Ufak Bir Hatırlatma

Bu zamanda enerjideki aniden değişen tutarsız geçişlerle,

kim… olduğunuzu… anımsamakta…

zorluk yaşayabilirsiniz.

Bu ufak bir hatırlatmadır:

Siz yaratımda harikasınız!

Siz dünyanın şimdiye dek deneyimlediği en yoğun ve önemli zamanlardan geçen yürekli ve mert bir ruhsunuz!

Siz her durumda sevgi ve uyum yaratabilirsiniz!

Siz bir sonsuz şefkat kaynağısınız!

Siz henüz uyanmaya başlayanlar için bir rehber ışıksınız!

Şüphe anları yaşadığınızda hatırlayın, Evren her adımda sizinle ve sizi destekliyor.

Yaratan

Jennifer Farley, Yaratan Mesajları (thecreatorwritings.wordpress.com)


YEPYENi! “Sabian Hikayem”. Gizeminizin kilidini açın. Kendinizi gerçekleştirin!

En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2022 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2022 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

HİZMETLER

8 comments

 1. O kadar güzel bir zamanda geldi ki bu hatırlatma…
  Çok çok teşekkürler..
  Sevgilerimle…

  Liked by 2 people

 2. Yazıyı sizin linkimiz ile yaymamiza izin verdiğiniz için teşekkür ederim iyiki varsınız herkesin sifalanmasi ni istemeniz çok güzel bir davranış sevgilerimle

  Liked by 1 kişi

 3. Suan verdiğin enerjiyi tüm ruhumda hissettim teşekkür ederim mor alev iyki varsın 🤗 paylaştığın enerji için minnettarım..

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.