Kutsal Kase

Sanatçı: Mihai Criste

İşte buradalar. Herhangi bir gerçekliğin üç önemli ayağı. Yalnızca üç mutlak gerçek. Onlar hayatın gerçek “Kutsal Kasesini” oluştururlar. Onlara inanılmasa da, hatta onlara zıt inançlara karşın varlar.

Birincisi, varolan tek şey Sevgidir.

İkincisi, her şey saf Bendir: BİR

Üçüncüsü, düşünceler şeylere dönüşür.

Diğer her şey, yerçekimi, karma, görecelik gibi diğer tüm yasaları da içeren her şey, ikinci derecedir ve bu üç Gerçekle göz kırpana kadar dağılıp yok olabilir. 

Bunlar benim bulunduğum yerdir, tıpkı Oz’daki büyücünün perde arkasında şalterleri kaldırıp indirmesi gibi. 

Ve şimdi ne kadar bütünüyle özgür, güçlü ve ebedi olduğunuzu biliyorsunuz.

Bilmek isteyeceğinizi düşündüm. Belki daha önce söylemeliydim..

Düşünceler şeylere dönüşür.

Evren

Tut.com’a çok teşekkürler.

Sevgili Dostlar, 12 Nisan’dan beri yeni astrolojik yıldayız ve ne kadar hareketli olduğunu görüyorsunuz. Birkaç haftadır da tutulma koridorunda ilerliyoruz. Yay-İkizler, bilgi toplama, bilgi yayma ve zihnini kullanıp o bilgileri değerlendirme ekseninde. Eh, zaten bunun ne büyük ifşalarla geleceğini, geldiğini defalarca konuşmuştuk ve şimdi de gözlerimizin önünde gerçekleşmesine şahit oluyoruz. 

Yay güney düğümünde yarın devasa bir tam ay  tutulması gerçekleşirken, yukarıdakini tekrar ve tekrar ve bir daha, sonra bir daha, hiç durmadan hatırlamanın, hayatlarımızı bu üç temel üzerine kurmanın çok önemli olduğuna inanıyorum. 

Yarın detaylı bir Kan Dolunayı yazısıyla buluşmak üzere…


YEPYENi! “Sabian Hikayem”. Gizeminizin kilidini açın. Kendinizi gerçekleştirin!

En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2021 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2021 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

HİZMETLER

One comment

  1. Bu yol arkadaşlığında rehberliğinize şükran.. Var olan tek şeyin sevgi olduğuna dair inancım hiç bitmedi.. Mor Alev ve tüm rehberler,kanallar ve Yüce Yaratıcı, Evren ve Mor Alev ailemize kocaman bir kalp ❤

    Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.