Sevginizin ve merhametinizin gücünü hafife almayın – Archangel Michael

treehuggerSevgili okuyucularım, size bu çeviriyi sunmadan önce kendime ait bir iki yorumu/açıklamayı iletmek istiyorum. Michael’ın aşağıda bahsettiği “bir parçası olduğunuz benliğinizin size gelmesi” ya da Pazartesi günü yayınladığım St. Germaine mesajındaki “GERÇEK BENliğin” inişi konuları bundan 7-8 ay öncesine kadar konuşulmuyordu. O zamanki anlayış sanki biz daha da yüceleşeceğiz, anlayışımız ve varlığımız daha da saflaşıp mükemmelleşecek ve biz yüksek benliğimizle o şartlarda biraz daha yükseklerde birleşeceğiz yönündeydi. Şimdi düşündükçe bu yaşadığımız günlük hayattan biraz daha kopuk, bu güzel dünyadan biraz daha farklı birşeyler yaşayacakmışız gibi bir duygu veriyordu. Bu yeni bilgi ise tüm kaynaklardan özellikle son haftalarda sel gibi akıyor.  Sanırım biz hazır olmadan bilgiler bize ulaşmıyor. Belki de “nasıl olsa bütün bilgiler, bütün ihtiyaçlarımız bize verilecek” deyip, hiçbir şey yapmadan beklememizi istemediler! Şimdi düşününce bizim yukarı çıkmamız yerine “bütünümüzün” buraya gelmesi son derece mantıklı. Çünkü Yükseliş bu dönemde kişisel olarak yaşanan bir şey değil, tüm gezegende, Gaia ve tüm varlıkları, kurumları ve sistemleri ile deneyimlenecek bir aşama.

Biraz daha açıklarsak, Yüksek benliğimiz yaşamış olduğumuz tüm yaşam şekilleri, deneyimler, dersler, ustalıklar, yetenekler ve bilgileri barındırır. Aşağıda Michael’ın söylediği gibi kalbimizin saf ve sevgi dolu olması ilk etapta onu karşılamaya yetecektir. Buraya daha önce karmanın bittiğini yazmıştım. İşe Yüksek Benlik de karışıyorsa karmanın gerçekten hiçbir anlamı kalmıyor. Onun için karma temizliği, saflaşma ve sadeleşme son iki senenin en büyük teması. Biraz önce kendi kendime tercümeyi yaparken büyük bir şey fark ettim. Uyguladığım terapi seanslarında eskiden çok daha gündelik şeyler olurdu. Son üç-dört aydır büyük çoğunluk eskiden mucize diyeceğim ama şimdi artık alıştığım bir şekilde kolaylıkla yüksek benliklerine bağlanıyor. Bu da GERÇEK BEN’in, Yüksek Benliğimizin artık ne kadar ulaşılabilir, ne kadar yakınımızda olduğunun büyük bir işareti. Ve hatta bu yüzden terapi seanslarım evrimleşti ve ben de “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” adındaki yeni hizmeti yaratmaya yönlendirildim. Reklam gibi oldu ama zihnimde bir şimşek çakıp noktaları birleştirdiğimde çok mutlu oluyorum ve aynı zamanda “neden daha önce anlamadım?” diyorum.

Michael’ın aşağıda çok zarif ve kapsamlı şekilde anlattığı durum bu yıl içinden geçtiğimiz tüm kapıların, vortekslerin, enerji akımlarının bir sonucu. Pazartesi günkü 11-11 enerjisinin girişi birkaç gün önceden başlamıştı. Bu yazının Pazar günü yazıldığını söylersem ve o gün bu ülkedeki birliktelik bilincinin yükselişinin yaptığı gösteriyi düşünürsek hiçbir şeyin tesadüf olmadığını görürüz. 11-11 enerjisi bir yere gitmiyor, hala burada, en sonunda ona da alışacağız ve üzerimizdeki çalışmasının sonuçlarını göreceğiz. Kendinizi bu portalın getirdiği enerjiye açmak için geç kalmadınız. 

Bu arada, bugünün kartı gibi Michael da topraklama önermiş. Karşınıza çıkan ağaca sarılın arkadaşlar!

Ron Head tarafından 10 Kasım 2013 de iletilen mesajın orijinaline buradan ulaşabilirsiniz.

longingBugün sizinle içinden geçmekte olduğunuz muhteşem portaldan (kapıdan) bahsetmek istiyoruz. Bu fevkalade fırsatı nasıl en iyi kullanabileceğiniz konusunda size bazı hatırlatmalarda bulunmak istiyoruz, çünkü hala daha pek çok kişi size bugünlerde ve yakın geçmişte sunulan bilgeliği henüz aktive etmedi ya da hatırlamadı.

Siz böyle bir bilgi ya da bilgeliğe sahip olmadığınızı söylemeden, size büyük bir niyetle ve kararlılıkla içinizde bir arayışa girmenizi ve orada olanları bulmanızı, ne olduğunuzu görmenizi, onun var olmadığını söyleyen sesi de dinlememenizi öneriyoruz.

Ne olduğunuzu hissedin. Bir bütün olarak ne olduğunuzu hissedin. Elbette ki bu sizin sonsuzunuza kadar sürecek bir arayıştır ama buna bugün başlayabilir ya da devam edebilirsiniz.

Her zamankinden çok daha fazla benliğinizin büyüklüğünü görebilme, sezebilme, hissedebilme yeteneğine sahip olduğunuz zamanlar artık geldi. Eskisinden çok daha kısa zamanda ve çok daha muhteşem şekillerde öğrenebilecek, hatırlayabilecek, genişleyebilecek, ilerleyebilecek, büyüyebilecek ve değişebileceksiniz. Eğer ararsanız ihtiyacınız olabilecek bütün sevgiyle sizi sarmalayacak bir benlikle karşılaşacaksınız.

Belki de o benliği severek ve o benliği kucaklayarak başlamak istersiniz. Size bunun sizin bir parçanız olduğunu söylüyoruz ya da bunun sizin de parçası olduğunuz bütün olduğunu söylüyoruz. Ve bu parçanız size şu anda hayal bile edemeyeceğiniz armağanlarla geliyor. Daha paketi açmadan o armağanlara şükran duyarak başlamak isteyebilirsiniz.

Toplumun hedeflenmiş amaç ve durumuna doğru evrimleşmesi için, bu dünyanın ihtiyacı olan şeyleri getirmek için seçilmiş kişiler sizsiniz. Onları getirmek için seçildiniz ve şimdi getirdiğiniz paketleri açma zamanınız.

Bazılarınız şimdi hiç bilinmeyen ya da uzun zamandır uykuda olan yetenek ve becerilerinizi bulacaksınız. Bazılarınız getirecek hiçbir şeyi olmadığını düşünecek. Emin olun ki böyle bir şey yok. En fazla ihtiyacınız olan şey kalplerinizin saflığı ve sadeliği. Sevginizin ve merhametinizin gücünü hafife almayın. Etrafınızdakilere verdiğiniz gülümsemelerin, kucaklamaların etkilerinin değerini azımsamayın.

Görünürde küçük olan bu şeylerin dünyanıza ve daha da ötesine getirdiği değişimin ulaştığı yerleri fiziksel gözlerinizle göremezsiniz ama hayal gücünüzü kullanarak bunun olasılığını görebilir ve anlamaya başlayabilirsiniz. Bu zaman o şeylere ihtiyaç duyulan zaman. Bu zaman o şeylere her zamankinden fazla ihtiyaç duyulan zaman. Kendinizi topraklayın. Merkezde kalın. Odaklanın. Ve herkesin içinde harikulade oyunlar oynayabileceği bir bahçe olarak inşa edeceğiniz dünya için sarsılmaz niyetinizi koruyun.

Bugünden itibaren sevgi ve lütuflar kalplerinizi sarmalasın. Size iyi günler sevgili dostlar.

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/