Günün Melek Kartı – İlahi Amacınız

indigo heartsBu Dünyadaki varlığınız hayati önem taşıyor, siz bildiğinizden çok daha güçlüsünüz

Bu kart Türkiye’ye çok uygun olacağını düşündüğüm Doreen Virtue’nun yeni İndigo Melek Kartları destesinden. Bildiğiniz gibi Türkiye ve Orta Doğu’da nüfusun büyük çoğunluğu İndigo nesli, bunu özellikle Haziran ve Temmuz aylarında gördük. İndigo nesli bir süredir Dünyada olduğu için Kristal ve Gökkuşağı gibi nesillerin aksine son  derece net bir tanımları var. İndigolar her yaştan inatçı, iradeli ve sezgileri güçlü liderlerdir. İndigoların doğuştan gelen kabiliyetleri insanların doğruyu söyleyip söylemediklerini derhal anlamalarıdır. Geleneksel olana körü körüne bağlanmayı reddettikleri için çok sık düzene karşı gelirler… ki bu onların bu Dünyaya gerçeği ve dürüstlüğü getirmeyi amaçlayan global misyonlarının bir parçasıdır.

İndigo nesli denince önce aklınıza 60 ların çiçek çocuklar gelsin, kesinlikle John Lennon, Steve Jobs,  Asperger sendromu olan yarı indigo yarı kristal Wikileaks kurucusu Julian Assange iyi örneklerdir. Teknoloji, sanat ve iş dünyasında alışılmadık işler yapan, özellikle toplum yararına projeler üstlenen öncülerin her birinde indigoluk vardır. “Bugüne kadar hiç devrim yaratacak bir şey yapmadım. Ben indigo olamam” demeyin, hepimizin içinde birer indigo yatıyor. Sonuçta bu blogdaki yazıları okuyorsunuz, değil mi?

Şimdi günün enerjisine gelirsek, bu haftanın başında meleklerimiz hepimize içimizdeki o devi, aynada gördüğümüzden çok daha fazlası olduğumuzu bize hatırlatıyor.

İlahi amacınız bu yaşantınıza gelmeden önce deneyimlemeye karar verdiğiniz şey ya da şeylerdir. Karşınıza bu kart çıktığında aklınızda hayatınızın amacına dair sorular var demektir. Sizi ilahi amacınıza yakınlaştıran yolu seçin, bunu seçtiğiniz yönün size verdiği duyguyla anlayabilirsiniz. Dün İsa bize şunları söylemişti: “Eğer neşe ve keyif deneyimliyorsanız kendi yolunuzdasınızdır; eğer sıkılıyorsanız, renksizseniz ya da depresyondaysanız o zaman uygun olmayan bir yola sapmışsınızdır. Adımlarınızı geriye doğru takip edip neşenin zayıfladığı ya da kaybolduğu noktaya gidin ve yeniden neşenin ateşini yakmak için gerekli adımları atın.” Bugün bu kart bize bu mesajı yeniden vererek önemini vurguluyor.

Her biriniz size ne kadar küçük görünürse görünsün büyük resimde olmazsanız olmaz görevlerle buraya geldiniz. Eğer siz olmazsanız halıda bir ilmek eksik kalır, resmin bütünlüğü kaybolur. O yüzden ne kadar önemli olduğunuzu, hayat amacınızın etrafınızdakileri ne kadar derinden etkilediğini ve etkileyeceğini hatırlayın. Bugün bu konuda biraz düşünün, eğer pek bir sonuca varamıyorsanız mutlaka Michael’ı ve onun mavi enerjisini çağırın. Michael tüm Indigoların hamisidir.

Teşekkürler Michael!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/