Günün Melek Kartı – Teslimiyet ve Bırakmak

Illustrations by Matheus Lopes

Üzerinize ışıltılı sevgimizin hediyelerini yağdırıyoruz. Kollarınızı uzatın ve ellerinizde sıkıca tuttuğunuz zorlukları bırakın. Ellerinizi, kollarınızı ve kalbinizi sevgimize ve yardımımıza açın.

Arkadaşlar, yine aynı konuya dönüyoruz… Ama bakın enerjiler nasıl geçen haftanın kartlarına devam ediyorlar. Örneğin, hafta sonu kendinize karşı dürüst olmaya çağrılmıştınız. Bunu düşünmeye vakit ayırdınız mı? Neleri değiştirmeye karar verdiniz? Bu konuda bize Cuma günü söylendiği gibi yardım kabul etmeye hazır mısınız? Çünkü, geride bırakmak istediğiniz şeyleri net bir şekilde gördüğünüzde ve belli bir teslimiyete geçtiğinizde yardım gelecek.

Melekler size bu kartı getiriyor çünkü siz durumu tek başınıza düzeltmeye çalışıyorsunuz. Melekler size yardım etmek ve dualarınızı cevaplandırmak istiyorlar ama önce teslim olmanız ve durumu salıvermeniz gerekiyor. Teslimiyet basitçe çabalamaktan yorulduğunuz anlamına gelir. Bu ilahi bilgeliğe inançla durumu duygusal olarak salıvermektir ki böylece Evrenin ve Yüksek Benliğinizin olayları çok daha iyi ve kolay bir şekilde çözümleyeceğine güvenirsiniz. Böylece beklediğinizden fazlasıyla iyi bir sonucu garantilersiniz. Teslimiyet, işin peşini bırakmak, vazgeçmek veya başkaları tarafından kontrol edilmek değildir. Eğer teslimiyet ile ilgili sorunlarınız varsa bırakın melekler size yardım etsin.

  • Dualarınızın nasıl cevaplanacağı konusunu merak etmeyin, izin verin detaylar Tanrı’dan gelsin
  • Yardım istemeye istekli olun
  • Kontrol etme arzusunu ve gerginliği salıverin, işler çok daha rahatlayacaktır.
  • İlişkilerinizde güç savaşlarından kaçının. Sadece kendi gücünüze sahip çıkın ve o zaman onun için savaşmanıza gerek kalmaz.

Teslimiyet ve salıvermek konusunda en büyük yardımcılarımızdan biri Michael’ın bağ kesme çalışmasıdır. Bir diğeri de kendinizi affetmenizdir. Kendinizi affetmek için Baş Melek Zadkiel’den yardım isteyebilirsiniz.

Teşekkürler Melekler!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/