Melekler: Eski alışkanlıkları salıvermek

Abstract Angel Reiki Artist -Primal PainterArkadaşlar, Pazartesi günü yayınladığım salıverme yöntemine sizlerden harika cevaplar aldım. O yöntemi günlük bir alışkanlık haline getirmenizi yürekten öneririm. Artık biliyorsunuz, hiçbir yöntemi önce kendim denemeden yayınlamıyorum. Zamanlamada biraz gecikmeye yol açsa da benim ve sizler için daha güvenilir olması ve elbette blogun sadece hepimize faydalı bilgiler içermesi açısından bunu önemli buluyorum. Pazartesi günkü mesajın ardından bu hafta Ann Albers aracılığıyla Melekler aşağıdaki mesajı yayınladılar. Her ikisinin de birbirini tamamlaması açısından hemen yayınlamaya karar verdim.

Bu mesajların sadeliğini ve içerdiği temiz, kolay önerileri çok seviyorum. Ann Albers ve Meleklere çok teşekkürler. http://www.VisionsofHeaven.com

***

Sevgili Dostlarımız, Sizleri çok seviyoruz.

Geçen hafta (bizler için Pazartesi günü), eski şeyleri ve ağır enerjileri salıvermekten bahsetmiştik. Bugün, eski alışkanlıkları salıvermek konusunda konuşacağız.

Gökyüzünde (cennette), bizler sizlerin bulunduğunuz anda mükemmel olduğunuzu düşünüyoruz, evrimleşmeniz devam etse bile! Ancak, tüm yaşamın doğasında büyümek, evrimleşmek ve sevginin ifadesinin derinleşmesi vardır.

Birkaç dakikanızı ayırın ve şu soruyu düşünün. Nasıl bir insan olmak istersiniz? Çoğunuz bunu cevaplayabilirsiniz, en azından belli bir noktaya kadar. Daha sevecen ve kibar konuşmak istediğinizi biliyorsunuz, dengeli yaşamak, bolluk içinde hareket etmek, ya da daha sabırlı olmak istediğinizi biliyorsunuz. Daha zarif ve onurlu olmak isteyebilirsiniz, ya da sevecen bir şekilde haklarınızı korumak isteyebilirsiniz. Her biriniz, eğer vakit ayırırsanız, idealinizde çok olmak istediğiniz kişiyi zihninizde canlandırabilirsiniz.

Bu kişiymiş gibi yaşamaya çalışın, sadece bir günlüğüne. Çok çabuk eski alışkanlıklarınızın yüzünü gösterdiğini göreceksiniz. Biz bunlara sorun yerine alışkanlık demeyi tercih ediyoruz! Bunlar sadece öğrendiğiniz, tekrarladığınız ve kanıksadığınız düşünce ve olma şekilleridir. Sadece değişik biri olmaya dikkatinizi verdiğinizde onları fark edersiniz. Ve bu iyi bir şeydir, sevgililer! Kutlayın! Eski bir alışkanlığı gördüğünüzde, onu değiştirebilirsiniz!

Diyelim ki, daha zarif ve sevecen olmak istiyorsunuz. Gününüzü herkese kibar ve sevgiyle davranarak geçiyorsunuz, ta ki birisi size kaba davranana kadar ve birden bire kendinizi sert ve ters bir şekilde konuşurken buluyorsunuz. Kutlayın! Şimdi daha zarif ve sevecen bir kişi olabilmek için nerede gelişmeniz gerektiğini biliyorsunuz.

Diyelim ki, düşüncelerinizi açıkça paylaşmak istiyorsunuz. Gününüzü, “gerçekten başarana kadar “mış” gibi yaparak” devam edin, yani size rahatsızlık verse bile sessiz kalmayıp düşüncelerinizi söyleyin. Sonra birisi size çok güçlü bir şekilde karşı çıkar, kendinizi sessizce kenara çekilmiş ve korku içinde bulursunuz! Kutlayın! Gelişebileceğiniz bir alan buldunuz.

Şimdi, gelişmek istediğiniz alanı alın ve gerçekten en derin detayına kadar zaten bu alanda gelişmiş olduğunuzu zihninizde canlandırın. Kaba bir kişiyle kibarlıkla başa çıktığınızı düşünün. İnatçı bir kişiyle, sevecen bir şekilde konuşurken rahat olduğunuzu düşünün. Korkuya düşmek yerine, inancınızda kaldığınızı düşünün.

Her gün, kendinizi olmak istediğiniz kişi olarak görmeye, düşünmeye zaman ayırın. Sadece içsel ve dışsal olarak egzersiz ve tekrarlarla, farklı tepki vermek üzere beyninizin hatlarını yeniden düzenlersiniz. Aynı bir atletin topu atmak, topu yakalamak veya bitiş çizgisini geçmek üzere defalarca antrenman yapması gibi, sizler de olmak istediğiniz kişi haline geldiğinizi sadece imgeleme yoluyla olsa bile tekrarlayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Biz sizleri olduğunuz gibi seviyoruz sevgililer. Umarız sizler de kendinizi olduğunuz gibi sevebilirsiniz. Ve biz sizlerin daha sevecen, zarif kişiler haline gelerek güzelliğinizle ilerlemenizi de destekliyoruz.

Sizleri kutsuyoruz! Sizleri çok seviyoruz.

Melekler


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile çalışmak istiyorsanız buraya tıklayınız.


Telif Hakkı© 2016 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2016 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

2 comments

  1. Bende uyguluyorum çok kolay, çok da sevdim .Başımda ağrı vardı hafifden ağırlık hissediyordum. Şimdi uyguladım geçti.)) şükürler olsun mellekllerimin gücü çok büyük.:))

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.