Akış Her Zaman Var

Sanatçı: Catherine Musnier

Hayatınızda hiçbir şeyin olmadığı statik bir an bulunması fikri sadece tamamen yanlış değil, aynı zamanda imkansızdır.

Sevgililer, sizler sürekli gelişim varlıklarısınız. Aynı zamanda, sizler akış varlıklarısınız. Her zaman hareket vardır, basitçe ya elle tutulabilir (somut) ya da tutulamaz (soyut).

Eğer hayatlarınızda hareket deneyimlemiyorsanız, bu sadece tüm hareketin sahne arkasında gelişmekte olduğu ve sizi bir sonraki büyük maceranıza hazırladığı anlamına gelir. Bu sırada, dinlenme açığınızı kapıyor, içinizde bir şeyleri değiştiriyor veya hareket evresi geldiğinde başarılı olmanız için gerekli en son enerji akışını entegre ediyor olabilirsiniz. 

Bir sonraki hareket evresinin enerjik açıdan desteklenerek farkındalığınıza yükselmesini sağlayan mükemmel öz-bakım sizi başarıya hazırlar. 

Sizleri önemle bütünün akışı sistemini onurlandırmaya ve hangi evrede olursanız olun, ondan en iyi şekilde faydalanmaya çağırıyoruz. Çünkü bu ikisi birlikte en karmaşık ama en etkin şekillerde çalışarak hayallerinizi başarıyla gerçekleştirmenizi garanti eder. 

Baş Melek Gabriel (Cebrail)

Kanal Shelley Young’a çok teşekkürler. (trinityesoterics.com)


YEPYENi! 12 Nisan 2021’den itibaren “Sabian Hikayem”. Kendi gizeminizin kilidini açın. Kendinizi gerçekleştirin!

En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2021 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2021 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

HİZMETLER

3 comments

  1. Sevgili moralev ;
    Birden “Yeni Ay Aslan’da: Akışta kalabilir misiniz?” 4 yıl önceki yazınız karşıma çıktı. Bugünkü mesajın enerjisiyle uyduğunu ve içinde bulunduğumuz salgın sürecinin 4 yıl öncesinden öngörülebilir olduğunu fark ettim. Yazılar ve sabian semboller zamandan ve durumdan bağımsız her ne zaman ihtiyaca karşılık gelebilecek formda şekil değiştirip, nasıl da uyumlanıp her mesajı güncel kılıyorlar böyle , bu hayattaki eşzamanlılık ve bunu algılayabilmek beni her zaman hayran bıraktırıyor. Tıpkı başlık gibi “Akış Her Zaman Var” .Bu hayatta bu eşzamanlılıklar varken bir toz zerreciğinden bile bir mesaj alınabilir hissi doğuyor içime.Bu bilinci hediye ettiğin blog için teşekkür ederim🙏🏻🦉6 yıl olmuş , zaman hızla akıp gidiyor ve saat 11:11. Ara sıra nadir yazsam da her gün gönülden bir kalp bıraktım tüm yazılarına 💜

    Liked by 4 people

  2. Evet akis bir evren yasası,her zaman var olacak bir hakikat.Önemli olan bu akis içinde yureklerimizi yogunlastiracagimiz alan.Sevgi ve vicdanın olduğu aydınlık yanımız mi, yoksa zalimligin kol gezdiği karanlık yanımız mi baskın çıkacak.Karar bizim yüreğimizde sakli.Daha güzel sevgi dolu bir dünya bizim ellerimizle..Sevgiyle kalın. Nur.

    Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.