Melekler: “İçinde bulunduğum anı seçiyorum”

Art of Ann MortimerSevgili dostlarımız, sizleri çok seviyoruz.

Geleceğinizin, geçmiş durumlarınız tarafından etkilendiğini düşünmeniz kolaydır. Dün borca girdiyseniz, bolluğun keyfini çıkarmanız için uzun bir zaman geçecekmiş gibi hissedebilirsiniz. Geçen hafta hasta idiyseniz, tam olarak sağlığınızı geri bulmanız için uzunca bir süre nekahet dönemi yaşayacakmışsınız gibi gelebilir. Dün kalbiniz kırıldıysa, gelecek ilişkileriniz için hiç ümidinizin kalmadığına inanabilirsiniz.

Geçmişinizi geleceğinize yansıtmanız çok insani olsa da, gökyüzündeki bizler, tamamen farklı bir gerçeklik deneyimleriz. Biz sonsuz şimdide yaşarız ve biliriz ki geçmiş sadece biz onu yanımızda taşıdığımız kadar varlığını korur. Her dakikada, her nefeste, sevgililer, bütün bir varlığınızın yeniden başladığını kavrayabilir misiniz? Şimdi, şu andaki zihin, kalp ve duygu durumunuz, ardından ne deneyimleyeceğinizi dikte eder. Ve bunu bir sonraki nefesinizde değiştirebilirsiniz.

Şu anda bir dakikanızı ayırın. Geçmişte yaşadığınız her şeyi tanıyın. Acısıyla, keyfiyle, zorluğuyla. Her olayı düşünmek zorunda değilsiniz, ama bir özete izin verin ki farkındalığınızda bunlar su üzerine çıksın. Hatırladıkça her bir durumu kutsayın. Onun sizi şekillendiren bir şey olduğunu düşünün, aynı yağmur ve rüzgârların bir dağı şekillendirmesi gibi ve o şeyler şu anda artık yoklar. Zorluklar tarafından yontulup biçimlendirildiniz, neşe, coşku ve keyifle inşa edildiniz… ve sevgili dostlar, bu şartların hiç biri şu anda var olmamakta. Geriye kalan tek şey, şu anda tam burada, tam bu anda bulunmak isteyen sizlersiniz.

Bir nefes alın ve bunu yaparken kendinize hatırlatın: “İçinde bulunduğum bu andan itibaren, kim olmak istediğimi seçme hakkım var. Odaklanma yeteneğimle gerçekliğime çağıracağım enerjileri seçme hakkım var. Ben güneşin parladığını ya da yağmuru görebilirim. Fırsat ya da çıkmaz yol görebilirim. Olasılık ya da boşunalık görebilirim. Acı görebilirim ya da umut görebilirim. Bolluk ya da yoksulluk görebilirim. Bu benim seçimim.” Şimdi solar pleksus’a yani göbeğinizin hemen üzerindeki alana derin nefesler alarak iradenizi uyandırın. Buraya en derin, en temel ve en güzel yönlerinizi çağırıp topluyorsunuz. Şimdi, kişisel iradenizi kullanarak kalbinize sorun, “Neye odaklanmamı istiyorsun?” İçinizden yükselen ilk şeye güvenin.

Belki kalbiniz kendinize şefkatle odaklanmanızı istiyordur. Belki parlayan günışığına odaklanmanızı istiyordur. Belki de, bütün bir bedeniniz ağrıdığı halde, burnunuzun hemen ucunun çok güzel hissettiğine odaklanmanızı istiyordur! Belki mali zorluklara karşın içinde oturduğunuz eve odaklanmanızı istiyordur. Kalbinizin sizi yönlendirmesine izin verin. “Kalbim, neye odaklanmalıyım?” Bunu bir hafta boyunca sorun. Odağınızı kalbinizin rehberliğine yönlendirmek için iradenizi kullanın. Ne de olsa, kalbiniz, her bulunduğunuz anı yaratmayı ve sizleri daha yumuşak, zarif ve sevecen geleceklere yönlendirmeyi en iyi bilendir.

Tanrı sizi kutsasın. Sizleri çok seviyoruz.

Melekler

Arkadaşlar, son haftalarda Melekler en sade ve sevecen kelimeleriyle bizlere çok çeşitli salıverme yöntemleri iletiyorlar. Her biri de birbirinden muhteşem sonuçlar veren bu yöntemlerle tekrar tekrar anı en güzel haliyle yaşamaya dönmeye çağrılıyoruz. Bunu neden yaptıklarını aslında siz de, ben de biliyoruz: Bu sene saflaşma ve saflaştırma senesi. Ayrıca, önümüzde çok önemli bir güneş tutulması var ve aslında, hepsinden de öte, geçmişe tutunarak hiç birimiz gerçekten mutlu olamıyoruz! Birer hatırlatma olarak aşağıda meleklerin bizlere önerdiği diğer yöntemleri de aşağıya ekliyorum. Hayatınız her nefeste yeniden başlıyor!

Bu saf, temiz ve sevgi dolu ama asla basit olmayan, derin bilgelik içeren mesajlarını iletmek üzere meleklere kanal olan Ann Albers’a çok teşekkürler. (www.VisionsofHeaven.com)

Enerjilerin çok yoğun olduğu bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek (Öz) Benliğinizle daha yakın ilişki kurabilmek ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı© 2016 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2016 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

One comment

  1. çok güzel
    zamanında ve yerinde ….
    teşekkürler…şükürler…

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.