Düşünceler

Kitap ve Meditasyon Tavsiyeleri

Arkadaşlar, bir süredir hiçbir kaynak tavsiye etmediğimi fark ettim. Şu aşağıdakiler benim bugünlerde okuduğum ve dinlediğim şeyler.

0bad60f2a1c67bc4e3c5a205694fb518Kitap

Suzanne Lie (a.k.a Suzan Caroll)’ın 2 kitabını bitirdim ve üçüncüsüne geçeceğim. Suzanne Lie’ı Arkturuslularla yaptığım konuşmadan ve buraya aktardığım notlardan dolayı hatırlayabilirsiniz. Okuduğum her iki kitabı da bedava olarak şu aşağıda bağlantısını verdiğim siteden indirebilirsiniz. Roman şeklinde yazılmış bu kitapların ikisini de yazılı olmayan tarihimiz, çok boyutlu bilincimiz ve reenkarnasyon konularında aydınlatıcı buldum. Eğer bu konular size çok uçuk geliyorsa bile birer fantazi aşk romanı olarak okuyabilirsiniz. Ancak kitaplar İngilizce ve Türkçe çevirileri yok.

Okuduğum ilk kitap Visions from Venus, ikincisi ise Reconstructing Reality (Book Two of Visions from Venus). Diğer kitapları için de bu bağlantıya bakabilirsiniz: http://www.multidimensions.com/TheVision/books.html

1e8449b8258d2adb128d32656ae24e60Müzik

Özellikle sadece kalp çakrası ile çalışmak istediğimde Tom Kenyon’un 5 dakikalık Aethos meditasyon müziği çok iyi geliyor. İndirmek için buraya tıklayın. Hathorlar bu kısa parçanın kullanımı için şu sırayı tavsiye ediyor: (Ben direkt tek çakra ile sadece 5 dakika meditasyon yapıp bırakıyorum ama eminim aslında tavsiye edildiği gibi kullansam çok daha etkili olur)

  1. Önce tüm dikkatinizi seslere vererek dinleyin
  2. Sonra dikkatinizi kalp çakranıza vererek dinleyin
  3. Dikkatinizi gırtlak çakranıza vererek dinleyin
  4. Üçüncü göz çakrasına dikkat vererek dinleyin
  5. Ve son tekrarda ise taç çakraya dikkatinizi vererek dinleyin (Çakra pozisyonlarını bilmiyorsanız buraya tıklayın)

Video

Maalesef bu video da sadece İngilizce bilen arkadaşlara faydalı olacaktır. Şu anda geçerli olan enerjileri tam potansiyelleri ile özümsemek için ideal bir meditasyon videosu. Stargate, Aslan Kapısı, 8-8 enerjisi için özellikle yaratılmış. Ben 29 Temmuz gecesi bunu kullanarak Stargate-Merkaba meditasyonu yaptım ve çok faydalı buldum. İlk birkaç dakika bu enerjileri anlatıyor, sonra meditasyona geçiyor.

Umarım bu tavsiyeleri beğenirsiniz!