Melekler: Ağır enerjiyi salıverin

Yellow Third Chakra Art, Reiki Angel Energy Art -The BecomingSevgili Dostlarımız, Sizleri çok seviyoruz.

Yeni bir şeyler yaratmak istediğinizde her zaman eski olan bir şeyi bırakmak ihtiyacındasınız. Sizin için daha uygun inanışlar istiyorsanız, uymayanları salıvermek için özenle ve sebat ederek çalışmanız gerekiyor. Eğer yeni bir ev istiyorsanız, eskiyi bırakmalısınız. Yeni elbiseler istiyorsanız, gardırobunuzu temizlemelisiniz ve yeni bir ilişki istiyorsanız, ondan önce olmuş olan her şeye tutunmayı bırakmalısınız.

Aslında, geçmişiniz sadece zihninizde yaşıyor, çünkü gerçekte o gitti. Nehrin suları gibi aktı gitti ve siz yanınızda sadece hatırladıklarınızı ve yargılarınızı taşıyorsunuz. Geçmişi size getirdikleri ve öğrettikleri için sevebildiğiniz an, işte o an sevgililer, bitmiştir. Enerji salıverilmiştir ve sizden doğru, gökyüzüne (cennete) biz meleklerin olduğu yere akmasına izin verilmiştir. Bizler de onun çok daha iyi bir şey haline gelmesine yardımcı oluruz. Aynı gübre bağışlamak gibi (Mor Alev: Bu gelişmiş ülkelerde yaygınlaşan bir bağış türü, özellikle de sıkıntı çeken çiftçilere çok yardımcı olan bir akım), bizlere geçmiş acılarınızı, üzüntünüzü, korkularınızı, gerçekleşmemiş umut ve hayallerinizi verip onları sevgiye dönüştürmemizi istediğinizde biz de bunu yapacağız. Aynı dolaplarınızı temizler gibi, sevgililer, bizlere düzenli olarak ağır enerjinizi vermeniz, daha rahat nefes almanıza ve yeniye yer açmanıza yardımcı olacaktır.

Ellerinizi tam göbeğinizin üzerine, salıverilmesi gereken bir şeyi yakalamak üzereymiş gibi koyun. Bir nefes alın. Beden, zihin ya da ruhunuzun ağır gelen herhangi bir bölgesini hissedin. Derin nefes alırken bu enerjiyi karnınızda topladığınızı düşünün. Ve sonra, nefesinizi dışarıya verirken bu ağır enerjinin bir top şeklinde ellerinizde bir araya geldiğini düşünün. Karanlık, bulutlu ya da sadece ağır ve yoğun görünebilir, eğer görsel çalışıyorsanız. Dikenli, ağır ya da sadece tuhaf bir his gibi gelebilir, eğer hislerle çalışıyorsanız. Bu şekilde nefes alıp vermeye devam edin, karnınızda toplayın, elinize biriktirin. Top iyice ağırlaştığında ve siz çok daha hafiflediğinizde, topu gökyüzüne verin ve biz onu sizden alacağız. Onu evrende geri dönüşüm için sevgiye dönüştüreceğiz.

Bunu sık sık yapın sevgililer, belki her gün işten sonra ya da en azından haftada bir. Evlerinizi temizliyorsunuz, arabanızı yıkıyorsunuz… neden kendinizi de düzenli bir şekilde temizlemeyesiniz? Böylece ışığınız çok daha parlayacak, bedeniniz çok daha iyi hissedecek ve zihniniz huzurda kalacak.

Sizleri kutsuyoruz! Sizleri çok seviyoruz.

Melekler

Arkadaşlar, bu çok basit ama etkili yöntemi de diğer salıverme ve enerji temizliği yöntemlerine ekliyorum. Mutlaka deneyin, ne kadar faydası olduğunu hemen hissedeceksiniz. Her sabah ya da akşam bunu alışkanlık haline getirirseniz yaşantınızda gözle görülür değişiklikleri fark edeceksiniz.  Ann Albers ve Meleklere çok teşekkürler. (VisionsofHeaven.com)


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile çalışmak istiyorsanız buraya tıklayınız.


Telif Hakkı© 2016 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2016 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

5 comments

 1. Merhaba Moralev , yine çok zamanında yerinde bir yazı teşekkür ederim kendi adıma. Bu dönem buna o kadar çok ihtiyacımız var ki , genel bir sistem problemi gibi ,hepimiz aynı sorunları yaşıyoruz. kendimde arkadaşlarımda , farklı insanlarda hep bir mücadele görüyorum duygusal anlamda , tam bittimi acaba derken hooop , yok canım daha olmadı tamamen temizlenmedi der gibi , yine aynı sorunla yüzleşme… biraz durup düşündüğünde aklında sebep hemen beliriyor , cevaplara ulaşım çok kolay , ancak temizlenmesi gereken duygular bu kadar yardımcı olmuyor çıkması zor lekeler gibiler… daha özel ve özenli bir temizlik istiyorlar 🙂

  Beğen

 2. Kim istemez ki melekler tarafından kutsanmış bir yaşamsallığı
  ne de olsa
  ruh ,beden,zihin ,bütünlüğü içerisinde bir ömür aralığında iyi bir insan olarak karşılanmanın ve karşılamanın zarafetini onlar bize yeniden öğretecekler
  birbirimizi sevmeyi ,sevilmeyi …
  teşekkürler melekler bizi kutsadığınız için
  teşekkürler moralev yapay yalnızlıklarımız içinde kıvranırken bizi yalnız bırakmadığınız için (biz birbirimize benzeriz sandığımızca yalnız değiliz.)O.Paz
  iyi insanların
  iyi düşüncelerin
  iyi yaşamların
  kısaca tüm iyilerin çoğalması dileğiyle
  sevgiyle iyide kalın
  teşekkürler rabbim farkına vardığım -varamadıklarım -varacaklarım için

  Beğen

 3. Sorma Mor Alev ne olacak bizim bu halimiz:) Tam oh biraz daha iyi her şey yolunda derken tekrara giriyoruz. Bende de yeniden öfkeler yüzeye çıktı. Ama çok sert diyemem. Daha zorlarını yaşayınca insan bu kadarını kaldırabiliyor. Yanız tuhaf bi şey oldu. Üzüntü ve acı hali kayboldu. Çok çok az belki var.
  Güzel hoş sürprizler olmasını, kalbimizi ısıtıp, pır pır ettirmesini çok istiyorum.
  Kaybolmuşluk ve boşluk hissi içindeyim. Sürekli kim olduğu ve yaşam amacımı sorup duruyorum.
  Herşey ve hiç eş anlamlıymış gibi geliyor. Sanki beynimin içi boşalıyor. Geçmişe ait pek çok şeyi yavaş yavaş unutuyorum.
  Bütün bunların sürece ait olduğunu biliyorum. Zaman zaman dengem bozulsa da kendime dışardan bakıyorum.Değişimimi gözlemliyorum. Tüm bu olan bitenin ardından muhteşem bişeyler çıkacak biliyorum.:))
  Dilerim dünya herkesin cenneti olur. Savaşlar, çatışmalar, doğal afetler olmasın, olursa da en az hasarla geçip gitmesini tüm dünyanın, içindeki tüm bitkilerin, hayvanların, insanların, taşın, toprağın, herşeyin Yaradının ışığıyla ve sevgiyle yıkanmasını, parlaması diliyorum.

  En içten sevgilerimle:)

  Beğen

 4. SEVGILI MOR ALEV BU NEFES BURUNDAN ALINIP BURUNDAN MI VERILMELI SEVGILER

  Beğen

  1. Sevgili Deniz, bu çalışmada nasıl alıp verdiğiniz önemli değil. Ben burundan uyguluyorum. Sevgilerimle

   Beğen

Yorumlar kapatıldı.