Hafta Sonu için Melek Kartı – Kulak Çakraları ve Kutsal Anne’den Yeni bir Enerji Dalgası Geliyor

hear

Hem dışarıdan hem de zihninizden gelen ses, müzik ve sözcükler şeklindeki mesajlara dikkat edin. Bunlar dualarınıza gelen gerçek cevaplardır

Bugün bu kartı çektik çünkü melekler bizim dikkatimizi çekmeye çalışıyorlar. Dualarımızı duydular ve gerekli harekete geçmemiz için bize bilgi ve direktifler veriyorlar. Meleklerin mesajlarını çeşitli yollardan duyuyoruz: tekrarlanan şarkılar, tesadüfen şahit olduğumuz bir konuşma, bir yabancının durup dururken bize bir şeyler söylemesi ya da zihnimizde duyduğunuz kelimeler. Meleklerin mesajları her zaman sevecen, olumlu, güvenilir ve yapıcıdır.

Arkadaşlar, bildiğiniz gibi vücudumuzda yüzlerce büyüklü küçüklü çakra yani enerji merkezi var. Son dönemde kulak çakralarının yeri konusunda farklı pozisyonlar duydum. Doreen Virtue alnımızda gözlerin dış yanındaki çukurda olduğunu söylüyor. Ancak ben hemen her konuda kendisine hayran olduğum halde bu konuda ona katılmıyorum. Benim görüşüm net duymanın dört çakraya bağlı olduğu yönünde. Bu dört çakra da bağlı oldukları hormonal bezler ve beyinle olan bağlantıları sayesinde duru işitme, görme ve bilme yeteneklerimizi yönetiyor. Bu çakraları aşağıya kopyalıyorum:

Çakra: Dil ve Duyular (Yeni)

 • Pozisyon: Çene ucu
 • Renk: Safir mavisi
 • Enerji: Ruhani korunma, inanç, bir şeyi sonuna kadar götürebilmek için duygusal sağlamlık, kendine ve ruhani inançlara güvenme. Ruhunda mücadele gücünü yenileme.
 • Fiziksel organlar: Duyu organları

Çakra: Beyincik (Yeni)

 • Pozisyon: Kafatasının arkasında
 • Renk: Lacivert
 • Enerji: Kulaklardaki denge duyusuna bağlı, vücudun kas kontrolü. Vertigo (baş dönmesi) hastalığı bu çakraya bağlı.
 • Fiziksel organlar: Kulaklar ve kaslar

Çakra: Üçüncü Göz (Eski 6. Çakra)

 • Pozisyon: İki gözün ortası
 • Renk: Mora kaçan lacivert
 • Enerji: İç görü, altıncı his, yaratmak, var etmek, ruhani gelişim
 • Fiziksel organlar: Hipofiz bezi, endokrin ve sinir sistemi arasındaki en büyük organizasyon ağını kontrol eder.
 • Hormon: Hipofiz endokrini

Çakra: Taç

 • Pozisyon: Başın tam tepesinde
 • Renk: Eflatun ve beyaz
 • Enerji: İlahi bilgi ve bilinç, kendini Tanrının bir parçası olarak bilmek
 • Fiziksel organlar: Epifiz (pineal bez), uyku düzenini ve biyolojik saati düzenleyen melatonini salgılar, melatonin aynı zamanda güçlü bir antioksidan, yaşlanma karşıtı özellikleri bulunan bir hormon, melatoninin sırları hala daha araştırılıyor.
 • Hormon: Melatonin

Sürekli olarak ilahi enerjilerle yıkandığımızı, vücudumuzun ve algılarımızın bu enerjilerle geliştirilmeye çalışıldığını bu blogu takip edenlerimiz artık biliyor. Özellikle Kutsal Anne enerjisi algı ve sezgi yeteneklerimizde büyük ilerlemelere yol açıyor. Yani daha önce hiç yaşamadığınız şekilde sesler duymak, gözünüzün kenarıyla ışıklar görmek ve hatta bunları gayet net yaşamak artık normal olmaya başladı. Delirmiyorsunuz! Sadece başka boyutlara da adım atmaya başladınız. Bu kart bizi destekliyor ve “gaipten gelen sesleri” değerlendirmemizi istiyor.

Kutsal Anne’nin Beyaz “Saflık ve Arılık Enerjisi” – Aydınlanma, Sevgi, Sağlık ve Her Türlü Sorun Çözümü için

White Lotus FlowerBu kartın bugün çıkması çok enteresan. Dün Linda Dillon’ın telekonferansında Kutsal Anne’nin bir mesajı geldi ve yukarıda konuştuğumuz etkilerden bahsetti. Dahası, bize berraklık ve netlik veren Şeffaf Mavi enerjisini çok iyi özümsediğimizi ve bunu şimdi bir adım öteye götüreceğini söyledi. Netlik enerjisi bize akmaya devam edecek. Ve buna ek olarak “Arılık” ya da “Saflık” olarak tarif edebileceğim yeni ve daha yoğun bir enerji göndermeye başladığını ve aynı Şeffaf Mavi Enerji gibi bunu da bir hafta boyunca her gün meditasyonlarımızda kullanmamızı istedi.

Bu yeni enerjiyi içinde sedefli ışıltılar olan en parlak beyaz ışık olarak zihin gözünüzde görebilirsiniz. Bizden bu ışığın içinde yıkandığımızı, özellikle tüm hücrelerimizin ve atomlarımızın yıkanıp arılaştığını, olumsuz etkilerden sıyrıldığını, hastalık, yavaş çalışma gibi dış etkilerden bozulmuş olan tüm fonksiyonlarını geri kazandığını, birer adım ileri giderek onlara canlılık ve gençlik aşılandığını, kalbimize sevgi verdiğini gözümüzde canlandırmamızı istedi. Sonra uğraştığımız tüm işlere, evimize ve hayatımıza, bulunduğumuz ortama ve aklınızdaki sorunların hepsini yıkayarak saflık ve netlik getirdiğini, ve bunu da ilerleterek içimizdeki şükran duyguları ile şehrimizi, ülkemizi ve dünyamızı yıkadığını görün. Benim tavsiyem bu saflık enerjisi ile özellikle yukarıdaki çakraları açmak için de çalışmanız. Çakra meditasyonu için geçmişte yazdığım genel yazıya buradan ulaşabilirsiniz. Eğer bunlara vaktiniz yoksa gece uyumadan önce bu enerjiyi çağırabilirsiniz, bütün gece bu enerjinin içinde yatmayı isteyebilirsiniz. Ya da sabah kalkınca her nefesinizde bu enerjiyi içinize çekmeyi ve her nefes verdiğinizde bu enerjiyle dünyayı aydınlatmak istediğinizi niyet edebilirsiniz.

Arkadaşlar, Kutsal Anne enerjisi bundan tam sekiz hafta önce duyurduğumdan beri mucizevi etkiler yapıyor. Sizlerden çok güzel ve hatta tüylerimi diken diken edecek şekilde sonuçlar ve çözümler duyuyorum. Şimdi bu geliştirilmiş enerjiyle lütfen çalışın. Bütün sorunlarınızda, sağlıkla ilgili konularda ve çakra meditasyonlarınızda kullanabilirsiniz. Bize ilerlememiz ve mutlu olmamız için her türlü araç ve yardım veriliyor, lütfen bu fırsatı kullanın! Özellikle sağlık sorunu olan okuyucularım size sesleniyorum!

Bu yazıyı da melek enerjileri sayfasına ekleyeceğim. Böylece gelecekte kolaylıkla bulabilirsiniz.

Teşekkürler Melekler, Teşekkürler Kutsal Anne!


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile çalışmak istiyorsanız buraya tıklayınız.


Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/

2 comments

 1. yine harika bir yazı olmuş, sevgili mor alev. tüm içtenliğimle teşekkür ederim. geçen sene ekim ayında aniden vertigo rahatsızlığım oldu ve bu daha önce hiç yaşamadığım bir şeydi. aradan iki hafta geçti yine tekrarladı ve bugüne kadar bir daha böyle bir şey yaşamadım. bu yazınız ile, şimdi bağdaştırıyorum. zira ondan sonra daha fazla sesler duymaya başladım. ayrıca her yazınız bir çok önemli bilgiler içeriyor ve en önemlisi de “delirmediğimi” anlıyorum:) hakkınızı nasıl öderiz bilemem. bir kelime dahi öğreten kişinin, öğrenene hakkı geçermiş. hakkınızı helal edin lütfen. sevgiyle kalın.

  Beğen

  1. Nezihe’cim, çok teşekkür ederim. Maillerinize henüz cevap veremedim. Ama şimdilik buradan çok kısa şekilde teşekkür ediyorum. Çok çok çok sevgilerimle…

   Beğen

Yorumlar kapatıldı.