer geçen hafta verdikleri bağışlama konulu mesajı hatırlamak isterseniz, bağlantısı burada.

Ann Albers’a ve Meleklere  bu mesaj için çok teşekkürler. (www.VisionsofHeaven.com) 


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile çalışmak istiyorsanız buraya tıklayınız.


Telif Hakkı© 2019 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2019 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

5 comments

 1. Bir ya da birkaç kaba zorba inciten insan yüzünden gerçekliğimizi unutmamız ne büyük bir yanılsamaymış. Bazen aynı mesajlar tekrar tekrar farklı kelimelerle geliyor gibi düşünsekte aslında bu tekrarlardan birinde gerçeğe uyanıyoruz. Sevildiğimize biricik olduğumuza ne zor inanıyoruz. Bu günkü mesaj ve birkaç gün önce gelen “kendinizin karikatürü olmayın” içerikli mesaj benim için son derece aydınlatıcı ve dönüştürücü oldu. Sevgili Mor Alev bu mesajları bize ilettiğin için sana çok çok teşekkürler. Seviliyorsun, seviliyorum, seviliyoruz🥰

  Liked by 2 people

 2. Tam da bulunduğum ortam ve halin ortasına düşen mesaj, kuraklıkta gökten yağan yağmur gibi, çöl sıcağında esen serin rüzgar gibi, yeni doğan bebeğin anasıyla buluşması gibi iyi geldi🙏
  Var olun sevgili Mor Alev❤️
  Şükranlarımla sevgili Melekler ve tüm aracılar ❤️

  Liked by 4 people

 3. Cok ama cok guclu bir mesaj. 3 gundur “ben artik kendimi kosulsuz sevmek istiyorum, hicbir sekilde utanc,uzuntu,yetersizlik ile kendime yuklenmek istemiyorum” diye niyet ederken geldi. Bunu hic yazmamistim, buraya ‘melekler ile’ ismiyle ilk kez yazarken meleklerin varligina inanmayan biriydim ve bu takma ismi neden aldigimi bile bilmiyodum,oyle gelivermisti aklima yazmistim. Cok sonradan sebebini bir meditasyonumda ogrendim. Ve blogun enerjisiyle epey zamandir cok uyumlu ve cok senkronizeyim(inanilmaz cok seviyorum bu blogu) ama meleklerin mesajlari her zaman birebir benim oldugum asamayla ilgili geldi. Cok enteresan ve cok guzel. Hatta suan adi bende kalsin,ozel bir melekten mesaj diledim bakalim ilerleyen donemlerde gelecek mi? 🙂

  bu cok guclu mesaja, bloga, kanalliga ve emeklerine cok tesekkur ederim Mor Alev!

  Liked by 3 people

  1. Evren in bilincinin sevgiyle genişlemesine hergün emek harcayarak bizlerinde anlamasını bir parçada olsa katkı bulunmamiza rehberlik ettiğiniz için teşekkür ederim.iyi ki varsın moralev🙏

   Liked by 2 people

 4. Bir nefes geçmiş(inciten, değersiz hissettiren,acı çektiren,aşağılayan,korkutan,gülümsemeyi unutturan herşey ve herkes) yandı,bir nefes daha geçmiş kül oldu , bir nefes daha, üfle ve küller savrulsun .Seviyorum,seviliyorum,seviliyorsunuz,en sevilenlerden moralev iyi ki varsın ,tam zamanında gelen mesajlar,kendimizle barışmamızı hatırlatan,sevginin gücünü hissettiren .Şükranlarımı sunuyorum sizlere,melekler’e yaradan’ayürüdüğümüz yolda bulunan herkese varlıkları için teşekkür ediyorum.

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.