Günün Melek Kartı – Yeni Başlangıçlar ve Taze bir Hayat

butterflies

Hayatınızın bir bölümü kapanırken bir yenisi çiçek açmaya başlıyor

Oh çok şükür! Çok uzun zamandır bu kadar olumlu, bu kadar güzel bir kart çıkmamıştı. Tabii ki hep isabetli, yardımcı ve sevecen kartlar çıkıyor ama bunun gibi net bir kartı özlemiştim. Benim gibi “Ne zaman? Ne zaman o daha rahat güzel günler gelecek?” diye sorup duruyorsanız cevabınız işte burada: Çok çok yakında ve bir kısmınız için başladı bile!

Şu anda hayatınızda çok yeni gelişmeye başlayan şeylerin sadece filizlerini görebiliyor ya da onları bile gözden kaçırıyor olabilirsiniz, onun için Michael sizi cesaretlendirmek, devam etme gücü ve kararlılığı vermek üzere bu kartı gönderdi. Sizi bekleyen muhteşem kazanımlar ve güzellikler var. Olumlu bakış açınızı mutlaka koruyun ve inançla devam edin.

Bu kartın bizden yapmamızı istediği şey şudur:

 • Geçmişi bırakın, salıverin gitsin! Geleni geciktirmeyin.
 • Geçmiş hatalar affedildi ve unutuldu. Siz de unutun.
 • Yeniye yer açmak için evinizi ve işyerinizi ihtiyacınız olmayandan temizleyin. Bu maddi ya da manevi bir silkinme ve toparlanma olabilir. Eskileri atın, dağınıklığı toplayın. O iki senedir giymediğiniz kazağı,  kullanmadığınız kenarı kırık tabağı, sadece kağıt kalabalığı yapan son beş yılın su faturalarını, masadaki kullanmadığınız bitmiş tükenmez kalemleri, eski sevgilinizin mektuplarını, cep telefonunuzdaki mesajları eleyin, yardım derneklerine verebileceklerinizi verin, gerisini atın! Zihninizi de eski iyi olmayan anılardan temizleyin. Yeni kapınızda, ona yer açmanızı bekliyor.

Güncel olaylarda hayatınızın şu anki ana temasına göre bu kart şunları söyler:

 • Sağlığınızın ve şifanın gelmesi an meselesi
 • İş yerinizde, işinizde çok olumlu değişimler olacak, bu yeni bir iş de olabilir, iş yerindeki şartlarınızın ve pozisyonunuzun iyileşmesi de
 • Şu anda sıkıntı yaşadığınız bir ilişki varsa (aile, romantik, ortaklık ya da arkadaşlık) düzelmeler yaşayacaksınız.
 • Ya da yepyeni ve taze bir ilişkiye başlayacaksınız.
 • Eğer taşınmak istiyorsanız yeni eviniz çok yakında sizi bekliyor olacak.
 • Mutluluğunuzu ve kendinize olan güveninizi yükselten daha ilerlemiş bir zihin yapısına gireceksiniz.

Dikkat ederseniz günün melek kartını yani enerjisini anlatırken gelecek zaman kipi kullanmam, çünkü enerji belli bir potansiyeli taşır ve önümüze bir dizi olasılıklar bırakır. Bu olasılıkları değerlendirmek bizim elimizdedir. Ancak bu karta bir kesinlik, bir bilme hissi hakim bugün. Bu yüksek morali iyi depolayalım ve o filizleri hayatımızın her yönünde aramaya başlayalım. Şüpheye düşerseniz, canınız sıkılır gibi olursa, ya da zamanlamayı hızlandırmak isterseniz Michael bize yardımcı olması için şu duayı veriyor:

“Bana desteğini sunduğun, yeni fırsatlar getirdiğin, geçmişimi geride bırakmama yardım ettiğin ve eski acı anılarımdan kalan yaralara şifa verdiğin için sana çok teşekkür ediyorum. Bu hayat değişikliklerinden geçerken içimi güvenle doldur, şüphelerimi sil, işaretlerini kolayca görmeme yardım et. Teşekkürler Michael. Teşekkürler Tanrım.”

Teşekkürler Michael!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/
 

3 comments

 1. Teşekkürler Michael. Teşekkürler Tanrım, Teşekkürler MOR ALEV

  Beğen

 2. Tanrıya şükürler olsun. Kaç haftadan sonra ilk defa bu sabah gülerek uyandım. Sanki içim sevinç dolu. Herkesin gönlüne güzellik tohumları eken Tanrıya ve Meleklerine çok teşekkür.

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.