Günün Enerjisi

Günün Melek Kartı – Zafer!

eaca045c0cbc74f73e876e47e1a9863fOmega

Zafer! Arzunuz gerçekleşmek üzere. Çalışmalarınıza devam edin!

Tebrikler! İlahi rehberliği takip etmeye karar verdiniz ve evren sizin kararınızın doğal ritmiyle beraber akmaya başladı. Kalbinizin fısıldadığı mesajları  dinlediğinizde, hayatınızın amacını taşıyan dalgalarla doğal bir uyum içinde yüzmeye başlarsınız. Rahat kalın, kendinize güvenin.  Zarafet ve  mutlulukla ileriye gidin.

Eğer yolunuz sırasında sorunlarla karşılaşırsanız, işte o zaman durun, kendinizi merkeze çekin. Sorunlar olduğunda bu sadece evrenin ritmine olan uyumunuzu geçici olarak kaybetmişsiniz demektir. Bu olduğunda analiz etmeye ya da utanmaya gerek yok. Hemen dua edin ya da meditasyon yapın, derin nefes alın ve bir sonraki hareketiniz hakkında güçlü bir his alana kadar bekleyin.

Bu durumda zaferiniz kaçınılmaz, o yüzden geçici problemlerin sizi arzunuzdan alıkoyacağı hakkında endişe etmenize gerek yok. Ne olursa olması gerektiği için olacaktır, ve arzunuz gerçekleşmesi gereken zamanda gerçekleşecektir. Şüphelerinizi cennete verin, ve emin olun mutlu sonuçlar sizin olacaktır.

Arkadaşlar, bu haftaya şimdiye kadar çok ender çıkan bir kartla başlıyoruz. Ne diliyorsanız zafer sizin. Yine meleklerle aynı şeyleri düşünmüşüz, Cuma günü yayınladığım yazının son bölümünde bir kalbini dinleme egzersizi var, onu da yapabilirsiniz. Harika bir hafta dileklerimle…

Teşekkürler Omega!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/