Minnet

Sanatçı: Ernesto Arrisueno

Dün “Teşekkür ederim” ifadesinin gücü hakkında konuştuk. Bugün minnet/şükran temasını biraz daha detaylandırmayı amaçlıyoruz. Minnet duymak, bilinçli olarak şükretmek sizlere o kadar çok çeşitli şekillerde yardım edebilir ki!

Tatillerinizi öyle çok iyileştirici yapan minnetinizdir. Minnet akışınızın gres yağıdır. Minnet duyacağınız şeyler bulursanız sadece ilerleme kaydetmezsiniz, tercih ettiğiniz şeylerin çoğaldığını da görürsünüz çünkü minnet aynı zamanda akışınızın direksiyonudur.

Aynı anda hem minnet dolu hem de dirençte olmanız imkansızdır. Bir daha özellikle dirençte hissettiğinizde, minnet duyduğunuz bir şey belirleyin ve direncin bedeninizden nasıl da akıp gittiğini hissedin. O noktadan itibaren şifa ve ilerleme oluşur.

Minnet duymak ve ifade etmek kendi akışınızı bulmanızdır. Hayatınızda ne kadar çok şeyin sizin için çalıştığını tanımak ve ilan etmektir. Bu, dikkatinizi, özeninizi ve şifa isteyen şeyleri görmezden gelmek anlamına gelmez.

Onun yerine, bir şeyin salıverilmek için yüzeye çıkmış olmasına minnet duyabilir, onunla ilgili yapılması gereken ne varsa yapabilir, hizmeti için teşekkür edebilir ve sonra da kendi tercihleriniz için teşekkür etmeye devam edebilirsiniz. Bu şekilde, minnet hayatınızda kalıcı olur ve hem hayatınızda, hem de bedeninizde direncinizin asla gerçekleştiremeyeceği çok daha büyük kolaylıklar yaratır. 

Basitçe ifade edersek direnç “hayır!” enerjisi, minnet akış enerjisidir. Ve hayatınızda sadece biri hareket yaratır.

Baş Melek Gabriel (Cebrail)

Kanal Shelley Young’a çok teşekkürler. (trinityesoterics.com)


Sevgili Bilge Baykuşlar, dünkü yazıya bıraktığınız teşekkür yorumları için ben sizlere çok teşekkür ederim. Nasıl da bir şükran döngüsüne girdiğimizi görmek harika oldu!

Yarın Akrep-Boğa eksenindeki ilk ay tutulmamızı yaşarken önümüzdeki iki yıllık yeni döneme giriyoruz ve bu başlangıç için minnet duyacak, teşekkür edecek, şükredecek şeyler bulmamızın çok önemli olduğuna inanıyorum. Akışımızın direksiyonunu elimize alalım!

Yarınki tutulma yazısında görüşmek üzere….


YEPYENi! 12 Nisan 2021’den itibaren “Sabian Hikayem”. Kendi gizeminizin kilidini açın. Kendinizi gerçekleştirin!

En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2021 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2021 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

HİZMETLER

14 comments

 1. hayatıma sahip çıkmayı öğrettiğiniz için şükranlarımı sunuyor teşekkür ediyorum

  Liked by 2 people

 2. Mİnnet ve teşekkür.. Şu an en çok tekrar ettiğim iki kelime…
  İyi ki varsınız…

  Liked by 2 people

 3. Hep zor zamanda değil ama keyifli zamanlarda da paylaştıklarınla elimi tuttuğun için çok teşekkür ederim sevgili Moralev🙏 Her zaman benimlesin sevgili BaşMelek Gabriel çok teşekkür ederim 🙏

  Liked by 1 kişi

 4. Birbirimize kalpten bağlıyız.
  Bunun için evrenin mucizevi akışına minnettarım, varlığınıza minnettarım.
  Teşekkür ediyorum. Sevgiyle kucaklıyorum 💜💜💜

  Liked by 2 people

 5. Her zamanki gibi harika bir yorum.Minnet ve şükranlarımla çok tşk ederim.

  Liked by 1 kişi

 6. Varlığınızın farkındalık yolculuğuma kattığı anlam ve destek için tesekkur ediyorum.Varliginiz icin şükürler OLSUN 🥰🙏

  Liked by 1 kişi

 7. Çok teşekkür ederim sizi takip etmek yazılarınızı okumak İlhan almak benim günlük hayatımın bir parçası oldu çok çok tesekkur etmekten öte inanılmaz faydasını görüyorum rehperliğiniz ve emeğiniz için size ve sizinle birlikte çalışan tüm güzel varlıklara minnet şükür ve teşekkürlerimi tüm ictenligimle sunuyorum. Kucak dolusu sevgiler ❤️

  Liked by 1 kişi

 8. Son senelerimde yanımda olduğunuz için her bunalımımda yazılarınız bana destek olduğu için çok teşekkür ediyorum. Hayata bakış açım büyük ölçüde değişti. Tüm bunlar için de şükürler olsun. İyi ki varsınız.

  Liked by 1 kişi

 9. Yıllardır yaşam yolculuğumda ; değişim, dönüşüm ,yaşam alanı değiştirme (dağ’ın eteğinde, şehrin göbeğinde) öğrenme , deneyimleme yolumda müthiş bir fener ışığı oldu, paylaşımlarınız. İyi ki Varsınız. Sonsuz
  Teşekkür ve Şükran duygularımla…

  Liked by 1 kişi

 10. Varlığınıza şükürler olsun. Tamda ihtiyaç olduğu zaman yanımızda gibi hissettiriyorsunuz sonsuz minnet ve şükranlarımızla. İyiki varsınız Mor Alev☘️🌸🌺👏🏻👏🏻👏🏻

  Liked by 1 kişi

 11. Sevgili Mor Alev
  Her an’ımda
  Teşekkür ederim🙏
  Minnettarım🙏
  kelimelerini içten hissederek söylerim.
  Bu sizin sayenizde oldu🙏
  Teşekkür ederim🙏Minnettarım🙏Sizi seviyorum🙏İyi ki varsınız🙏

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.