Korkular

Tam da Merkür gerilerken ve Plüton ilerlemeye hazırlanırken gücünü katlayarak artırdığında…

Zamanı geldi sevdiğim, korkularınızı incelemenin. Onlardan ne sıklıkla kaçtınız, yakalanmamayı umarken, bir maskenin ardına saklanarak, kalbiniz hızla atarken? Bir şekilde, ve korkunun doğası da budur, sizi hep tam zamanında keskin bir isabetle bulmayı başarırlar.

Onlardan kaçmak yerine, dönüp yüzleşin. Kendinizi duygusal olarak tarafsız tutmak için elinizden geleni yaparak gerçekten ne olduklarına bakın ve şu soruları sorun:

Bunun içimde tetiklediği şey nedir? Neden? Eğer bu korkuyu salıverirsem ne olacak?

Evrenin onu inceleme, sizi güvende tutmuş olduğu için onurlandırma ve sevme sürecinizde yardım etmesine izin verin.

Kaybedecek hiçbir şeyiniz yok, kazanacak çok şeyiniz var, sizi pençeleri arasında donmuş ve statik tutan korkunun dışında.

Kendinizi özgürleştirin ve gelişin! – Yaratan

Jennifer Farley, Yaratan Mesajları (thecreatorwritings.wordpress.com)

Arınma ve salıverme yöntemleri için buraya tıklayabilirsiniz.


YEPYENi! 12 Nisan 2021’den itibaren “Sabian Hikayem”. Kendi gizeminizin kilidini açın. Kendinizi gerçekleştirin!

En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2021 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2021 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

HİZMETLER

3 comments

 1. Utandığım anları hatırladığımda anlamsız tepkiler veriyorum yüzleşmemek için, bazen hırlıyorum kendi kendime bazen görmezden geliyorum. Acaba bu utanma anları ile korkular ortak mıdır Mor Alev? Biri birini mi tetikliyor?
  Neden utandığımı sorduğumda “keşke sussaydım, keşke öyle söylemeseydim, öyle yapmasaydım” gibi durumlar buluyorum. Olayları yaşarken hiç utanma hissetmiyorum ama olaydan sonra böyle duygular geliyor. Utanma ile korku arasındaki bağ nedir acaba?

  Liked by 2 people

  1. Sevgili Berkant, evet bunu büyük çoğunluğumuz yaşarız. Bu sevilmeme, onaylanmama, başarısızlık, vs. korkularından kaynaklanır. Oysa hepimizde kusurlar var ve bir sürü hata yapıyoruz. İç çocuk çalışması iyi gelebilir. Belli ki içinizdeki küçük Berkant hata yapmaktan çok korkmuş. Böyle bir çalışma var blogda. Pamela Kribbe kanallığıydı. Bağlantısını da şimdi buldum, zaten yöntemler bölümünde de vardı: Yeryüzü: “Birbirimize İhtiyacımız Var” Bir arınma, salıverme ve şifa çalışması. https://moralev.com/2019/01/31/yeryuzu-birbirimize-ihtiyacimiz-var/
   Sevgilerle

   Liked by 3 people

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.