Hafta Sonu için Melek Kartı – Gerçeği Kendinize İtiraf Edin ve Buna Uyumlu Davranın

zen path

Yok saymaya çalıştığınız çok önemli bir hissiniz var. Ama ne kadar bir tarafa itmeye çalışsanız da, bu his acilen sizi kendinize karşı dürüst olmaya çağırıyor.

Arkadaşlar, bu hafta sonu için böyle ciddi bir uyarı beklemiyordum. Bence en iyisi bugün ve yarın, Ay Tutulması yazımda önerdiğim gibi kendimizle vakit geçirmemiz ve doğaya sığınarak kendimizi tanımaya çalışmak olacak. Biliyorum, yine aynı yazıya dönüyorum, ama bu çok önemli bir konu olarak karşımıza çıkıyor:

“Uranüs 15 derece Koç’ta, Sabian sembolü: “Batmakta olan güneşin ışığında battaniye dokuyan Kızılderili”: Verilen sembolde altın ışığın güzelliği, batmakta olan güneşin verdiği rahatlık duygusu, sessizce düşüncelere dalarak elimizdeki işimizle ilgilenmenin getirdiği tanıdık ve sevgi dolu duygu var. Hayatınız bu battaniye olsa onu nasıl dokurdunuz? Hangi renkleri, hangi motifleri tercih ederdiniz?”

Bu tarz bir sakinlik sizin içinizdeki gerçek duygularla yüzleşmenizi sağlayacaktır ve ondan sonra da ilgili hareket planınızı yine sakinlik içinde yapabilirsiniz. Aynı zamanda Kalp Meditasyonu da yardımcı olacaktır.

Kartımız diyor ki:

Baş Melek Michael gerçekle yüzleşmenin şifa getireceğini söylüyor. Bu aynı zamanda size aradığınız yönlendirmeyi ve rehberliği de verecek.

Gerekli hayat değişikliklerini yapmaktan korktuğunuz için duygularınızı bilmezden geliyorsunuz. Michael sizi temin ediyor ki, bütün fiziksel ihtiyaçlarınız giderilecek ve ilişkileriniz sağlıklı kalacak. Günlük hayatınızda bu kart şu anlamlara gelebilir:

  • Sağlıksız bir durumu ya değiştirin ya da terk edin
  • Ödün vermeyin
  • Korkularınızla yüzleşin
  • Kendiniz ve bu durumla ilgili olarak sevgiyle düşünmeyi unutmayın

Bugün Michael yine bize kısa bir dua veriyor:

“Sevgili Tanrım ve Melekler, duygularımı zarafet ve kabullenmeyle yüzleşebilmem için verdiğiniz yardım için minnettarım. Böylece hem kendime, hem de diğer kişilere şefkat ve sevgiyle dürüst olabiliyorum. Baş Melek Michael (Mikail), bana güç ve cesaretini verdiğin için çok teşekkür ederim.”

Teşekkürler Michael!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/