Günün Melek Kartı – Yönünüzde Değişiklikler Var

change in direction

İçinizde kalbinizi sevgiye ve bizim rehberliğimize açmak üzere yeni doğan bir arzu var. Deneyimlediğiniz değişimler bu arzuyla ve İlahi olarak yönlendiriliyor. Şu anda ve gelecekte korunuyorsunuz, adım adım yolunuzda mutlu sonuçlara doğru ilerleyin.

Bu kart bir ya da birkaç konuda kalpten bir fikir değişikliği yaşadığınızı ve hayatınızın yönünün olumlu şekilde değiştiğini  söylüyor. Eski yaşam tarzınız artık ilginizi çekmiyor ve kendinizi sizi eskiden çeken arkadaşlar ve uğraşılardan kaçarken buluyorsunuz. Yeni ilgileriniz ve tutkularınıza daha uygun bir yaşam tarzı ve kariyer arzuluyorsunuz. Melekler sizi bu değişim döneminde yönlendiriyorlar. Çekim Gücü Yasası ise harika yeni fırsatlar ve ilişkiler yaratmanızı kesinleştiriyor.

  • Hayatınızın yeni bir dönemine başlıyorsunuz
  • Yeni bir projenin doğumu çok yakın
  • Hayatınızdaki yeni bir unsur, şu anda siz fark etmeseniz de sizin için büyük bir lütuf.
  • Ve son olasılığımız da şunu söylüyor: Ailenize yeni bir kişi katılabilir.

Arkadaşlar, büyük kare açı ve dolunay enerjisinin etkileri sürerken bize verilen en önemli birkaç mesajdan biri yeniliklere açık olmamız. Bu hafta kendinizde ve çevrenizde fark ettiğiniz yeni istekler, yeni çabalar ve değişiklikler sizi şaşırtmasın. Güvenin ve ilk adımı atın!

Teşekkürler Melekler!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/