Mor Alevle Çakra Temizleme & Mor Alevin Gücü – St. Germaine

5136fe85715d6f50eadbdff82aac7726Aşağıdaki mesaj St. Germaine tarafından Meline Lafont’a Mayıs 2012 de yani bir sene önce verilmiştir, çok etkili bir yöntem olduğunu söylemeliyim.  Meline’nin izniyle bu çakra temizleme yöntemini şimdi burada yayınlıyorum.

Mor Alev son derece güçlü bir enerji ve onunla sevgi ürünü olmayan her şeyi yok edebilirsiniz. St. Germaine Mor Alev enerjisinin kullanımının bizde bir alışkanlık haline gelmesi için türlü metotlarla bize ulaşmaya çalışıyor. Aşağıdaki çok güçlü bir metot ve özellikle uyanışına yeni başlayan ruhlar için çok uygun. Bu meditasyon için çakra listesini kullanmak isterseniz buraya tıklayın. Sizi St. Germaine’nin mesajıyla bırakıyorum.

Sevgili Dostlar

Bugün Yükseliş amacıyla kullanabileceğiniz araçlardan konuşacağız. Size benim güzel ve aşırı derecede güçlü Mor Alev’imi içeren bir araç vermek istiyorum.

Ancak ilk olarak en önemlisi yüksek benliğiniz, melekleriniz ya da rehberlerinizle iletişime geçmeden Baş Melek Michael’ın Ron Head aracılığıyla verdiği Mavi Işık ile korunma metodunu kullanmanız.

Bu araç son derece güçlü bir korunma sağlar ve bununla istenmeyen enerjilerin araya girmesini önlersiniz. Bu korunma kalkanını yarattıktan sonra benim Mor Alevimi kendinizi temizlemek ve güçlendirmek için kullanabilirsiniz. Zihninizde bulunduğunuz odanın ve tüm vücutlarınızın (fiziksel, zihinsel, duygusal, enerji ve eterik) tamamen Mor Alev’le kaplanmış ve Mor Alevi tüm hücrelerinizin içinize işlemiş olarak canlandırın.

Tek tek çakralarınızı Mor Alev’le temizleyin ve şunu söyleyin:

“Ben St. Germaine’nin  sınırsız güçlü Mor Alev’iyim. Ben ‘Gerçek BEN’im. Ben kutsalım ve sarsılmaz sakinlikteyim. Ben kendimin her şeye kadir efendisiyim ve emrediyorum ki ben yükseliyorum ve kendimin Yükselmiş Ustası oluyorum. Ben Gerçek BEN’im, ben saf ve kayıtsız şartsız sevgi olarak bulunan ilahi sevgiyim. Ben ‘Gerçek BEN’im, ben her şeye kadir Işık Ustasıyım, kendime karşı duyduğum sevginin ustasıyım. Benim içimde parla Mor Alev çünkü ben Mükemmelliğin ve Saflığın Mor Alev’iyim. Ben ‘Gerçek BEN’im ve tüm sevgi ve saflığıyla kendimin  tamamlanmış haliyim. Ben ‘Gerçek BEN’im, ben var olan her şeyim.”

Bu aracı tüm alanlarınızı ve çakralarınızı temizlerken kullanabilirsiniz. Bunu her meditasyonunuzda, hatta işe giderken bile kullanabilirsiniz. Titreşiminizi yükseltmenizi sağlayacak ve günlük hayatınızda sizi bombardımana tutan düşük enerjilerden etkilenmemenizi sağlayacak. Diğer renklerin her birinin kendine göre alanı varken Mor Alev her türlü durumda kullanılabildiği için en güçlü enerjilerdendir. Onun için benim Mor Alev’imi istediğiniz yerde istediğiniz kadar kullanın. Beni ve Mor Alevi ne zaman temizlenmeye ve güçlendirilmeye ihtiyacınız olduğunda çağırın, ben sizin yanınızda olacağım.

Ben sizin hizmetinizde olmak arzusundayım ve hepinizi seviyorum. Ben hizmetlerimi yerine getirirken de güçlüyüm çünkü Mor Alevim de çok güçlü ve bunu açıkça göreceksiniz. Biz ihtiyacınız olduğu her zaman hizmetinizde olacağız. Bizim aramızdaki bağ giderek güçlenecek ve ben bir sonraki buluşmamızı dört gözle bekliyorum.

Namaste. Ben St. Germaine.


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile çalışmak istiyorsanız buraya tıklayınız.


Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/