Günün Melek Kartı – Yaşam Tecrübesi

kingabritArchangel Chamuel

Önemli bir olay. Değişime neden olacak güçlü bir itiraf. Kanatlarını açmanın vakti geldi.

Arkadaşlar, böyle yoğun enerji girişlerinin ardından Melek Tarot Kartlarıma danışmayı severim. Bu kartı elbette bilerek seçmedim, ama en son bizi 2013 Nisan ve Mayıs sonunda ziyaret etmiş olan bu kart şu anki enerjilere öyle uyuyor ki, seçsem de bu kadar denk getiremeyebilirdim.

Kendinizi çok emin hissettiğiniz bir yerdesiniz ancak bu emin yer ayaklarınızın altından kaymaya, sallanmaya başlıyor. Kendinizi size uymayan, egonuzun yarattığı sırça saraylara kapatmanın hiçbir yararı yok. Bu kart gerçeğin ortaya çıkması için tek bir olay ya da olaylar zinciri ile tüm dünya görüşünüzün etkileneceğini, şimşek hızıyla zihninizin aydınlanacağını ve size uygun olmayan ama yine de büyütüp beslediğiniz katı kavramların, bağnazlığın ve kısıtlayıcı ortamların çatlayıp yıkıldığını gösterir.

İlk şoku atlattıktan sonra üzerinizden büyük bir yükün kalktığını hissedeceksiniz, ferahlayacaksınız ve yeni ufuklara kanat açacaksınız. Chamuel aradığımız şeyleri bulmamıza yardımcı olur. Yeni iş, ev, arkadaşlar ve hatta gerçekleri. Bu hızlı ve kaçınılmaz değişimden geçerken Chamuel’in yardımını isteyin. Değişim sancılı olabilir ama hayatımızda değişmeyen tek şey değişimin kendisi.

Teşekkürler Chamuel!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/
 

3 comments

 1. Tamda çalışmakta olduğum işten ayrılmaya,ama hafiften de olsa acaba mı diye düşündüğüm bir günde bu kart hiç de tesadüf değil diye düşünüyorum.Melek Chamuel den yardım isteme zamanı..Teşekkürler Mor Alev.

  Beğen

 2. başka birinin hayatı için olumlu değişiklikler istediğimiz de de yine Chamuel den faydalanabilirmiyiz (MEsela eşin iş hayatı)

  Beğen

  1. Sevgili İpek, özgür irade bu dünyanın her köşesinde geçerli. Eşiniz kendi hayatını kendi yönetiyor, onun enerjisi ne ise ona denk olayları kendine çekiyor. Chamuel’le çalışmayı deneyebilirsiniz ama işe yarar mı bilmiyorum. Herkes için korunma kalkanı çekebiliriz, onun için Michael’ı çağırın. Ek olarak Mor Alev enerjisi ile çalışın. Mor Alev değiştirmediği sadece dönüştürdüğü için yardımcı olacaktır. Sevgilerimle…

   Beğen

Yorumlar kapatıldı.