Sevgi OLUN. Diğer her şey yoluna girecektir – Archangel Michael

Alesio-BRon Head tarafından 3 Ekim 2013 de iletilen mesajın orijinaline buradan ulaşabilirsiniz.

Bugün bu mesajları takip edenlerden şu zamanda etrafınızda olanlara baktıklarında sadece içlerinde sevgi bulundurmalarını, en yüksek ve en iyi sonuçları niyet etmelerini istiyoruz. O en yüksek sonuçlar olacak, sevgili dostlar. Ama bu şartlarda fazlasıyla kolayca zihninizi ele geçiren düşünceler ve duygulara karşı kendinizi korursanız hem siz olumsuzluklardan çok daha az etkileneceksiniz, hem de o sonuçlar çok daha çabuk gerçekleşecek.

Diğerlerinin hareketleri ve durumlar güvenilmez göründüğünde – ki biz bunu kibarca betimlemeye çalışıyoruz- ve sizin dikkatiniz buna çekildiğinde şunu hatırlayın: Her şey son derece karmaşık bir değişim akımının parçası ve bu akım herkesin en yüksek iyiliğini getirmek ve dualite/zıtlığın son dersleri öğrenilirken bunun ne faydasız bir şey olduğunu göstermek üzere tasarlanmıştır.

Akılınızda biraz daha karanlık bir dünyada yatağa gidip uyumanın ve mükemmel bir dünyada uyanmanın resmi olduğunu görüyoruz. İşte üzerinde düşünüp taşınmanızı istediğimiz çelişki şu. Bir taraftan, bu iş böyle olmayacak. Kişisel olarak sizin için bu gerçek olabilir, ancak milyarlarca kendine has farkındalık durumunda olan milyarlarcanız var. Ve herkes nerede duruyorsa oradan başlıyor. Diğer taraftan, bu böyle olacak ve çoktan oldu. Ve tabii ki biz durumu sizin “şimdiki zaman” dediğiniz bakış açısı ve bağlamda görüyoruz. (Mor Alev: Çizgisel zaman sadece bizim boyutumuzda geçerli, diğer boyutlarda her şey aynı anda gerçekleşiyor ve buna “şimdiki zaman” ya da “şimdi zaman” deniyor)

Bahsetmiş olduğumuz kişiye geri dönersek ve bu her birinizi içeriyor, eğer kabul ederseniz bir sonraki resmin gerçeğini hissetmenizi istiyoruz.  Bunu okuyan pek çoğunuz kişisel değişiminizde, kişisel evriminizde öyle bir noktaya geldiniz ki kısa süre önce farkında olmadığınız parçalarınızla iyi bir bağlantı kurdunuz, onları kolayca gözlemleyebiliyor ve hissedebiliyorsunuz. Yüksek Benliklerinizle bağlantıda ve Herşey’le bir bütün olduğunuzu hissediyorsunuz. Bu devam eden bir süreç olacak, ebedi bir süreç. Ama şunu kalplerinizde bilin en sevgili dostlarım, şimdi o yoldasınız ve o yoldan bir daha düşmeyeceksiniz.

Bundan henüz içinize alabileceğinizden çok daha fazlası var, ama bu da değişecek. Şu andan itibaren tek bir şey, sadece tek bir şey, en başta gelen o şey tek ihtiyacınızdır. Sevgiyi öğrenin, keşfedin, arayın, tanımlayın, yaşayın ve sevgi OLUN. Diğer her şey yoluna girecektir.

Dünyanızda böyle yüce manzaraların henüz görülemediği bakış açıları var. Onlar dağılacaklar. Onlar sizin yapmış olduğunuz şeyler ve olmuş olduğunuz kişi yüzünden dağılacaklar. Alçakgönüllü bir şükranla bu gerçeğe sahip çıkmayı öğrenin. Ama buyrun yine size bir çelişki; bunu yaptığınız için de kendinizle gurur duyun.

İçtenlikle seviliyor ve onurlandırılıyorsunuz. Tekrar konuşacağız.

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/