Günün Melek Kartı – Siz Ne Yapmanız Gerektiğini Biliyorsunuz

Let silence take you to The core of lifeArchangel Uriel

İçinizden gelen bilgiye güvenin ve hiç beklemeden harekete geçin!

Arkadaşlar, bu kart bizi bir kaç ayda bir ziyaret eder. Her geldiğinde başlığına bakıp, içimden “Hayır, kimse bilmiyor!” demek gelir. Ama hemen sonra Uriel’e hak veririm. Çünkü biliyoruz da kabul etmiyoruz, ya da biliyoruz da zor geliyor, biliyoruz da bir sürü mazeret bulup dinlemiyoruz… Ah, o üşengeçliğimiz ve şüpheciliğimiz olmasa…

Dün Raziel bize Tanrısallığımızı son derece güçlü bir kartla hatırlattı. Artık dönemler değişti. İçimizdeki Tanrı kıvılcımını kullanmaya dayanılmaz bir şekilde çağrılıyoruz. Hepimiz harekete geçme zamanının geldiğini de içten hissediyoruz. Bazen yazıyorsunuz, diyorsunuz ki “bana yardım etmelerini istiyorum, etmiyorlar”. Aslında yardım ediyorlar ama beklediğimiz gibi değil. Buraya buna yakın şeyleri defalarca yazdım, şimdi kelimeleri biraz daha değiştirip yeniden yazacağım, böylece umarım gelen yönlendirmeleri daha verimli bir şekilde değerlendirebiliriz:

Tanrı, Yüksek Benliğimiz, Melekler, Yükselmiş Ustalar ve Galaktikler bize yardım ediyor. Farkındalığımızı artırıyorlar, enerjilerimizi düzenliyorlar, bize mesajlar veriyorlar, bizim için fırsatlar yaratıyorlar, ne zaman istesek yanımızdalar. Ama asla yapmayacakları şeyler var.

  • Bu hayat bizim, bizim yerimize bu hayatı yaşamıyorlar
  • Bizim yerimize karar vermiyorlar, bizim yerimize seçimlerimizi onlar yapmıyor, özgür irade yasası var
  • Biz buraya öğrenmeye, yükselmeye ve daha da önemlisi “deneyimlemeye” geldik. Yoksa onlar gelirdi, bize ihtiyaç kalmazdı.
  • Yani sorunlarımızın çözümünü bir hap gibi ağzımıza vermiyorlar ve vermeyecekler. Ama bize yol gösterecekler, çünkü bizler perdenin arkasındayız ve büyük resmi görmekte zorlanıyoruz.
  • Biz içimizde bütün sorunların çözümünü birlikte getirdik. Susup dinlersek bütün bu bilgilere insanlık tarihinde hiç olmadığı kadar kolay ulaşabiliriz, çünkü yükselme sürecinin en keskin virajını alıyoruz.

Uriel şunları söylüyor:

Kabul ettiğinizden çok daha fazla bilgilisiniz. Aradığınız cevapları içinizdeki bilgelik çoktan verdi. Bu bilgiyi kucaklayın ve güvenin. Eğer şüpheye düşerseniz bu bilgiyi onaylamak için size açık ve net işaretler vermemi isteyin. Ben sizin fikirlerinizi harekete geçirmeniz ve bir sonraki adımların ne olacağı konusunda da yardımcı olabilirim. Sadece benden isteyin, sonra birlikte harekete geçelim.

İçinizde bir fikir var. Bu fikir henüz netleşmemiş olabilir, henüz o fikri kelimelere dökmemiş olabilirsiniz, ama o fikir sizin aradığınız şey! Onu dinlemek için Uriel’in Gümüş Alev’ini ya da kalp meditasyonunu kullanabilirsiniz.

Teşekkürler Uriel!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/