7 Günlük Bir Enerji Çalışması: Baş Melek Şifa Üçlemesi

Ben, Baş Melek Michael sizlere selamlar ve sevgiler sunuyorum. Huzurunuzda bulunmak ve Melek titreşimlerini getirmek bir onurdur. Bugün, Baş Melek Rafael ve Gabriel’in titreşimlerini sunuyorum. Biz bir üçleme oluşturuyoruz, sizlerle paylaşmak istediğimiz bir Baş Melek Işık ve Şifa üçlüsü. 

Biz bir üçlü olarak gelirken, andaki varoluşunuzu destekleyecek bir şifa titreşimini başlatıp sunmayı istiyoruz. Her birimiz Yaratan’ın bir niteliğini temsil ediyoruz,

Ben, Baş Melek Michael Yaratan’ın İlahi İradesini,

Baş Melek Rafael, Yaratan’ın İlahi Farkındalığını,

Baş Melek Gabriel, Yaratan’ın İlahi İfadesini,

temsil ediyoruz.

Yeni Dünya Yükseliş Mavi Kopyası varlığınıza ve yeryüzüne demirlendi. Bu mavi kopya aktive edilmeye, yeryüzünde yaratıma girmeye, yeni bir yeryüzü, yeni bir dünya ve sizlerin bedenlendirip deneyimlemeniz için yeni bir varoluş yaratmaya devam ediyor. O kadar çok değişiklikler, dönüşümler ve geçişler oluşuyor ki, bunu akıl karıştırıcı, tedirgin edici bulabilir ve dengenizi kaybettiğinizi hissedebilirsiniz. Çevrenizdeki herkesin değiştiğini, sizin ise olduğunuz yerde kaldığınızı veya tam tersi, çok değiştiğinizi ve çevrenizdeki herkesin bunu fark ettiğini düşünebilirsiniz. Yeni Dünya Yükseliş Mavi Kopyası yeryüzünde yerini aldıkça ve herkesin deneyimlemesi için fiziksel yaratıma girdikçe, şu anda yeryüzünde ve özellikle de kendi benliklerinizde oldukça fazla değişim gerçekleşiyor. Bu yaratım oluşurken dikkatlerinizin kargaşaya çekildiğini fark edebilirsiniz, dünyada ve kendi benliğinizdeki karmaşaya. Bir süredir fark etmediğiniz veya deneyimlemediğiniz, gömmüş olduğunuz eski enerjilerin, çoktan unutmuş olduğunuz akıl karışıklıklarının veya en basitinden huzursuzluk, tedirginlik, tutarsızlık veya dengesizlik hislerinin yüzeye çıktığını görebilirsiniz. Yeni Dünya Yükseliş Mavi Kopyası, Yaratan’ın gerçeği ve ışığına ait olmayan her şeyi açığa çıkarıyor.

Şimdi hep beraber bir giriş koridorundayız, yeni dünyaya açılan kapıya giden. Hepimiz tatil valizlerimizi hazırlıyor ve tam olarak neye ihtiyacımız olacaksa onları seçiyor, gerisini arkada bırakıyor gibiyiz. Sıklıkla, neyi bırakmak istediğimizle, neyi bırakmaya ihtiyacımız olduğunu bilmemiz çetin bir iştir ve kabullenmek de zor olabilir. Biz, üç Baş Melek, daha sağlam ve dengede hissetmeniz, neyin gerçek olduğunu ve neyin  olmadığını tanıyıp kabul ederken, odaklanmanıza, bir anlayış geliştirmenize, çevreniz ve içinizdeki gerçekliklerde oluşan değişikliklerle başa çıkabilmenize destek amacıyla şifalı titreşimlerimizi getiriyoruz.

Bu şifalandırıcı titreşim Yaratan’ın İlahi İrade, İlahi Farkındalık, İlahi İfadesini taşımakta ve bunların varlığınızda yükselmesini desteklemektedir. Yeni dünyanın kapısından geçerken bu üç enerjiye ihtiyacınız olacak.

Yaratan’ın İlahi İradesi, İlahi farkındalığı ve İlahi İfadesi, sezgi, kim olduğunuz konusunda farkındalık ve bütün bir benliğinize entegre etmek istediğiniz ifade olarak tercüme edilebilir. Bu entegrasyon fiziksel bedeninizde, farkındalığınızda, hislerinizde, düşüncelerinizde, yaratmayı arzuladıklarınızda, davranışlarınızda ve kendinize ya da diğerlerine verdiğiniz tepkilerde oluşmayı hedefliyor.

İlahi Farkındalık, gerçeğin ve gerçek olmayanın, dünyada yaratmak istediklerinizin ve Yeni Dünya Yükseliş Mavi Kopyasının aktivasyonu geliştikçe ona dair bir anlayışın tanınıp kabul edilmesidir.

İlahi İfade ise, yeryüzünde bulunmanızın kilit amacıdır ve Yeni Dünya Yükseliş Mavi Kopyasının çok önemli bir hedefidir. Yaratan’ın ne kadar çok ifadesi olursanız, dünyada var olmanın o kadar kolaylaştığını bulacaksınız. Tatmin olmuş, bütün, başarılı, sevgi dolu ve huzurlu hissetmeniz o kadar kolay olacak. 

Üç enerjimiz siz yeni dünyaya açılan bu kapının girişine adım atarken, dengeleyici görevi görecektir. Bu girişteki yürüyüş süreciniz vakit alabilir, aylar, hatta yıllar sürebilir. Siz, çoklu seviyeler ve boyutlardan oluşan hassas bir varlıksınız. Böyle geçişler anında gerçekleşemez. Çünkü bedeninizde ve şu anda yaratılmakta olan gerçeklikte nasıl yaşayacağınızı öğrenmek için olmakta olan her şeyin farkında olmanıza ihtiyaç vardır.

Bahsetmekte olduğum yeni dünya, diğerlerini arkada bırakacaksınız anlamına gelmez, burada yeryüzünde kalacaksınız. Ancak, titreşiminiz kendinizi, gerçekliği, diğerlerini görüşünüzü, algılamanızı, tanıyıp kabul etmenizi değiştirecek ve siz dönüştükçe yeni dünyanın da farkına varacaksınız. İçinizde gelişmekte olan değişikliklerin varlığını farketmeniz ve bunların hayatınıza yeni deneyimler ve insanların girişine izin vereceğini bilmeniz de önemlidir. Yeni Dünya Yükseliş Planı, bireysel olduğu kadar kolektifin de değişimi ve dönüşüyle ilgilidir. Kolektif olarak Yaratan’ın İlahi İrade, İlahi Farkındalık ve İlahi İfade niteliklerini sergilemeye geçiştir.

Ben Michael, Baş Melek Rafael ve Gabriel ile geliyorum, ellerimizi size doğru uzatıyoruz, avuçlarımız size dönük ve enerjimiz de sizi çevreliyor. Biz sizi çevrelerken, ben İlahi İrade enerjisini, Gabriel İlahi İfade enerjisini, Rafael ise İlahi Farkındalık enerjisini benliğinize sunmaya başlıyoruz. Bu enerjiler benliğinizin içine uzanıyor, onları ılık hatta sıcak enerjiler olarak hissedebilirsiniz. Onlar ihtiyaç duyulmayan bütün enerjileri yakıp tüketiyor, İlahi İrade, İfade ve Farkındalıkla uyumlu olmayan enerjileri eritiyor. Sizi bir ateşle çevreliyormuşuz gibi. Melek titreşimleri ve şifasının oluşturduğu alevler. Çok güçlü bir ateş, aklınızı karıştıran, tedirgin eden, dengesizleştiren her şeyi yakan bir ateş. Sizi yalnız, ayrı, dünyaya karşı güvensiz, kendi enerjileriniz, kendi yeriniz, bu dünyadaki amacınız hakkında belirsiz hissetmenize yol açan her şey. Şüphe ve yargının hepsi Baş Melek Şifa Üçlememiz tarafından çözülüp kayboluyor.

Bu enerji son derece güçlü. Tek ihtiyacınız olan, onun içinde bulunmak. Biz sizleri önünüzdeki yedi gün boyunca bu enerjide bulunmaya çağırıyoruz, sadece güne birkaç dakika olsa bile olur. Daha fazla farkında olduğunuzu, İlahi İradeyi benliğinizde ve dışınızda daha fazla tanıyabildiğinizi, ve varlığınız aracılığıyla Yaratan’ı daha fazla ifade etmenin yollarını keşfettiğinizi bulacaksınız. Sizin şifanız size özgüdür. Şifanız, Yeni Dünya Yükseliş Mavi Kopyasını varlığınıza ve gerçekliğinize daha da derinden ve çok daha büyük bir güçle yerleştirip aktive edecektir. Şifanız, ruhunuzu, ruh grubunuzu ve İlahi Benlik parçalarınızı birbirine ve andaki gerçekliğinizle bağlayacaktır. Böylece, Yaratan’a dair çok daha büyük bir farkındalık deneyimleyeceksiniz. Bu şifa sessiz ve derinden ya da yoğun ve görünür olabilir. Almanıza ne kadar çok izin verirseniz, o kadar çok deneyimleyeceksiniz.

Meditasyonunuz veya sessiz zamanınızda bizleri çağırın. Basitçe şunları söyleyin:

“Baş Melek Michael’ın Yaratan’ın İlahi İradesine dair şifalandırıcı titreşimini ifade etmesini istiyorum.”

“Baş Melek Rafael’in Yaratan’ın İlahi Farkındalığına dair şifalandırıcı titreşimini ifade etmesini istiyorum.”

“Baş Melek Gabriel’in Yaratan’ın İlahi İfadesine dair şifalandırıcı titreşimini ifade etmesini istiyorum.”

“Ve, öyle de oluyor, Ben kolaylıkla ve neşe-keyif-coşkuyla kabul ediyor, içimde barındırıp, dışa yansıtıyorum.”

Sadece almanıza izin verin. Kabul edin. Sanki sizinle paylaştığımız her şeyi varlığınıza çeker gibi, derinden nefes alın. Kendinizi bir sünger gibi düşünün. Anlamaya çalışmaya ihtiyacınız yok, enerji alanınıza ve hücrelerinize ne kadar çok kabul ederseniz, anlayış da o kadar kolayca akacaktır. Sizleri önünüzdeki yedi gün boyunca bunu deneyimlemeye davet ediyoruz.

Size teşekkür ediyoruz, hep sizinleyiz.

Ben Baş Melek Michael (Mikail)

***

Sevgili Dostlar, bu kanallık için Natalie Glasson’a ve Baş Melek Michael’a çok teşekkür ederiz. (omna.org) 

Benim önerim bu çalışmayı gerçekten sektirmeden bu yedi gün içinde her gün yapmamızdır, özellikle de Cumartesi günkü ekinoksun dengeleyici enerjileri sırasında. Bugünden başlamak bir hazırlık olacaktır, ekinokstan sonra devam etmek ise yeni dengeyi ve yeni enerjileri olabildiğince iyi özümsemeye yardım edecektir. 

Mor Alev


En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2021 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2021 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

20 comments

  1. Blogu takip etmemin en büyük sebebi, ne hissediyorsam ve ne düşünüyorsam hemen veya birkaç gün sonra burada onunla ilgili bir yazıyla karşılaşmam. Tam da günlerdir, 7 günlük şifa çalışması yapmalıyım, diyordum. Ama bunu bana söyleyen ben’im. Yönlendirilme yok. Bugün, bu yazıyı okuyunca da bunu yine kendi yöntemlerimle yapmaya karar verdim. Kendi cümlelerim ve içimden gelenlerle. Çünkü hep öyle oldu. Öyle de olacak. Çok teşekkürler, Mor Alev. Hızlı yükseliş, hepimiz için durmaksızın devam edecek ve fizik bedeni terk etmeden, yuvamız olan Dünya gezegeniyle ilişkimizin enerjisi, sonsuzlukta, bambaşka boyutlarda dalga dalga evrene yayılacak. Bu, hiç olmamıştı. Ya da bunun olabileceğini bilmiyorduk, demek daha doğru. Fakat her şey, tam zamanında olur. Herkese kucak dolusu sevgiler.😉🕯💜🌍

   Liked by 5 people

 1. Sonsuz tesekkurler Mor Alev!
  Yarin aylardir hazirlandigim buyuk gun, buyuk sinav. Gecersem de kalirsam da ne dusunecegimi simdiden bilmiyorum! Bugune kadar aylardir irade, sabir, sefkat ve pozitif enerjiyle geldim. Hic durmadan acik tuttum sistemi ilahi enerjilere, hep inandim ve sevgiyi sectim. Bugun tam da 24 saat kala, birdenbire icim karardi, aylardir olmayan bir sevgisizlik cok guclu sardi beni. Tukenmislik hissettim, cunku tasarladigim gibi gitmedi, yarin icin kendimi cok hazir hissetmiyorum aylarca suren calismaya ragmen… Yogun bir korku duyuyorum. Ama korkumu kabul edip, sorumlulugumu gosteriyorum. Onu izleyecegim ve neyle yuzlesmek gerekiyorsa yuzlesip sistemden uzaklastirma firsati icin bu korkuya tesekkur ediyorum. Onun da Tanrinin merhametinden ciktigini biliyorum.

  Derken bu cok guclu calisma geldi. Ilahi İrade, İfade ve Farkındalık. Tam da yarin tum hucrelerimle ihtiyac duydugum seyler! Cok ama cok tesekkur ederim. Yarin sana ve bloga sonucu bildirmeyi iple cekiyorum!

  Liked by 3 people

 2. Sevgili Mor Alev,
  Yine ben!
  Sana yazdiktan hemen sonra calismanin gucunu hissettim! Sanki bir anda karanlik bulutlar cekildi sanki radyonun anteniyle oynar gibi sevgi kanalina geldim “hah! Tanidigim, istedigim, evim olan frekans!” dedim. Melekleri o kadar yakin hissettim ki. Cok tesekkur ederim! Yarin sabah ve sonraki 7 gun boyunca, uyanir uyanmaz ilk isim bu calisma olacak!

  Liked by 2 people

 3. Resmî :)) olarak bu çalışmanın üçüncü günündeyim, mesajla karşılaştığım an itibariyle. GayriResmî olaraksa bundan önce başladı, kendiliğinden, bir iki haftadır. Kıvılcım kıvılcım yaşadığım için en fazla bir iki dakika devam edebiliyorum. O yüzden bir iki dakikadan günde bir kaç kere eşlik ediyorum çalışmaya. Gün geçtikçe daha rahat geçiyor.

  Şehirde bir yol ya da yapım çalışması olacaksa oradan uzak olmak isterim ve önceden haberdar olmak. Ama görevliysem ya da orada yaşıyorsam doğal olarak tam içindeyim. İşte bu çalışmanın da tam içinde hissediyorum. Bunun için çok teşekkür ediyorum Yaratana Başmeleklere Hepimize ve Kendime.

  Aslında blogda dün yayınlanmasını bekledim bu mesajın. Dünkü mesajı görünce iyi ki dedim. Ne kadar güzel bir mesaj değil mi Mor Alev. Hayran kaldım. Aşık oldum. Bu çalışmaya ekledim dünkü mesajı içselleştirip. Yaratan beni tam anlamıyla tam da olduğum gibi seviyor. Arkasından Mikailin verdiği mantra geliyor içimden ve kendiliğinden: Yapmam gerekenleri yapmak üzere tam zamanında bulunmam gereken yerdeyim. Sonra da bu çalışmaya izin verip eşlik ediyorum.

  Bir de Gabrielin bahçe mesajı var, bu üç mesaj tek gibi birleşti bende, mesaj üçlüsü:))) oldu, o da yarın öbürgün görünür belki blogda:))

  BaşMelek Işık ve Şifa üçlüsünün bizim zihin-beden-ruh (şimdi yazarken bile ne kadar ilkokul ya da anaokulu bilgisi gibi kaldı) üçlümüzün Farkındalık-İfade-İrade üçlümüze dönüşümüne pratik açıdan bir geçiş sağlaması gibi yaşıyorum çalışmayı.

  Kolaylıkla neşe keyif coşkuyla olsun. Ki öyle olur sözcüklerle bile bu kadar Zerafet Şefkat Sevgi iletebildiklerine göre.

  Hepimizi Seviyorum Tüm Işık Kardeşlerim.

  Liked by 2 people

 4. Bugün sabah bu yazıyı okudum. Muhteşemdi. Sanki aylardır konser de çalmak için prova yapıyorduk. Artık hazırız sahne bizim. Her şey çok güzel oluyor. Neşe keyif ve coşkuyla olmasını seçiyorum. Şükürler olsun. Sevgili yol arkadaşlarım hepimiz bu orkestranın elemanlari, sevgili mor alev orkestra şefi hadi o.zaman baslayalim😊😋😘🌷🌻

  Liked by 1 kişi

 5. Sevgili Mor Alev Merhaba
  Yine kâğıda çıktı alıp öyle okuyorum yazınızı. İlâhi ifadeyi açıklarken “Yaradan’ın ne kadar çok ifadesi olursanız….”cümlesini anlayamadım. Ben Yaradan’ın sureti olduğumu biliyorum. Çok ifadesi olmak onu anlayamadım. Ilk bu sabah şifa çalışmasına başladım ve hep sürdürmeye niyet ediyorum. Sevgili Mor Alev sizinle yol alıyoruz neşe keyif ve coşkuyu yakalıyoruz. 🙏🙏🙏💖💖💖

  Beğen

  1. Sevgili Asuman, ben bu sözleri şöyle anladım, içimizdeki Yaratan kıvılcımı, Yüksek Benliğimiz, İç Bilgeliğimiz, biliyorsunuz bunun pek çok ismi var, ne kadar “o” olursak, ne kadar çok sevgi seçimleriyle davranırsak, sezgilerimizle karar verirsek, Yaratan’ın o kadar çok ifadesi oluruz. Sevgilerimle

   Liked by 1 kişi

 6. Günaydınlar, çok teşekkürler, tam da bugün okudum, nasıl istiyordum. Selam ve sevgiler 🥰

  Liked by 1 kişi

 7. Sevgili Mor Alev , Yaratan’ın şifalandırıcı titreşimlerini neden Meleklerden istiyoruz ? Doğrudan Yaradan’dan istemiyoruz ? Ben de evrenin bir parçasıysam ve evrenle bütünsem , içimde Yaratıcı parça taşıyorsam niye doğrudan asıldan istemiyorum ?
  Teşekkür ederim.

  Beğen

  1. Sevgili Pamukkız, burada bunu sadece ve sadece meleklerden isteyin diyen bir cümle yok. İstediğinizden isteyin. Siz, ben, melekler, galaktikler, ağaçlar, kediler, kuşlar, aklınıza gelen her şey onun bir sureti değil mi? Canınız istiyorsa doğrudan Yaratan’dan isteyin. Size nasıl uygun geliyorsa o sizin için doğrudur. Sevgilerle

   Beğen

 8. Sevgili Mor Alev, belli bir süredir blogdan ayrı kalmıştım. Bu yazıyı da az önce okudum. Bu tarz enerjiler bizim anladığımız şekildeki zaman ve mekandan bağımsızdır. Ancak belirli bir zaman aralığı verilmiş. Yazıyı geç okusam da uygulamayı yapacağım. Sizin yorumunuz ne olur? Bu enerji koridorunu kaçırdım mı?

  Beğen

  1. Sevgili Emre, elbette her zaman zamanın olmadığını ve bu çalışmaları ne zaman isterseniz yapabileceğinizi yazarım. Ekinokstan önce bir fırsat penceresi vardı, ona şimdi bağlanırsanız, yine var. Sevgilerle

   Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.