Melekler: İyi Her Yerde

Sanatçı: Jim Warren

Sevgili Dostlarımız, Sizleri çok seviyoruz.

Nefes alın. Rahatlayın. Dünyanızın sonu gelmiyor. Ülkeleriniz paramparça olmuyor. Gezegeniniz yokuş aşağı yuvarlanmıyor. Her gün sizi bilgiyle besleyen bir sürü insan öyle olduğunu düşünmenizi istiyor. Korku satar. Dramlar satar. Kıtlık ve yokluk bilinci satar. Elbette, dramlar gerçekten de var, hem de pek çok şekillerde. Hileler var. Aç gözlülük var. Manipülasyon, zorbalık ve suistimal var. 

Bu şeyler elbette var, fakat size sunulan hiçbir şekilde insanlığın tamamını temsil etmiyor. Milyarlarca kibar, iyi, sevecen ruh her gün sessizce kendi hayatlarını yaşıyor. Onların büyük çoğunluğu asla haberlerinizde yer almayacak. Buna rağmen, her sevecen düşünce, sözcük veya hareket cennetlerde iyi haber olarak kutlanır! Eğer “haberleri” bizim bakış açımızdan doğru görebilseydiniz, iyiler kötülere çok daha ağır basıyor. 

Savaşlar var. Her zaman vardı. Ancak sayısız ruh kendi kalplerinde, evlerinde, yaşamlarında ve toplumlarında huzur ve barışa ulaşmak için emek veriyor.

Açgözlülük ve hilekarlıkta kaybolmuş ruhlar var, fakat çok daha fazlası cömert, kibar, şefkatli, yardımsever ve dürüst hayatlar yaşıyor.

Evet, tabii ki seller, depremler, meteorlar ve volkanlar var ve Tabiat Ana kolektif duygusal baskıyı salıverirken pek çokları bundan etkileniyor. Ancak, sayısız insan, bundan çok çok daha fazlası, İlahi olanla bağlantınız tarafından sağlanan emniyet içerisinde yaşıyor, ki bu tek gerçek güvenliktir.

Ekonominizi, pazarlarınızı, borsanızı biliyoruz, fakat para – gerekli ve eğlenceli olduğu halde – güvenliğiniz değildir. Cömertliğinizin kaynağı para değildir. Kaygılarınızın çözümü para değildir. Para, güvenmeye gönüllü oluşunuzun, bolluk içindeki evrene ve Yaratan’ın size olan sevgisine olan inancınızın bir yan ürünüdür. Kendi dualarınızın gereğini yapmakta zorlanıyor musunuz yoksa biz sizleri dualarınızın neşe-keyif-coşku dolu çözümlerine yönlendirirken gelen ilhamları harekete geçiriyor musunuz? Hayata takdirle mi, yokluk hisleriyle mi odaklanıyorsunuz? Biz sonsuz bolluk içinde bir evren görüyoruz. Sürekli olarak sizlerin de bunu görebilmeniz için çalışıyoruz ki, siz de bolluğu deneyimleyebilin. Hayatın tüm alanlarında bolluğu bilmenizi, tanımanızı istiyoruz – para, sevgi, ifade, neşe. Biz sizi seviyoruz.

Haberlerinizi seçmek size kalmış. Bakış açınızı seçmek de size kalmış. Düşüncelerinizi ya siz seçeceksiniz ya da onlar sizi seçecek. Ve hiç istisnasız, yaydığınız titreşim, aynı seviyede titreşen düşünceleri, insanları, şeyleri çekmeye devam edecek.

Biz medyanızı ya da gazetecilerinizi karalamaya çalışmıyoruz. Onlar kolektif titreşimsel talebe yanıt veren sevgili ruhlardır. Size değiştirmeyi istediğiniz durumları ve güçlendirmek istediklerinizi gösteriyorlar. Onlar “hayat büfesinin menüsünde” neler olduğunu bildiriyorlar – her biri de bunu kendi benzersiz bakış açısıyla yapıyor. Gazetecilerin büyük çoğunluğu cesur melekler, karanlık durumlara dalıyor ve sıklıkla oralarda bile ışığı buluyorlar. Pek çoğu harika, olumlu, merak uyandıran hikayeler veya yardımseverliğinizi tetikleyecek felaket olayları paylaşmak istiyorlar. Dünya pozitifi daha fazla görmek istediğinde, daha fazla olumlu haber sunulacaktır. İnsanlık bireysel bakış açılarından oluşur, fakat aynı zamanda bir kitlesel bilinç de gelişir ve daha büyük kurumlar bu kolektif titreşime yanıt vermeye yatkındırlar.

Eğer bir açık büfeye meleklerinizle birlikte baksanız, sizin sevip hayran kalacağınız yiyecekleri işaret etmek bize büyük heyecan verirdi. Size büyük keyif verecek olanları getirirdik! Derdik ki, “Buna bak, bu sen altı yaşındayken büyükannenin hazırladığı ve senin de çok sevdiğin yemek! Burada ise geçen gün restoranın önünden geçerken kapıdaki menüde okuyup çok beğendiğin yemek var. İşte en sevdiğin meyveler ve bazıları da henüz denemediğin ama çok seveceğini bildiklerimiz. İşte tatlı bölümü ve işte şurada bedenine çok iyi gelecek ve duyularına bayram ettirecek olanlar.” Biz asla “Şuna dikkat et! Bunu yeme! Ona bakma!” demezdik.

Sevgililer, bizler sizi sadece arzularınızı gerçekleştiren şeylere yönlendiririz. Sadece sizi mutlu eden ve besleyen şeylere – bu da bütün bir ömrünüz boyunca istediğiniz her şeye verdiğimiz yanıttır. Diyelim ki elli yıl önce bir arzunuz vardı ve hala o arzuya sahipsiniz, biz sizleri hala daha ona yönlendiririz! Eğer çektiğiniz şey, sevgiden daha azıysa, bu sadece sevgiden daha düşük bir titreşimdesiniz ve dünyanız da bununla eşleşiyor anlamına gelir. Bizler ise her zaman sizi mutluluk yoluna taşıyacak olana yönlendiririz. 

Ancak, bir de şöyle düşünün. Diyelim ki, büfeye son ziyaretinizde tattığınız bir şey hakkında bir şikâyetiniz var. Bir dahaki sefere doğrudan büfeye gidip hoşunuza gitmeyen o şeyi arıyorsunuz. Biz de fısıldıyoruz, “buraya bak, buna bayılacaksın!” Fakat siz hala daha o istemediğiniz, hiç beğenmediğiniz şeyi arıyorsunuz. Farz edelim, buldunuz. Şimdi gerçekten sinirlendiniz! “Şuna bak! Bunun bu büfede olmaya kesinlikle hakkı yok! Müdürle bir defa daha konuşacağım!” Buna rağmen biz hala fısıldıyoruz, “Buraya bak. İşte gerçekten seveceğin bir şey var burada.” Sevgililer, hayat büfesinde beğenmediğiniz şeylere odaklandığınızda, istediğinize olan ince, sevecen yönlendirmemizi duyamazsınız.

Hayat büfesinde hoşunuza gitmeyen yerine, sevdiğiniz şeyleri aramayı seçebilirsiniz. Bazı günler sadece kaşınızı çattıran şeyler fark edersiniz. Bunun yerine, hafiflik ve iyilik kaynağı olmayı seçebilir misiniz? Önce içinizde hakikatten iyi hissetmeye ve o hissi yaymaya odaklanabilir misiniz? Titreşiminizi değiştirdikçe, gördüğünüzü ve çektiğinizi de değiştireceksiniz.

İyi her yerde sevgililer. Dünyanızın sonu gelmiyor. Ülkeleriniz dağılmıyor. Ekonominizin sizi mahvedecek kadar gücü hiç yok. Her defasında tek bir sevecen düşüncenizle, söylediğiniz tek bir kibar, iyi sözcükle veya sevgiden temelini almış tek bir hareketinizle dünya gezegeninizi yeni bir ışık çağına taşıyan devasa akışın parçası haline gelirsiniz. Sevgi akışları da, ona olan direncin aşırılığı da giderek daha da görünür hale geliyor fakat sizin endişe etmeye ihtiyacınız yok. Sevgi hüküm sürecektir, her defasında bir ruh, bir seçimle.

Sizleri çok seviyoruz.

Melekler

Ann Albers’a ve Meleklere  bu mesaj için çok teşekkürler. (www.VisionsofHeaven.com) 


YEPYENi! “Sabian Hikayem”. Gizeminizin kilidini açın. Kendinizi gerçekleştirin!

En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2023 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2023 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

HİZMETLER

9 comments

  1. Bende sizi çok seviyorum. Sevgili meleklerimiz. Yardım larınız için sonsuz teşekkürler ederim sevgiyle, Nameste 💜💙💚💛🧡💖💗❤🧚‍♂️🧚🧚‍♀️😘

    Liked by 2 people

  2. Bugün çok kalbim sıkışmıştı. O kötü anımda mesajınız geldi ve bana çok iyi geldiniz. Çok teşekkürler 🙏

    Liked by 2 people

  3. Nasıl iyi geldi…Yine tüm yazılarınız gibi içimi aydınlattı, sonsuz rahatlık verdi. Her kelimesinin, cümlesinin doğruluğunu ruhumda ve yüreğimde o kadar çok hissettim ki…Hissettirdiğiniz tüm güzellikler için sonsuz teşekkürler ediyorum. Sizleri çok seviyorum.🙏💖

    Liked by 2 people

Yorumlar kapatıldı.