8-25 Ağustos Aslan Kapısı Enerjileri – Michael ve Yüksek Benlikleriniz Konseyleri

I Saved My Soul - Vladimir KushArkadaşlar, 8 Ağustos’ta açılan Aslan Kapısı enerjileri ayın 25’ine kadar devam ediyor. Michael ve Yüksek Benliklerimiz bu enerji etkisiyle hali hazırda gerçekleşen ve gerçekleşecek olan değişimler hakkında bilgiler veriyorlar. Burada dikkati çeken her şeyin ve herkesin değişimi yaşayacak olması konusunda son derece kesin konuşmaları. Sağlığımıza özen göstermemizi rica ederken, salıverme ve affetme çalışmalarına ağırlık vermemizi öneriyorlar.

Ron Head tarafından iletilen bu mesajın orijinaline buradan ulaşabilirsiniz. Mor Alev Dostuna bu çeviri için çok teşekkürler.

Oysa Siz, Bir Dünya’yı Ve Evrenin Tarihini Değiştiriyorsunuz…

Her yıl açılan 8/8 Aslan Kapısının hızla yükselen enerjileri içinde bulunduğunu, henüz fark etmemiş olan kişileri uyarmak isteyerek, mesajımıza başlıyoruz. Bu enerji patlamalarını sezinleyebilen kişiler ise, bu seneki yoğunluk artışının, her zamankinden daha fazla olacağının bilincindedirler. Sizlerin Gezegendeki, “enerji kökenli kimliğinizin” tanınma olasılığı, her zamankinden daha yüksek olduğu için, bu gerçeğin Aslan Kapısı dönemine denk gelmesi,  ilginç bir zaman dilimi oluşturdu. “Değişim mekanizmasının” bu bölümü hakkında, biraz kafa yormanızın zamanıdır artık. Çünkü bu enerjilerin etrafınızı sarmasıyla, Dünya’daki her şeyin, kelimenin tam anlamıyla her şeyin, frekansı değişecektir. Bu durum, Varlığınızın her bir hücresini de kapsayacaktır. Böylelikle, Varlığınızın zihinsel ve duygusal alanlarında da bir yükseliş deneyimleyeceksiniz.  Ayrıca bilinciniz de, nitelik, içerik ve etkinlik olarak yükselmiş olacaktır. Bu da, dış Dünya’nızdaki değişimleri hızlandıracaktır.

Açıkçası, olup bitenlerin farkında olan kişiler için bu değişim, çok daha belirgin olacaktır. Değişimden bihaber olanlar ise, daha fazla stres deneyimleyeceklerdir. Yine de birçoğu, uyanışın eşiğine gelerek Yükseliş yolculuğuna başlayacaktır. Bu mesajı okuyan kişilerin çoğu, zaten bu yolculuğa çoktan başladılar. Şayet siz de kendinizi “uyanmış” kişilerden birisi olarak görüyorsanız, o zaman yükseliş yolculuğunuzun başladığının, farkında olmalısınız. Keşfedilmeyi bekleyen ve sizlerin henüz bilmediği, birçok Evrenler var.  Kaldı ki, daha içinde yaşadığınız Evreni bilmiyorsunuz.

Şimdi sizden, gerçekte kim olduğunuza ve Varlığınızın, tüm bu önemli döneme nasıl hizmet ettiğine odaklanmanızı rica ediyoruz. Lütfen bunu, gerçekten bir “hizmet “ olarak algılayın. Çünkü sadece enerjinizin yükselmesi bile – ki yükseldiği bir gerçektir – tüm Gezegenin titreşimlerinin de yükselmesine yardımcı olmaya hizmet eder. Ayrıca, gerekli olan başka şeyleri de “masaya getirdiğiniz” bir gerçektir.  İster bir toplumun lideri olun, ister çocuklarınızın annesi.  Her biriniz bu döneme, hayati katkıda bulunuyorsunuz. Sizin için uzağı görmek, mümkün değildir. Dolayısıyla, yaptığınız veya söylediğiniz her şeyin uzak etkilerini de göremiyorsunuz. Oysa siz, bir Dünya’yı ve Evrenin tarihini değiştiriyorsunuz.  Bu muazzam ve çok değerli bir şeydir.

Her gün, bilincinizi daha da yükseltecek uygulamalar ve fikirler bulmaya devam etmenizi rica ediyoruz. Ayrıca, sizleri daha sağlıklı kılan şeylere yönelmenizi istiyoruz. Çünkü sağlıklı olmadığınız zaman, etkin de olamazsınız.  Korkular, değersizlik, kızgınlık ve öfke duyguları – özellikle bunlar bastırılmış ve sorgulanarak salıverilmemişler ise – hem sağlığınız hem de Yükseliş sürecinde ilerlemeniz açısından, çok zararlıdırlar. Onları keşfederek, yaşamınızdan çıkarmanın yollarını bulun.

Dünya’nızda çok büyük değişimler meydana geliyor. Öğrendiğiniz tüm “merkezde kalma ve sakinleşme” yeteneklerinize ihtiyacınız olacak. Ama şunu aklınızdan hiç çıkarmayın; Sonuç,  hayallerinizde görebileceğinizden bile çok daha harika olacak. Yani sizin pek hoşlandığınız deyiminizle, “ipin ucunu bırakmayın!”

Sizleri seviyoruz ve daima kalplerinizdeyiz, her zaman hizmetinizdeyiz. İyi günler…

 

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

One comment

  1. Evet…..bu son haftalar aslinda 2011den itibaren acayip duygusal patlamalar yasiyorum bilincli olarak bu son haftalar her taraftan firtinalar kopuyor bazen ben bile sasiriyorum noluyor diye….sonra sakince düsünmeye basladigimda kendi kendime gülmeye basliyorum….Evet iste budur degisim süreci dedikleri.Tabiki kolay degil bu süreci atlatmak allahimdan bana sabir huzur cesaret ve sevgiyi icimden eksik etmesin dilegim ve niyetim budur ve sizleride eksik etmesin…..hepinize yüreykten tesekür ediyorum💖💖💖💖iyiki varsiniz🌟🌟🌟🌟🌟

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.