Melekler: Bardak ve Su

Logan Zillmer - Water GlassSevgili Dostlarımız sizleri çok seviyoruz.

Yeryüzünde bir deyişiniz var: “Bardağı yarı boş görmektense, yarı dolu görmek daha iyidir.” Aynı fikirdeyiz! Bu güzel yeryüzü gezegeninizde kutlanacak çok şey var. Biz şunu da eklemek isteriz ki… “Muhteşem bardağı ve görkemli suyu görmek ve kutlamak daha da iyidir!”

Bardağınızı yapmak için eritilen kumu zihninizde canlandırabiliyor musunuz? Dahası, bardağınızdaki suyun ta kendisinin, bardak haline gelen kumu içinde barındıran okyanusta bulunmuş olduğunu?

Dünyanızdaki en basit şeylerin hakkında düşünmek bile nefes kesen bir deneyim! Bunu yaparak hayatın tamamı için çok daha büyük bir takdir hissine sahip olacaksınız. Kum bir zamanlar deniz tarafından parçalanan bir kayaydı. Kayalar parçalanıp denize düşmeden önce rüzgârlar ve yağmurlar tarafından zayıflatılmış olabilir. Ve sonra sevgililer, denize düşen kaya parçalarını su şekillendirdi, sonra da kaya suyu içinde tutan cama dönüştü… Ve böylece hayat tüm görkemli formlarıyla bir döngü içindedir, aynı sizler gibi.

Şimdi bir nefesle yaşamın kendisini içinize çekin. Aldığınız nefes rüzgârlardan ve denizlerden geçti, yüzyıllar önce insanlar tarafından alındı ve verildi, bir defa daha ağaçlar tarafından alındı ve verildi. Gezegeninizdeki su bütün yaşamı birbirine bağlıyor. Hava bütün yaşamı bağlıyor. Asla yalnız olamazsınız! Enerjik olarak bir sevgi denizinde yüzüyorsunuz ve hatta fiziksel olarak basit su ve hava elementleriyle birbirinize örülüsünüz. Nefes alın. Sağlığınızı, canlılığınızı, coşkunuzu ve esenliğinizi destekleyecek frekansları içinize çektiğinizi düşünün. Nefesinizi verin… Size hizmet etmeyen her şeyi salıverdiğinizi düşünün… Çünkü gerçekte o şeylerin bir başkasına hizmeti olabilir.

Şimdi, eğer isterseniz kendinize bir bardak su alın. Onu ellerinizde tutun ve tam önünüzdeki mucize hakkında düşünün. Bu su okyanuslarda, yağmurlarda, gayzerlerde, buzullarda bulunmuş olabilir. Nehirler, dalgalar ya da buharla yolculuk etmiş olabilir. Bu hayatınızda düşünemeyeceğiniz şeyleri gördü. Havada ve toprağın içinde bulundu. O sizi hayata bağlıyor. Bu suyu kutsayın. Ona teşekkür edin. Bu zamanda size mutlulukla yardımcı olacak tüm enerjilerini içinize almaya niyet edin. Şimdi kutsal suyunuzu yavaşça ve isteyerek için, hayata dair çeşitliliği ve yaşam gücünün kendisini içinize alıyorsunuz.

Nasıl hissettiğinize bir bakın…

Sevgililer, sizleri seviyoruz. Biz sizlerin asla birbirinizden ayrı olmadığınızı, yaratılıştan ayrı olmadığınızı biliyoruz. Hepinizi birleştiren hayatın muhteşem ilmeklerinde, sevgi ağında örülü olduğunuzu biliyoruz. Hiçbir şeyi diğerlerinden soyutlanmış şekilde yapamazsınız ve asla yalnız olamazsınız. Melekler bile varlığınızın içine işlemiştir, şimdi, burada, bu kelimelerimizi okurken. Gözlerinizi kapayın ve sevgimizi de için, bizim de sizi coşkuyla, isteyerek bütününüzü içtiğimiz gibi.

Yaratan sizleri kutsasın. Sizleri çok seviyoruz.

Melekler

Ann Albers ve Meleklere çok teşekkürler. http://www.VisionsofHeaven.com

Enerjilerin çok yoğun olduğu bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek (Öz) Benliğinizle daha yakın ilişki kurabilmek ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı© 2016 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2016 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

6 comments

 1. Sevgili Mor Alev size, Ann Albers ve Meleklere sonsuz şükranlarımı sunuyorum. İyi ki varsınız…

  Liked by 1 kişi

 2. Canım Mor Alev,
  Su içmeyi hiç sevmedim. Mecburiyetten içilen bir içecekti benim için hep..2016’da spora ve yogaya başlayıp, kendimi dönüştürüp, değiştirmeye niyet ettiğimden beri suya alışmaya çalıştım ve tam 5dk önce su içerken dedim ki; “suyu seviyorum” Ardından siteye girdim ve bu başlıkla karşılaştım! Tesadüflerimi seviyorum. Havayı, okyanusları, denizleri içmeyi seviyorum. Nefes almayı seviyorum. Bundan böyle bir mucize olan suyu daha da çok seveceğim ve iyi ki var… Sizi seviyorum….

  Liked by 1 kişi

 3. Insan anne ve babasının mutsuzluğuna Şahit olup olaylar karşısında hiçbir şey yapamıyorsa. Aslında tüm olay o iki kişi Arasında ise. Ama onların böylesi mutsuz olmalarına çok üzülüyorsa. Yani ne yapmalı nasıl destek Olmalı. Onları çok sevmenin dışında Onlara nasıl bir enerji ile destek olabilirim.
  Teşekkür ederim

  Beğen

  1. Sevgili Senem, bu yorumunuzu bugünkü yazıyı yayınladıktan hemen sonra gördüm. Aslında bugünkü mesaj bu soruya cevap gibi gelmiş. Dediğiniz gibi olay onların arasında, yani siz burada onların özgür iradesine ve seçme hakkına saygı gösteriyorsunuz. Ama üzüldüklerini görmek, sizi de üzüyor. Bunun köküne inelim. Olumsuz duyguların kökeninde hep korkular vardır. Neden korkuyorsunuz? Nasıl bir sonuç bekliyorsunuz? Belli ki bu iki kişi bir arınmadan geçiyor, arınmanın sonunda birlikte ya da ayrı yaşamaya karar verebilirler, her iki ihtimalde de kendilerini mutlu edecek yola girecekler. Sizi korkutan şey nedir? İşte onu salıvermeniz, onu kırmanız hem size, hem ebeveynlerinize hem de kolektife büyük bir hizmet olacaktır. Bunun yanı sıra koşulsuz sevgi eşliğinde gönderilen Mor Alev enerjisi her zaman ortamı yumuşatır, düğümlerin çözülmesinde yardımcı olur. Sevgilerimle

   Beğen

Yorumlar kapatıldı.