Hafta Sonu için Melek Kartı – Çakralarınızı Temizleyip Dengeleyin

 

divine alignmentArchangel Metatron

Çakralarınızı kutsal geometrik şekillerle temizlemek ve açmak için beni çağırın

Arkadaşlar, Metatron bize çakraların önemini hatırlatıyor. Aslan Kapısının açılışı ve 10 Ağustos Süper Dolunayından beri tonlarca salıverme, gölgelerimizle tanışma ve onları aydınlatma işleminden geçtik, geçmeye de devam edeceğiz. İnsan ruhu son derece kompleks ve bir günde bitmeyen engin bir varlık. Bütün bunları yaparken fiziksel ve ruhen yoruluyoruz, ayrıca sadece kendi temizliğimizle değil, etrafımızdaki herkesin temizlik işlemleriyle ister istemez karşılaşıp enerjilerini alıyoruz. Bu kadar çok güncellemeden ve işlemden geçince de çakralarda dengesizlik olası.

Bu hafta sonu bize çakralarımızı dengelersek çok daha rahat edeceğimiz söyleniyor. Bunu ruhsal duş gibi düşünün, aynı her sabah dişlerinizi fırçalayıp duş aldığınız, saçlarınızı tarayıp dünyaya yüzünüzü göstermeden kendinize çeki düzen vermeniz gibi, enerji merkezlerinizi ve meridyenlerinizi yıkıyorsunuz. Bu temizlik dünyaya bakış açınızı ve gün boyu vereceğiniz tepkilerinizi de dengeliyor.

Temiz ve açık çakralar hayatımızı kolaylaştırır, sağlıktan sevgiye, eğitimden bolluğa kadar çeşitli alanlarda pozitif farklar yaratmamızı sağlar. Lütfen günlük çakra temizleme işleminizi ihmal etmeyin. Aşağıdaki tüm yazılarımda çakra dengeleme konusunda detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Birkaç gün üst üste çakra temizlediğinizde hayatınızda fark edilir değişiklikler göreceksiniz ve bu artık sizin vaz geçilmez bir alışkanlığınız haline gelecek, bundan eminim. Bu işlem sırasında Metatron’dan da çakralarınızı açması için yardım isteyin. O da yukarıdan aşağıya tüm vücudunuzdaki psişik toksinleri temizleyecektir. Sonunda kendinizi daha enerjik hissedecek ve altıncı hissinizin daha isabetli olduğunu göreceksiniz.

Teşekkürler Metatron!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/