Parayla İlişkiniz

Sanatçı: Jimmy Lawlor

Parayla İlişkiniz Şifalanmak ve Dönüşmek mi İstiyor?

Eğer parasal bollukla ilgili sorunlar yaşıyorsanız, zenginliği bir şekilde evrimleşip çıkmak istediğiniz aç gözlülük, ayrılık bilinci, aşırılık, kontrolcülük veya şefkat eksikliği gibi düşük titreşimli niteliklerle bağdaştırdığınız için bilinçaltınızla hayatınıza para akmasını engelliyor olabilirsiniz. Fakat gerçekte para tarafsızdır, herkesin erişimi olan bir unsurdur. Evrimleşme seviyenizi yansıtan asıl şey ise onunla ne yaptığınızdır.

Dolayısıyla, sizlere şunu söylemek istiyoruz; Acaba 3D zenginliğe direnmekten, 5D zenginliği kucaklamaya geçiş yapsanız nasıl olurdu? Zenginliği herkesin hizalanabileceği bir kaynak olarak görseniz ne olurdu? Peki, onu gelişiminizi, deneyimlerinizi ve bu dünyaya hizmetinizi geliştirebilecek ilahi olanın bir parçası olarak görseniz ne olurdu? Ya onu ardından koşmanız veya ruhunuzu satmanız gereken şey değil de, doğuştan gelen ilahi hakkınızın bir parçası olarak görseniz? Zenginliği en basit haliyle gezegeninizin daha yüksek titreşime geçerek kendinin çok daha kapsayıcı haline dönüşmek isteyen bir parçası olarak görseniz nasıl olurdu?

Parayla olan ilişkinizi hissedin ve onunla ilgili inançlarınız ile ona olan tepkilerinizi araştırın. Parası olan insanları yargılıyor musunuz? Eğer öyleyse, parayı kabul etmenizin de zor olduğunu bulacaksınız. Hayatınızın rahat akışlarından birisi haline gelmesi için, para ve çevresindeki konulardaki eski yaraları ve inanç sistemlerinizi şifalandırmanın vakti geldi mi?

Parayla olan ilişkiniz sevgiyle, daha büyük bir kavrayışla, kapsayıcılık, kabullenme ve bilinçli farkındalıkla şifalandırabileceğiniz herhangi bir ilişki gibidir.

Baş Melek Gabriel (Cebrail)

Kanal Shelley Young’a çok teşekkürler. (trinityesoterics.com) Yukarıdaki mesajı yayınladıktan bir gün sonra Shelley Young aşağıdaki çok güzel şifalandırıcı olumlamayı verdi.

“Ben ilahi zenginliğin bedenlenmiş haliyim”

Ama o olumlamayı görünce, bundan yıllar önce paylaşmış olduğum bir başka Gabriel kanallığı (bu sefer Shanta Gabriel’den) olan çok sevdiğim ve her zaman mucizeler yarattığına şahit olduğum şu olumlamayı da hatırlatmadan olmaz:

“Verdiğim paranın hepsi kutsaldır ve katlanarak geri döner”

Bilge Baykuşlar, bütün bir dünyanın parayla olan ilişkisi değişiyor. Biz insanlar nedense zoru seviyoruz, biliyorsunuz, onun için de bakış açılarımız sarsıntılar ve çalkantılarla dönüşüyor. Bu zamanda bu konuda sıkıntı çekmiyorsanız, harika! Demek ki parayla sağlıklı bir ilişkiniz var. Ama eğer çekiyorsanız, gerçekten parayla ilgili düşüncelerinizi ve hislerinizi bir kontrol edin. Bu konu ruhunuzu sıkıyorsa, değişmesi gereken şeyler vardır.

Hatırlayın, düşünceler duyguları, duygularsa titreşiminizi belirler! Ann Albers aracılığıyla Meleklerin söylediği gibi adım adım, azar azar parayla ilgili düşüncelerinizi değiştirin, bunlar yeni ve olumlu hisleri tetikleyecek, olumlu hislerle olumlu titreşime geçeceksiniz ve bu da mali durumunuzla ilgili daha fazla yeni fikir ve ilhama sebep olacak ardından zincirin en önemli ancak pek de konuşulmayan son noktası, o fikirleri fiziksel yaşamda uygulamalısınız. Uygulama sırasında ise iç sesiniz ve hislerinizle sürekli bağlantıda kalıp geri bildirim almayı unutmayın. 

Cesur olun. Bu bir geçiş. Daha 2019 yılında bütün bu yaşananları Uranüs Boğa’ya girerken öngörmüştük, bu bizim için bir sürpriz değil. Uranüs Boğa yolculuğunu 2026 yılında bitirirken çok farklı bir finansal düzenin temelleri atılmış olacak. Biz bireylere düşen iş ise para, doğal kaynaklarımız, enerji, beslenme ve barınma alışkanlıklarımız, inançlarımız ve bunların hepsini kapsayan tabiatla ilgili bakış açılarımızı inceleyip çok daha saygılı ve sürdürülebilir inanç ve alışkanlıklara geçiş yapmak. Biliyorum, biliyorum, bu neredeyse hayatımızın tamamını kapsıyor! Ama yapabiliriz. Yapacağız. Daha önce paylaşmış olduğum gibi, İkinci Rönesans bizleri 2025-26 yıllarında karşılıyor olacak. Şimdi önümüzdeki dönüşüm fırsatlarını ne kadar iyi değerlendirirsek, o kadar parlak bir gelecek yaratabiliriz, 2025’in başarısı bugüne bağlı.


YEPYENi! “Sabian Hikayem”. Kendi gizeminizin kilidini açın. Kendinizi gerçekleştirin!

En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2022 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2022 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

HİZMETLER

2 comments

  1. Enerjinizi hissetmek ne güzel geldi sevgili Mor Alev! Özleniyorsunuz, teşekkürler!

    Liked by 1 kişi

  2. 5 yıl öncesine kadar ben de para konusunda uzun uzun yıllar zorluklar yaşadım. Reiki, enerji çalışmaları, neden yaşadığıma dair sorularım,yüksek benliğimle devamlı iletişim kurmam, olumlamalar ve özellikle kök çakrama çalışmalarım…2010 yılından 2016 yılına kadar devamlı çalıştım. Sonuç mu o kadar harika ki anlatamam. “Ben bolluğu seçiyorum” Yaptığım tek olumlamaydı. Umarım zorluk yaşayanlar kıtlık ve yokluk bilincini değil de bolluk bilincini seçerler… Tüm güzel ruhların yolu açık olsun, ışık olsun sevgiyle🙏💖

    Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.