Günün Melek Kartı – Yardım İsteyin ve Yardımı Kabul Edin

Offroader by Kurnia Saktiyono

Siz güçlü ve bağımsız bir bireysiniz, ancak herkesin yardıma ihtiyaç duyduğu zamanlar olur. Sizin için o zaman şimdi!

Bu kart içinde bulunduğunuz durumu ve çözmek istediğiniz sorunu Evrene teslim etmenizi öneriyor. Bunu tek başınıza çözmeye çalışırsanız, kendinizi gereksiz endişelerin altında gömülmüş bulacaksınız. Halbuki endişeler sizi önünüzdeki çözümlerden uzaklaştırır ve onları engeller. Size yardım edilmesini ve desteklenmeyi kabul ettiğinizde ise kendinizi güçlendirirsiniz. Bu kart günlük hayatımızda şunları söylüyor:

  • Yardımcı olacak kişileri işe alın
  • Önerildiğinde yardımı kabul edin
  • Ailenizden ve arkadaşlarınızdan destek isteyin
  • Duygularınızı anlatabileceğiniz ve yardımcı olacak tarafsız bir profesyonelle konuşun

Bugün Michael bize kısa bir dua veriyor:

“Sevgili Tanrım ve Melekler, bu durumu/sorunu tamamen size veriyorum. Ben yoldan çekiliyorum ve konuyla ilgili her şeyin ve herkesin içinde ilahi mucizelerin ışığının parlamasına izin veriyorum. Teşekkürler.”

Arkadaşlar, yine geliyoruz bu ay tutulmasının enerjilerine ve tutulmanın Sabian sembolüne… Şöyle demişim: “Bu olabilecek en güzel, en hayırlı ve en parlak derecelerden biri. Bu sembol ortaya çıktığında “TAM ZAMANINDA GELECEK OLAN YARDIM, ŞARTLARI DÜZELTECEK” demektir. … İşte doğaya sığındığımız ve içten yardım istediğimiz anlarda, birden bire karşınıza tanıdık ya da tanımadık bir yardımcı ortaya çıkabilir. Bir arkadaşınız hiç haber vermeden uğrayabilir, son dakikada ihtiyaç duyduğunuz yardımı verebilir. Bazen o kişileri hiç tanımayız, ama bize yardımcı olmak için dağları oynatırlar. Lütfen, uzatılan yardım elini reddetmeyin. Ender de olsa, yardımı tam olarak anlayamadığımız zamanlar olur, fark etmeden onu geri çeviririz. Bu dönem gözlerinizi açın, istediğiniz her an destekleyicileriniz yanınızda belirecek.” (Yazının tamamı için buraya tıklayın)

Teşekkürler Michael!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/