Bolluğunuz Bir Akıştır

Sanatçı: Wenjin Lu

Sevgililer, 

Bolluğunuz bir akıştır. Bildiğiniz gibi akış hareket etmeyi sever. Paranız size ulaştığında onun bir çıkmaz sokağa girmiş olmasını istemezsiniz. Aslına bakarsak, paranızın size akmasını sağlamanın en iyi yollarından biri, fark yaratacak şekillerde ilerlemesini sürdürmektir. 

Herkesin kazanacağı senaryolar yeni dünyanın oldukça büyük bir parçasıdır. Paranızın size akarak hizmetinizde olmasına izin verdiğiniz kadar, diğerlerine de hizmet etmeye devam etmesine izin verin. Ve kendinizi paranızla hiç olmadığı kadar büyük bir neşe-keyif-coşku ve kolaylık yaşarken bulacaksınız. Bu, bağış yapmanın bolluğunuzu nasıl artırabildiğini de açıklar. 

Yeni enerjilerde ilerledikçe, farkındalığınızda tutmanız harika olacak bir soru şudur: “Paramın hizmet etmek üzere ilerlemesini nasıl sağlarım?” Böyle bir yaklaşım, paranın kapsayıcı, besleyici ve sevgi dolu enerjilerle dalga dalga yayılmasına müsaade eder. Bu da hem size hem de alıcıya büyük faydalar sağlar. 

Baş Melek Gabriel (Cebrail)

Kanal Shelley Young’a çok teşekkürler. (trinityesoterics.com)


YEPYENi! 12 Nisan 2021’den itibaren “Sabian Hikayem”. Kendi gizeminizin kilidini açın. Kendinizi gerçekleştirin!

En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2021 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2021 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

HİZMETLER

6 comments

 1. Başıma bir insanın başına gelebilecek en kötü şey geldi. Binlerce düşmanım var artık sayısını ben de bilmiyorum. Üstelik 4 koldan bana zarar veriyorlar. Ocak ayında başarısız bir intihar girişiminde bulundum. Bunları buraya yazasım geldi. Siz tabii yayınlamayacaksınız çünkü hoşunuza gitmeyecek.

  Beğen

  1. Sevgili Yasemin, burada sadece blogun sevgi, saygı, nezaket prensiplerine uymayan yorumlar yayınlanmaz. Bir süredir okuyucuysanız, bunu fark etmişsinizdir. Bu zaten bir uyarı olarak her sayfada bulunur. Şimdi konumuza gelelim. kendinizi çok kötü hissediyorsunuz. Başınıza ne geldiğini bilmiyoruz, o yüzden bu konuda yorum yapılamaz. Binlerce düşman derken… Biraz abartı oluğuna inanıyorum, hiçbirimiz binlerce insan tanımıyoruz bile. Ama burada önemli olan bu da değil, sizin hayata bakış açınız ve kendinize her gün tekrarladığınız şeyler. Size buradan güzel şeyler yazabilirim, sizi teskin etmeye çalışabilirim fakat bu düşünce ve ruh halindeyken palavra diyerek size dokunmasına izin vermeyeceğinizden de eminim. Ben bir blog yazarı olarak ne yapabilirim? Çok derin bir karanlıktasınız ve hepimiz hayatımızda sizin gibi hissedebiliriz. Hepimiz bu hayat bitsin diyebiliriz. Ama sonra yardım gelir… Fakat o yardımı almak için kabul etmek gerekir. Buraya yazdığınıza göre, yardım istiyorsunuz. Ve bu sizin için çok pozitif bir gelişme. Şimdi, en yakınınızda kim varsa ona açılın ve derhal, hiç beklemeden terapi almaya başlayın. Bu, blogla çözülecek bir durum değil, bir uzmanla bire bir çalışmalısınız. Bu sırada blogda neredeyse her gün paylaştığım yazılar, yöntemler de destek olacaktır ama aslan payı terapinizde. Bugün derhal bir uzman psikolog bulun. Hemen koşarak ona gidin ve şifa sürecinizi başlatın. Size bu süreçte sabır ve cesaret diliyorum. Sevgilerimi yolluyorum. Unutmayın, buraya yazdınız demek ki kendinizi şifaya açmaya hazırsınız.

   Beğen

   1. Çok teşekkür ederim. 6 aydır durumum sürüyor. Psikiyatrik ilaçlar işe yaramazsa psikolog önerinizi dikkate alacağım. Sevgiler.

    Liked by 1 kişi

    1. Doktorunuza danışın. Tecrübeme göre ilaç tedavisine eşlik eden psikolojik danışmanlık birlikte çok daha çabuk sonuç verebilir. Sevgilerle

     Beğen

   2. Bazen hayatin bize haksızlık ettiğini düşünürüz, yaptığımız onca fedakarlık ve özveriden sonra sırt çeviren insanları,yakinlarimızı görünce umutsuzluğa kapiliriz.Oysaki hayat,evren en kötü şartlarda bile bize mücadele gücü verecek mesajlarla dolu.Bu süreç zor ama imkansiz degil.Bunları fazlasıyla yaşamış bir kişi olarak yaziyorumRuh ve kalpleri karanlık olan insanlar olduğu gibi ışıkla donanmış güzel insanlarda var.Yeterki her koşulda ayakta kalıp o ışığı yakalayalım.Sevgiyle kalın.Nur.

    Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.