Günün Melek Kartı – Kalbinizden Geçen Gerçek Arzular Neler?

Cancun Underwater Museum

Şimdi kalbinizden geçen gerçek arzulara uygun bir şekilde kendi senaryonuzu yazma fırsatınız var. Gerçek arzu ve dileklerinizin ne olduğuna dair net bir şekilde karar verdiğinizde ve onlara hazır, onlara layık olduğunuzu derinden bilip kabul ettiğinizde, sihirli değnek dokunmuş gibi koşarak hayatınıza girecekler

Arkadaşlar, bu kart bizi Nisan ayı başında da ziyaret etmiş. Farkındaysanız uzunca bir süredir isteklerimiz konusunda netleşmeye çağırılıyoruz. Kalbinizde bir şeyi gerçekten ama gerçekten istediğinizde ve onun size getirdiği olumlu enerjiye 10-15 saniye kadar da olsa odaklandığınızda evrene büyük bir duyuruda bulunmuş olursunuz. Burada önemli olan açık ve net olmak, isteklerinizin gerçekten sizin istekleriniz olması, başkalarının etkisi altında kalmadan kalbinizden geçmesi ve onları size ne kadar imkansız görünürse görünsün hak ettiğinizi bilmeniz. Eğer ne istediğiniz konusunda kafanız karışıksa, karar veremiyor, ya da umutsuzluk içindeyseniz mutlaka Kutsal Anne’nin Şeffaf Mavi Enerjisini çağırın.

Ben bu sabah bu kartı elime aldığımda kalbimden geçen dilek olabilecek en hafif, en neşeli, mutlu ve beni ileriye taşıyan, güzel gelişmelerle dolu bir yaz mevsimi yaşamak oldu. Siz de bir deneyim, bir eş, iş ya da bir eşya isteyebilirsiniz. Ama bu dilekler spontane gelir ve düşündüğünüzde içinizde bir coşku, yüzünüzde gülümseme hissederseniz hedefi tam gözünden vurmuşsunuz demektir.

Kartımız bize şunları söylüyor:

Bugün bu kart bize geliyor çünkü bundan sonraki adımınızın ne olacağı konusunda bir dış işaret bekliyorsunuz. Ama melekler diyor ki cevaplar içinizden gelir. Herhangi bir şeyin değişmesi için önce siz ne istediğinize karar vermelisiniz ve konuda net olmalısınız. Kalbinizde yatan gerçek arzulara ulaşabilmek için meditasyon yapacak zaman ayırın. Bilin ki en iyisine layıksınız, hepimiz layığız.

  • Dileklerinizi netleştirin.
  • Arzularınızı istemek konusundaki olası korku ve suçluluk duygularını salın.
  • İstediklerinizi gerçekleştirmek için olumlamalar ve imgelemeler kullanın. Hayal kurun.

Teşekkürler Melekler!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/
 

One comment

  1. Merhaba mor alev salı günü köyde türbe gittik babamla meleklerde burdamıdır diye düşündüm azsonra çeşmeden su diyecektim çeşmenin yanında duvarın üzerinde bir anahtar çok ilgi geldiği hemen aldım saklıyorum.

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.