Günün Melek Kartı – Kendinizi arındırın, zehirleri atın

A Life Of AquaticDeğerli ve hassas vücudunuzu ve hayatınızı arındırmanızı sizden sevgi ve saygıyla rica ediyoruz

Eğer bizden isterseniz, yaşamınızın olumlu yanlarını vurgulayacak alışkanlıklarla stresinizi azaltacak yolları size gösteririz. Eski alışkanlıklarınızı ve olumsuz anılarınızı geride bırakırken sizi rahatlatırız. Endişelerinizi, kaygılarınızı ve tasalarınızı bize verin ve yeni arındırılmış vücudunuzun ve yaşamınızın güzelliğinin getirdiği lütufları hissedin.

Bazı ilaçlara, yiyecek katkı maddelerine (buna şeker de dahil), alkole, kafeine ve nikotine karşı olan hassaslığınız artıyor. Bu maddeler melekleri duyabilme gücünüzü olumsuz etkiliyor, işte o yüzden melekler bunlardan kaçınmanızı rica ediyor. Eğer isterseniz melekler arınma işleminin stresi ve aşermenizle ilgili olarak size yardım edecekler.

Arkadaşlar, bu kart vücudunuzdan kimyasalları ve toksinleri atmanız gerektiğini söylüyor. En son bu kart bize Kasım 2013 de gelmiş ve sonra da görmemişiz. Enteresan ki yine bir güneş tutulması döneminde karşımıza çıkıyor. Eğer o zaman detoks yapmadıysanız, lütfen bu sefer bu kartı ciddiye alın. Pek çok yükseliş semptomundan da böyle kurtulacaksınız.

Bu kapsamlı işlem için genel olarak kendi koruyucu meleklerinizden ve yüksek benliğinizden yardım isteyebilirsiniz. Ama Kutsal Anne’nin ve Baş Meleklerin de çok yardımcı olabileceğini lütfen unutmayın. İşte aşağıda birkaç önerim var:

  • Kutsal Anne’nin şeffaf mavi enerjisi sadece düşüncelerinize değil yaşamınıza, alışkanlıklarınıza, evinize ve hatta yiyecek ve içeceklerinize bile berraklık ve saflık getirir. Onun enerjisini mutlaka çağırın, arınmanıza inanılmaz derecede yardımcı olacaktır.
  • Kutsal Anne’nin beyaz saflaştırıcı enerjisi bizi fiziksel olarak yükselişimize hazırlamak için hediye ettiği bir enerji. Bununla bütün hücrelerinizi arındırabilir, çakralarınızı dengeler ve kendinizi şifalandırabilirsiniz. Son zamanlarda bu enerji sürekli seanslarda da geliyor, DNA’nıza kadar bir arıtım ve onarım işlemi yapıyor.
  • Evinizi, işinizi ve vücudunuzu düşük frekanslı enerjilerden ve olumsuzluklardan arındırmak için Michael’ı çağırın ve onun enerjisinin bir hortum gibi tüm negatifi söküp aldığını ve ait oldukları yere gönderdiğini görün.
  • Kötü alışkanlıklarla ve geçmişin olumsuz yönleriyle aranızdaki bağları Michael aracılığıyla kesin. Eğer yaşantınızda sizi zehirleyen, canınızı çok sıkan ilişkiler varsa yine Michael’ın yardımını isteyebilirsiniz.
  • Rafael’den yardım isteyin. Zararlı yiyecek ve içeceklere olan düşkünlüğünüzü törpülemesini, karşınıza sağlıklı yaşam konusunda size destek olacak bilgi, profesyonel kişiler ve ucuz sağlıklı besinler çıkarmasını isteyin.
  • Mor Alev’le tüm hayatınızı dezenfekte edin. Zadkiel‘den yardım isteyin.

Unutmayın, bütün bunları yeni hayatınıza çok çabuk, dinç ve enerji dolu başlamak için yapacaksınız. Bu arada ben de bir parantez açıp arınmanın faydalarından birinin melekleri daha net hissetmek, duymak ve daha net bir şekilde onlarla iletişime girebilmek olduğunu eklemek istiyorum, çünkü genel olarak enerjiniz yükselir, algılarınız netleşir ve saf sesleri duyma yetiniz artar.

Teşekkürler Sevgili Melekler!

Telif Hakkı©2014 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2014 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/
 

One comment

Yorumlar kapatıldı.