Günün Melek Kartı – Kendinize Karşı Dürüst Olun

Tigran Tsitoghdzyan -Oil 2012 Painting "Mirror" Saatchi Online
Tigran Tsitoghdzyan; Oil, 2012 Painting “Mirror” – Saatchi Online

Kalbinize bakın ve şu anda aklınızı meşgul eden durumla ilgili gerçeği göreceksiniz. Gerçekleri kendinize itiraf etmekte korkulacak hiçbir şey yok, yapmanız gereken değişikliklerde biz yardımcı olacağız.

Bu kart sizin gerçek duygularınızdan saklandığınızı bilen melekler tarafından sevecen bir uyarı olarak geliyor. Büyük ihtimalle dürüstçe nasıl hissettiğinizi kendinize itiraf ettiğinizde bir duygu selinde boğulacağınızdan ve şu anda yapmaya hazır olmadığınız değişikliklere zorlanacağınızdan korkuyorsunuz. Ancak, melekler sadece durumun gözlerinin içine doğrudan bakarak sağlıklı bir çözüme ulaşabileceğinizi söylüyor. Melekler gereken olumlu değişiklikleri yapmanız ve bu sırada sağlığınız, duygularınız, ilişkileriniz ve tüm diğer ihtiyaçlarınıza destek olmak için yanınızdalar.

Sadece “gerçek” arzularınıza ve isteklerinize odaklanın, onlar da size meleklerin kanatlarında gelecekler. Korkularınızı arkada bırakın.

Arkadaşlar, bu kartın söylediklerini biraz daha günlük dile dökersek şu aşağıdakiler geçerli olacaktır:

  • Siz daha iyisine layıksınız
  • Başkaları sizinle hemfikir olmasa bile kendi hislerinize güvenin
  • Gücünüzü başkalarına vermeyin
  • “Bu hayat hep böyle”, “Bu işler hiçbir zaman değişmez”, “Böyle gelmiş böyle gider” gibi klişelere değer vermeyin, bunların hepsi birer illüzyondur.
  • Değişiklik yapmaktan korkmayın

Bugün Uriel’in gümüş alevi kesinlikle en büyük yardımcımız olacakmış gibi görünüyor. Meditasyonlarınızda Uriel’i çağırın, yardımını mutlaka göreceksiniz. Önünüze çıkan konuları kalbinize danışın.

Teşekkürler Michael ve Gabriel!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/