Melekler ve Mor Alev: Hayallerinize inanın, onlar ancak öyle gerçekleşirler!

Street art butterflyArkadaşlar, aşağıdaki kısa mesaj gerçekten benim kalbime seslendi, çünkü çok iyi bildiğim bir formülü harika bir şekilde veriyor. O yüzden başlığa kendimi de ekledim.

Zaman zaman “Geleceğe Dönüş” ya da “Kişisel Danışmanlık” çalışması yaptığımda ve ziyaretçilerim hayatlarında en çok istedikleri şeyleri gerçekleştirdiklerini gördüklerinde, ilk tepkileri “Ama bu benim hayalim” demek oluyor. Bu da ortaya çok ilginç bir sonuç çıkarıyor: Pek çoğumuz hayallerimizi gerçekleştirebileceğimize inanmıyoruz! Ve hatta o hayallere, arzu ve tutkulara sanki gereksiz birer Hollywood filmiymiş gibi davranıyoruz! Hayallerini gerçekleştirmek konusunda çoğunlukla büyük bir dirençle karşılaşıyorum. Hayallerimize inanmazsak, nasıl mutlu, başarılı ve huzurlu hissedeceğiz? Nasıl yeni, parlak, adil, sevgi dolu bir dünya yaratacağız?

Çok şükrediyorum ki, birlikte çalışmış olduğum ve aynen yukarıdaki yorumu yapan çok sayıda insan bana geri dönüp, “Evet, pek inanmadım, ama verilen tavsiyelere uydum, şimdi o gördüklerimin hepsi ve hatta daha iyisi oldu!” diyor. Bazen zamanlamada şaşırdığımız, ve hayallerin çok daha çabuk gerçekleştiğini görüyoruz. Lütfen hayallerinize inanın, o yolda adımlar atın… Sonuçlar sizi yeni tutku ve hayallere götürecek, ve daha sonra daha da yenilerine… Böylece çok zevkli, çok verimli bir yaratıcı yola girmiş olacaksınız. Şimdi Ann Albers aracılığıyla melekleri dinleyelim:

Sevgili Dostlarımız, sizleri çok seviyoruz,

Bir arzunuz ya da hayaliniz olduğunda, Tanrı ve tüm Evrenle bir dansa başlarsınız. “Bu hayali seviyorum, bu halin gerçekleşmesini istiyorum” diyen bir enerji salmaya başlarsınız. Hayalinizi ne kadar çok severseniz, ve istediğiniz sonucun gerçekleşmesini ne kadar çok isterseniz, Evrene gönderdiğiniz sinyal o kadar güçlü olur. Korku sinyal zayıflatır. Şüphe sinyali zayıflatır. Nasıl olacağına dair en ufak bir fikriniz bile bilmeden kendinizi istediğiniz şeyi başarmak, ona sahip olmak için adanmışlık ve bağlılık hissettiğinizde sinyali güçlendirirsiniz. Odaklanmış sevgi, çok muktedir bir güçtür!

İşte bu yüzden, hayatınızda bir şey isterseniz, o şeyin olduğu hissinin size verdiği coşku ve tutkuyu hissetmenize izin verin, o durumda nasıl hissedeceğinizi hissedin, ve hayatınıza o hissi getirin. Şu anda o hissi hissetmeyi kabul edin… O durum başlamadan bile bunu yapın, böylece bir mıknatıs haline gelirsiniz.

Sonra, sevgili dostlarımız, harekete geçin! Harekete geçme dürtüsünü hissettiğinizde hareketlenin. Kalbinin “bunu yap!” dediğinde harekete geçin. Eğer güce, o kaynaklara ya da zamana sahip olup olmadığınızı bilmediğinizde bile, harekete geçin. Ve eğer sonra yönlendirme almadığınızda… bekleyin. Tanrının o tutku dolu dürtüleri kalbinize yeniden yerleştirmesi için bekleyin. Bekleyin ve olayların hayallerinizin oluşumuna olanak tanımak için bir araya geldiklerine güvenin. Bir sonraki adımın önünüzde evren tarafından belirtilmesi için bekleyin, bu belki bir dürtü, belki de bir ilham olabilir.

Yaşamın tamamı yaratıcı güç ile bir danstır. Siz düşünceleriniz ve duygularınızla sinyal yollarsınız ve Evren cevap verir. Siz de yönlendirilene kadar beklersiniz. Tanrı sahne arkasında harekete geçer, siz de ilham aldığınızda harekete geçersiniz. Ve hiç fark etmeden Sevgili Dostlar, imkansız olduğunu düşündüğünüz bir hayal, adım adım, her defasında bir dakikada gerçekleşir.

Sizleri kutsuyoruz, sizleri çok seviyoruz.

Melekler

Ann Albers www.VisionsofHeaven.com

Enerjilerin çok yoğun olduğu bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

 Mor Alev

Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com