Melekler: İç GPS

Sevgililer, Sizleri çok seviyoruz.

Gezegeninizdeki enerjiler bu zamanda yoğun ve gergin, belki de insan tarihinde hiç olmadığı kadar. Kolektif olarak yeni bir gerçeklik için dua ettiniz. Topluca hayatlarınızı bireyler, halklar ve küresel toplum olarak yeniden yaratmak için destek istediniz. Her birinizin bu değişiklikleri kendi özgün ve güzel ruhunuza uygun olarak en sağlıklı, en mutlu, en uyumlu şekilde deneyimlemeniz için yönlendiren melekleriniz var.

Her dakika, her gün, sizleri sevecen dürtüler ve ilhamla yönlendiriyoruz. Biz size 5 yıllık bir plan vermiyoruz, 5 günlük plan bile vermiyoruz. Bunun yerine her nefeste sizi istediğinize doğru en iyicil, zarif ve en sevecen yola yönlendiriyoruz.

En kolay yol şu anda, bulunduğunuz yerde size neşe-keyif-coşku getiren yoldur. Size adım adım rehberlik verirken, yeryüzünüzdeki sürekli değişen, dönüşen şartlara uyum sağlıyoruz. Her nefeste 7 milyardan fazla insan farklı seçimler yapıyor ve farklı titreşimler yayıyor. Her nefeste sizin de enerjiniz değişip dönüşüyor. Biz sizi akan bir su gibi yönlendirmeye çalışıyoruz, hareket etmeye veya yolunuzdaki engellerin çevresinden dolaşmaya.

Bu örneği bir düşünün: Uzak bir hedefe giden yol tarifi istediğinizde, büyük ihtimalle telefonunuzu çıkarır, GPS tarafından önerilen haritaları gözden geçirir ve amacınıza bağlı olarak en hızlı, en kolay veya en manzaralı yolu seçersiniz. Şimdi düşünün ki arabanızdasınız ve seçtiğiniz güzergahta ilerliyorsunuz ama telefonunuz birden bire hemen ötede bir kaza, sıkışıklık veya yol kapanması görüyor. Telefonunuzun rehberliğini dinlerseniz, yönlendirme değişerek sizi yeni bir en iyi yola sevk edecektir. 

Melekleriniz de telefondaki GPS’e çok benzer ve bazılarınızın esprisini yaptığı gibi, hakikatten de bizler sizin “Yaratan Konumlama Sisteminiziz”. Her zaman titreşiminizi yükseltmenize ve gerçekliğinize istediklerinizin akışına izin vermenize yönlendirmeye çalışıyoruz. 

Yüksek titreşimdeyken, yüksek rehberliğinizi algılamanız çok daha kolaydır. Düşük titreşimdeyken, benzer titreşimdeki insanlardan gelen bildirim ve sinyalleri de algılarsınız, enerji yayıyor ve fikir paylaşıyormuşsunuz gibi. Algıladığınız enerji karışımında kendi korku, şüphe ve şartlanmalarınızı da hissedebilirsiniz. Bunu şöyle düşünün: Yüksek titreşimdeyken berrak sinyal alırsınız. Düşük titreşimdeyken hatta statik vardır ve yüksek rehberliğinizi duyabilmek için çok daha fazla dikkat vermelisiniz.

Yüksek rehberlik aldığınızı nasıl bilirsiniz? Aslında bu çok basit. Melekleriniz ve rehberlerinizden gelen sinyal ve esinler harika, moral yükseltici, keyifli, ilginç veya ilham almış hissettirir. En yüksek hayrınıza olmayabilecek diğer kaynaklardan gelen hisler, sinyaller ve esinler, istediğinizi almak için yapmak zorunda olduğunuz ama anda pek de neşe-keyif-coşkulu gelmeyen şeyler halinde olabilir.

Diyelim ki, bir iş veya ilişki istiyorsunuz. İyi niyetli akrabalarınız ve arkadaşlarınız internette arayışa girerek saatlerinizi harcamanızı önerebilir. Belki de sizi ilgilenmediğiniz insanlarla tanıştırabilirler. Sizi ilgilendirmeyen işler önerebilirler. Ve eğer dinlemezseniz bozulabilir veya yargılayıcı olabilirler bile. “Olduğun yerde oturarak asla istediğine ulaşamayacaksın!” Şartlanmış iç sesiniz de size benzer, iyi niyetli ama hükmedici düşük titreşimli rehberlik verebilir. Düşük titreşimli olduğunu bilirsiniz çünkü kalbinizle eş-titreşimli değildir. Tüketici, yorucu, moral bozucu veya can sıkıcı hissettirir.

Diyelim ki, online arayışı gerçekten keyifli buluyorsunuz. Bazı insanların hazine avına çıkmaya veya internette araştırma yapmaya meraklı olması gibi siz de bunu severek yapıyorsunuz. Eğer öyleyse, melek ve rehberleriniz size en iyi fırsat anını yakalamanız için sinyaller verecektir. 

Ama, bu size yük gibi geliyorsa, melek ve rehberleriniz eğlenmek, ilgilerinizi keşfetmek, dinlenmek, seyahat etmek, hayal kurmak veya gerçekten yapmayı sevdiğiniz, içinizden gelen çok çeşitli şeylerden birini yapmanız için doğal iç çağrınızı güçlendirecektir. Bu aktiviteler, yeni iş veya yeni ilişki hedefinizle hiç alakası yokmuş gibi görünse de size kolay, iyi ve moral yükseltici gelmelidir.

Bununla birlikte, bu iyi hissettiren şeyleri yaparken, titreşiminizi yükseltirsiniz. Kendinizi neşe-keyif-coşku ve alıcılık alanına yükseltmeye yönlendirilmektesinizdir, böylece iş ya da ilişki geldiğinde ona hazır olursunuz. Belki iyi hissetmeye ayırdığınız bu zamanda, yolunuzdaki bir sonraki adımı işaret edecek birisiyle karşılaşırsınız. Belki kalbinize teslim olursunuz ve en sonunda gerçekten beklediğiniz rehberliğe açılırsınız. Yüksek titreşimde ve neşe-keyif-coşku alanındayken, iş görüşmeniz daha iyi geçer, ilk randevunuzda çok daha olumlu görünürsünüz ya da sunulan fırsatları o anda fark edersiniz.

Her an, dünyanın ve sizin enerji durumunuza göre melek ve rehberleriniz sizi neşe-keyif-coşku yolunda ilerlemeye yönlendiriyor. Kalbinizi dinlediğinizde rehberliğinizi daha iyi görebileceğiniz yüksek titreşime doğru ya kalp rehberliğini algılarsınız ya da yönlendirme alırsınız – her defasında daha iyi hissettiren bir düşünce ya da hareketle. Hayat ve melekleriniz asla sizi tekrar neşe-keyif-coşkuya yönlendirmeyi bırakmaz.

Örneğin, diyelim ki hüsran ve üzüntü yaşıyorsunuz, ve buna göğüs germe çabasındasınız. Melekleriniz sizi moralinizi düzeltecek düşünce ve şeylere yönlendirir. Belki kısacık bir an yürüyüşe çıkma istediğiniz olur ama duygularınızın durumundan dolayı “çok zahmetli” diye düşünebilirsiniz. Bizden bir dostunuzu arama hissi alabilir ama “onu rahatsız etmek istemiyorum” diye düşünebilirsiniz. Buna rağmen yönlendirmeniz vardır. Kendi hislerinizden dolayı üzüntülü bir film seyretmeyi isteyebilirsiniz. Film gözyaşlarınızı tetikler ve iyi bir ağlamayla hayal kırıklığı ve üzgünlüğü salıverebilir ve daha iyi hissettiren umut düşüncesine odaklanabilirsiniz. Şimdi, bir defa daha o yürüyüşü düşündüğünüzde daha iyi hissedersiniz ve dışarı çıkarsınız. Ve şimdi size arkadaşınızı arama sinyallerini tekrar yollarız ve bu sefer bu düşüncenin öyle kötü olmadığını düşünürsünüz.

Benzer bir şekilde, diyelim ki zor bir ilişkiniz var, ister iş arkadaşınız, eşiniz veya başka birisi olsun. Sevecen, kibar ve düşünceli olmaya çalışıyorsunuz ama içinizde derinde öfkelisiniz. Hisleriniz sizin kendi yönlendirme sisteminizdir ve size ya kendinizi ya da durumu değiştirmenizi söylemektedir.

Her zaman olduğu gibi, en derin arzularınıza bağlı olarak rehberliğiniz her an sizi en büyük kolaylıklar, akış ve mutlulukla dolu yola girmeniz için ilham verir. Belki daha yumuşak ve daha sevecen bir iş ya da ilişki düşünceleriniz var. Biz size bunun hayalini kurabileceğinizi ve daha iyi yaratıma girebileceğinizi gösteriyoruz – ister bu ilişkide olsun veya bir başkasında. Belki özsevgiye, konuşmaya ve kalbinizi paylaşmaya doğru bir iç sinyal hissettiniz, ama sonra dediniz ki, “onun umurunda değil”. Belki bu doğrudur ama biz kalbinizi paylaşmanızın bir sonraki iyi hissettiren adım olduğunu göstermekteyiz. Belki her geçen gün bu durumu terk etmeyi daha fazla düşünüyorsunuz ama iç yönlendirmenizi dinlemek ve bir çıkış yolu yaratmak yerine diyorsunuz ki, “bu hiç de kolay olmayacak”. Belki çok kolay değil ama sizlere zihninizi daha özgür hissetmeye yönlendirecek esin veriyoruz ki, ardından size yaratıma gidecek yönlendirmeyi sunabilelim. Eğer yüksek yönlendirmenizi görmezden gelmeye devam ederseniz, diğer kişinin içinizdeki öfkeli titreşime eş hale gelmesi ve “bardağı taşıran son damla” bir durum olması gerekebilir ki, siz de en sonunda kendiniz için daha yumuşak bir durum yaratmaya başlayabilesiniz.

Bazen en neşe-keyif-coşku dolu yol, hayrınıza olmayan inançlarınızı, insanları, durumları bırakarak hayrınıza olanlara yer açmanız anlamına gelebilir. Derin karanlık bir ruh halinden parlak bir ruh haline her zaman hemen geçemeyebilirsiniz, arada biraz daha iyi hissettiren adımlar olmalıdır. Bu ağır ruh hallerinde, titreşiminize uyacak ağır ruhlar ve durumlar vardır ve bilinçsiz de olsalar sizi daha iyi hissettirecek düşüncelere geri çevirebilirler. Tıpkı kanyon duvarlarının bir nehri bloke edip onu en doğal en keyifli yoluna yönlendirmesi gibi, hayat ve benzer titreşimdeki ruhlarla karşılaşacaksınız, ta ki daha iyi, yumuşak, kolay düşünceler ve daha öz-sevgi dolu davranışlar seçene kadar.

Titreşiminizi her defasında biraz daha iyi hissettiren düşünceyle daha yüksek tutma konusunda daha fazla deneyimlendikçe,  daha yüksek, daha sevecen yönlendirmeleri algılamanız ve harekete geçirmeniz çok daha kolaylaşacaktır. Bu sırada yüksek yönlendirmeyi kalbinizde neyin en iyi hissettirdiğine bakarak ayırabilirsiniz. 

Biz, sizin için, sizin kendinize istediğinizi istiyoruz. Çaresizlik, ümitsizlik değil, ilhamdan kaynağını alan hareketlerde bulunmanız için daha iyi hissettiren düşünceler bulmanıza yardım etmek istiyoruz.  Teselli aradığınızda yardım etmek istiyoruz, böylece sevgiyi göremediğinizde bile sevgimizi hissedebilirsiniz. Doğal bolluğunuzu kucaklamanızı istiyoruz, böylece henüz yaratıma girmiş olmasa bile hayatın akışına güvenebilin diye. Sizleri yönlendiriyoruz çünkü sizi seviyoruz ve en kalpten rüyalarınızı gerçek yapmanıza yardım etmek istiyoruz.

Sizleri çok seviyoruz.

Melekler

Ann Albers ve Meleklere çok teşekkürler. (visionsofheaven.com)


Sevgili Dostlar, iç yönlendirme denildiğinde, sanırım bunun yaratıma girmiş en büyük örneklerinden biri bugün 102 yıl sonra hala daha büyük hayret ve hayranlıkla baktığımız başlangıç adımı. İç sesini dinle, kalbine danış ve riskleri gör, anla ama yine de adımı at! Böyle bir örnekle çok şey çok çabuk değiştirilebilir, müthiş sıçramalar yaşanabilir.

19 Mayıs kutlu olsun!

Mor Alev


YEPYENi! 12 Nisan 2021’den itibaren “Sabian Hikayem”. Kendi gizeminizin kilidini açın. Kendinizi gerçekleştirin!

En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2021 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2021 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

HİZMETLER

7 comments

 1. Öyle bir zamanda geldi ki mailiniz… Uzun zamandır açmadığım mailimi açıp okumam.
  İç sesimi dinleyip kalbime danışıp riskleri görüp anladım ve adım basamağına geçmemekte direndim. Riskleri göze almamak mı ya da korkmak mı ayırt edemedim.
  Bugün çok özel bir gün. Böyle bir günde görmek ve adım atmak inanamıyorum…

  Liked by 1 kişi

 2. 👏👏👏 🙏🙏🙏
  Kurtuluşumuzun rehber ruhlarına teşekkürler. 19 Mayıs kutlu olsun ülkemize.
  Içimdeki rehber sese teşekkürler. Ne mutlu onunla yürüyebildiğim zamanlarıma.
  Sevgili Moralev’e teşekkürler. Güzel ruhunuz hep ışısın.

  Liked by 1 kişi

 3. “Henüz yaratima girmiş olmasa bile, hayatın akışına güvenebilmek”
  Bu hissi gerçekten yaşayınca bağımlı oluyor insan yüzü gülüyor, nasıl anlatılır bilemiyorum ama sizi çok seven güvendiğiniz bir kocanız sevgiliniz var hissi tekbaşınayken , mutlu olmak ..olmak..ve o duygudan geri dönülmüyor artık icselleştiriyor insan….anlatamadım 😊 öyle bir şey🙏🙏

  Liked by 3 people

 4. Çok teşekkürler. Bu yazı beni çok rahatlattı. Bize iyi gelmeyen insanları bırakma konusunda onay almış gibi hissettim kendimi😀🙏🥰
  Umarım iç sesimi artık daha iyi duyup titreşimimi yükseltebilirim🙏😘

  Liked by 2 people

 5. Yazının sonunu 19 Mayıs’a bağlamanız hem duygulandırdı hem de ilham verdi💗 kaleminize ve güzel yüreğinize sağlık Mor Alev🙏🏻 Sevgiler💐

  Liked by 1 kişi

 6. Teşekkurler . O kadar doğru bir zamanda geldi ki yaziniz.19 Mayıs a bağlamanız ise gözyaslarıma sebep oldu.Atamiza ,yol arkadaslarina bu destanı yazan ve ilham veren tüm varoluşa selamlar olsun.Sizin de kaleminize ve yüreginize saglık.Sevgiler🌻🌻

  Liked by 1 kişi

 7. “102 yıl sonra hala daha büyük hayret ve hayranlıkla baktığımız başlangıç adımı. İç sesini dinle, kalbine danış ve riskleri gör, anla ama yine de adımı at! Böyle bir örnekle çok şey çok çabuk değiştirilebilir, müthiş sıçramalar yaşanabilir.”
  Hep birlikte başaracağız, Sevgili Mor Alev♾🙏🏻💜☀⭐🙏🏻♾

  Liked by 2 people

Yorumlar kapatıldı.