Günün Melek Kartı – Spiritüel Anlayış ve Bilgiler

Vetruvian manArchangel Raziel

Size ezoterik bilgiler ve semboller getiriyorum ve ruhani gerçekleri anlamanıza yardım ediyorum

Baş Melek Raziel diyor ki:

Hayata yeni yönlerden ve yeni şekillerde bakmaya başlarken spiritüel anlayışınız yeni bir düzeye yükseliyor. Zihninizi açık tutun, kısıtlı düşünceler ve illüzyonları salıverin, geride bırakın. İşaretlere dikkat edin. Bunlar size üç sefer ya da daha fazla gelen bilgilerdir. Hem fiziksel gözlerinizle hem de zihin gözünüzle gördüğünüz geometrik şekiller ve sembollere dikkatinizi verin. Gelişmiş farkındalığınızın ilişkileriniz ve kariyer hedeflerinizde değişime yol açabileceğini bilin. Ben size bu değişimler sırasında rehberlik edeceğim, böylece hayatınız iç deneyimlerinizi tamamen yansıtacak.

Arkadaşlar, haftaya böyle gizemli ve ruhani bir kartla başlamamızı beklemiyordum. Ama bildiğiniz gibi Yüksek Benliklerimiz ve Melekler  her zaman bizden önce bizim neye ihtiyacımız olduğunu biliyorlar. Ben bizi 28 Mayıs Çarşamba günü İkizler burucunda gerçekleşecek yeni ayın ve çok önemli Haziran ayının enerjilerine hazırlamaya başladıklarına inanıyorum.

Raziel Baş Melekler arasında “simyacı” olarak da bilinir ve anlaşılması zor, mantık dışı gibi gelen olayları anlamamıza yardımcı olur. Gündelik, alışılmış , kalıplaşmış düşüncelerin ve analizlerin dışına çıkarak düşünmemizi sağlar ve anlayışımızı genişletir. Böylesi genişleyen anlayış ve düşünme tarzları ise sonuçta ruhumuz için son derece şifalandırıcı olur. Eğer derin ruhani anlayış ve bilgiler için içinizde bir açlık hissediyorsanız, onu rüyalarınıza davet edin, ya da uykunuzda onun size dersler vermesini isteyin. Sabah rüyalarınızı hatırlamasanız bile size verilen bilgiler bilinçaltınıza işlenmiş olacak ve günlük yaşamınızda size yardım edecektir.

Teşekkürler Raziel!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/