Baş Melek Michael (Mikail) ve Yüksek Benlik Konsey Mesajları

Siz, sevgili dostlarım, bu değişiklikleri yapacak olanlar sizsiniz – Archangel Michael

184379_206583686025408_5872614_n - CopyRon Head tarafından 2 Haziran 2013 de iletilen mesajın orijinaline buradan ulaşabilirsiniz.

Bugün yine dünyanızda olan değişikliklere odaklanacağız. Eğer bilgisinin çoğunu gazete ve televizyonlardan alanlardansanız, o halde büyük ihtimalle size söylemek üzere olduğumuz şeylerle ilgili ipuçları gözlerinizden kaçmıştır. Eğer bilginizi adına alternatif medya denen kaynaklardan alıyorsanız, belki şu anda olanlarla ilgili daha farklı bir resim görüyorsunuzdur.

Eli kulağında olan değişikliklerin ipuçları sizin görebilmeniz için ortada, eğer görmek isterseniz. Ve size birden fazla zamanda söylediğimiz gibi, değişiklikler kendi kendine hızlanıyorlar. Biz kartopu ve çığ terimlerini kullanmıştık. Evet, henüz çığ boyutuna gelmediler ama, gelecekler. Ve bu değişikliklerin olacağı iklimin yaratılmasında bizim de enerjilerimizle ve birazda iteklememizle rolümüz olacak.

Ama siz, benim sevgili dostlarım, değişiklikleri yaratacak olanlar, bu işi sonuna kadar götürecek olanlar sizlersiniz. Bizim tavsiyemiz etrafınızda olanları yeni bir bakış açısıyla okumanız ve dinlemeniz. Size söylenenin altında, derinindeki şeyleri okumaya başlayın. Henüz size söylenecekler açık kelimelerle söylenmeyecek ama onun da çok yakında vakti gelecek.

Biz aynı zamanda Kuzey Amerika ülkelerinde olanları da sınırlarının dışına bakmaya davet ediyoruz. Diğer yerlerde size söylenmeyen pek çok şey oluyor ve onların dünyanızdaki etkilerine henüz yeterince ağırlık verilmiyor.Bir zamanlar dünya olaylarının olayların gidişatını belirleyebiliyordunuz. Ama bunu şimdi dengeleyecek büyüyen güçler var ve bunu anlamanız şu anda sizin yararınıza.

Devasa değişiklikler kapınızda sevgili dostlar. Ve, hayır, değişiklikler ne korkulacak ne de felaketi getirecek cinsten. Tersine, dünyanız sadece bir avuç çocuğu için değil, herkes için cömert ve güzel olmak üzere değişiyor.

Eğer her gün sevinecek tek bir şey bile şey bulursanız, hem kendinizi daha iyi hissedeceksiniz hem de istediğiniz ilerlemeye katkıda bulunacaksınız. Aldığınız iyi ve güzel haberleri kalbinizde tutun, onları besleyin ve paylaşın. Sizi ısrarla yapmanızı teşvik ettiğimiz diğer şey ise bir durumdan ne istediğinize bakmanız, istemediğinize değil. Bir şeyin taraftarı olun, başka bir şeyin karşıtı değil. Bu kavramı artık anladığınıza inanıyoruz.

Neşe içinde kalın ve yakında yine konuşacağız. İyi günler.

1 reply »