Günün Melek Kartı – Dinleyin!

Ocean woman by AlisaPaintsZihninizi sessizleştirin, Sevgililer, ve bizim her şeyin çaresine bakıldığını söylediğimiz yumuşak ve nazik güvenceyi dinleyin. Arzunuzun gerçekleşmesi hakkında endişelenmeden sükut içinde ve kalbinizi açarak kalın. Sakin bir zihin ve vücut bizi çabuk ve net duyar. Bizim sizden ricamız bu: Dinleyin!

Melekler mesajlarını size ulaştırmak istiyorlar. Daha az konuşmanızı ve daha çok dinlemenizi rica ediyorlar. Stres altında olduğumuzda çok daha fazla konuşuruz, onlarsa bizi rahatlatmak için seslerini bize duyurmak istiyorlar. Endişelerinizi meleklere verin ve dualarınızın duyulduğundan emin olun. Eğer dualarınızı cevaplamıyorlarmış gibi görünüyorsa, büyük ihtimalle verdikleri cevapları dinlemediğiniz içindir. Meleklerinizi dinleme niyeti ile sessiz bir yere çekilin. Gözlerinizi kapayın, derin nefeslerle rahatlayın ve dinleyin.

 • “Dua Evren ve Yaratana bir şeyler söylemek, Meditasyon ise onu dinlemektir.” Lütfen düzenli meditasyon yapın
 • Gürültülü ortamlardan kaçının
 • Televizyonu, radyoyu kapatın
 • Evrenden gelen mesajları doğru şekilde duyuyorsunuz, şüphe etmeyin
 • Çakralarınızı dengeleyin, böylece bilgiler daha net bir şekilde akacaktır

Teşekkürler Melekler!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/
 

One comment

 1. Merhaba Mor Alevcim,

  Meditasyon hakkında çok sevdiğim ve faydasını gördüğüm bir videoyu paylaşmak istedim.
  Sevgi ve huzurum sizinle olsun ❤ ❤

  Meditasyon yapmak benim ne işime yarar:

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.