Hafta Sonu için Melek Kartı – Enerji Alanınızı Korumaya Alın

energy fieldCennetten melek ışıklarıyla çevrelenmeyi isteyin ve bilin ki ruhsal ve duygusal olarak korunmaktasınız. Sert bir duruma ya da çevreye girdiğinizi hisseder hissetmez derhal meleklerin sizi koruma kalkanına almasını rica edin.

Arkadaşlar, herhalde enerjilerin oradan oraya savurulduğu bir hafta sonuna giriyoruz, yoksa böyle bir kart çıkmazdı karşımıza. Diyorlar ki:

Kalbinizde son derece güçlü olmanıza rağmen İndigo enerjiniz bu gezegendeki en hassas enerjilerden biridir. İşte bu yüzden diğerlerinin sakin olduğu durumlarda siz derinden ve yoğun duygular hissediyorsunuz. Bu sebepten dolayı bu kart kendinizi negatiften korumanızı istiyor. Bilin ki melekler her zaman çevrenizde ve sürekli olarak güçlü auralarıyla sizi istediğiniz anda korumaya hazır bekliyorlar.

Bu hafta sonu size tavsiyelerim şöyle:

  • Ben en yüksek negatif enerji kaynağını medya olarak görüyorum. Eğer kendinizi hassas hissediyorsanız televizyonu kapatın, gazeteleri bir kenara bırakın.
  • Yumuşak ortamlarda, yumuşak şeyler yapın. Örneğin, doğaya çıkmak, komedi filmi izlemek, dostlarla bir araya gelmek ya da kitap okumak gibi.
  • Hafif müzik dinleyin, acılı, üzüntülü, kızgın şarkıları bir kenara bırakın. Olumlu konuşun.
  • Trafikte, sokakta, alışverişte kendinizi koruma kalkanına alın.
  • Michael ve onun mavi alevini unutmayın, onunla kendinizi, sevdiklerinizi ve evinizi her zaman korumaya alabilirsiniz.

Sizlere harika bir hafta sonu diliyorum. Teşekkürler İndigo Melekler!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/