Ruhunuzun Bahçesini Ekmek

**Lütfen makalenin altındaki telif hakları uyarısına saygı gösteriniz. Teşekkürler.**

8346C686-B4D8-4933-A4D8-118DF7DF4F28Baş Melek Gabriel’den (Cebrail) bir Ekinoks mesajı:

Sevgililer,

Ruh bahçenizi ekmeniz, Meleklerin Yardım ve Lütuflarını gündelik hayatınızda çalışmak üzere davet etmektir. Bu odaklanmış aktivite, çok daha verimli ve bolluk içinde bir gelecek hasadı için ihtiyaç duyduklarınızı eş-yaratıma sokma arzunuzu gösterir.

Ekinoks her zaman derin, içe işleyen bir Denge anıdır – hayatınızı yeniden değerlendirme ve yeniyi seçme zamanı. En güçlendirilmiş geleceğiniz için berrak niyetler ektiğinizde, hayallerinizin yaratımı yeni gerçekliğiniz haline gelir.

Kuzey yarıküre ilkbahar ekinoksunu 20 Mart, saat 06.49’da (İstanbul) deneyimleyecek, yeni bir doğuş, tazelenme mevsimi başlayacak. Eğer güney yarıküredeyseniz, şimdi iç bahçenize ekim yapmanız, uygun vakitte çiçek açacak bir kış odaklanması yaratacak. Ekinoks, içinizdeki kişisel bahçenize güçlü niyetler ekmek için en uygun zamandır. Siz ruhunuzun zengin ve verimli topraklarını sürdüğünüzde, düşüncelerinizi yükselterek içinizde ve dışınızda yeni hayatı aktive ettiğinizde bu tam zamanında yapılan hareket çok büyük ödüller getirecektir.

Ruhunuzun Bahçesini ekmek ne anlama gelir?

Kişisel bahçenizi ekmeniz gerçekten çok basittir. Hayatınızda yaratıma girdiğini görmeyi en çok istediğiniz nitelikler nelerdir? Neşe-keyif-coşku dolu bir gelecek için hayal ve hedefleriniz nelerdir? Daha tatmin olmuş ve memnun hissetmek için hangi ihtiyaçlarınız karşılanmalıdır? Varlığınızın bahçesine işte bu tohumları ekmelisiniz ki, hayatınız için yeni bir yapılanma yaratabilesiniz.

Gelişim ve yenilenme tohumları ekmeniz, neşe-keyif-coşkulu, bolluk içinde bir hayatı teşvik etmenin yaratıcı, keyifli ve olumlu bir yoludur. Gelişim ve yenilenmeyi bahçenizdeki en canlı en verimli şekilde serpilen şeyler olarak düşünün. Belki bolluk ve berekete yol açan doğurgan tohumlar ekmek istersiniz? Belki tüm ilişkilerinizde uyum tohumunu güçlendirmek? Peki, kök çakranızın derinliklerine sağlık ve esenlik tohumları ekseniz ve onlar da yaşam sevinci ve canlılıkla büyüse nasıl olurdu?

Neşe-keyif-coşku dolu potansiyelin toprağı içinizde ve ilginizi bekliyor.

Ruh Bahçenizi ekmek için çok mu meşgulsünüz?

Bu engin yüce fikirler, sorumluluklar ve zamanında yapılacak işlerle dolu günlük hayatınızda şaşırtıcı bir şekilde az zaman istiyor. Doğrusu şu ki, iç bahçenizi ekmek ve beslemek için verdiğiniz ufacık zamanlar cömert getirileriyle hayatınızın her alanını geliştirecektir. Derler ki, İlahi olana bir adım attığınızda, Yüksek Kudret size doğru on adım atar.

Yaşamayı arzuladığınız sihirli nitelikleri meydana getirirken hayal gücünüzün yükseklerde uçmasına izin verin. Ve bu süreçle oynarken, içinizde ve dışınızdaki sınırsız potansiyel alanının eş-yaratıcısı oluyorsunuz. Büyük düşündüğünüzde ve onun neşe-keyif-coşkusunu hissettiğinizde, titreşimsel frekansınız da yükselir, enerji alanınız gelişip genişler. Hayatınıza yeni evrimleşmeyi ve gelişmeyi getiren, kendini eleştirmekten ve şüpheden uzak açık zihniniz ve kalbinizdir.

Ruhunuzun bahçesini ekmeniz, hayatınızı çok daha yaratıcı ve hevesli bir şekilde yaşamanız için görünen ve görünmeyen dünyadan gelecek büyük desteğe sebep olur. Bu eş-yaratımın bir parçası olma iznini kendinize verdiğinizde,  tüm ihtiyaçlarınız kolaylık ve zarafetle karşılanabilir.

Ruhunuzun Bahçesini nasıl ekersiniz?

Her proje biraz düşünmek, biraz da planlama istediğinden, iç bahçenize başlarken onu yaratıcı, keyifli ve eğlenceli yapın. Seçeceğiniz görseller onları yaratıma sokma becerinizi oldukça fazla geliştirecektir. Belki içinde pek çok renk taşıyan güzel bir el işi, dergi resimleri veya tablo olabilir. İç bahçenizin aldığı şekil bir size ilham veren bir desen olabilir, belki bir spiral gibi. Hayatınızda deneyimlemek istediğiniz o bilinç niteliklerinin bir listesini yapmak isteyebilirsiniz. Yazma hareketi, hayallerinizi içten dış seviyeye taşıyarak bahçenizin enerjisine yardımcı olacaktır.

Yaratıcılık Melekleri bu projede sizinle çalışmaya hazır ve bunun eğlenceli olması için size ilham da verebilir. İç ruhunuz böyle uyarıldığında, kalp ve zihninize yeni hayat akar, moralinizi yükselmiş hissedersiniz. Bu artmış enerji akışı çok daha fazla neşe-keyif-coşku çeker ve daha mutlu olursunuz, bunun kazancı ise daha da fazla yaratıcı düşünce ve bir esenlik ve iyi sağlık hissidir. Hayatınız şaşırtıcı şekillerde değişmeye başlar.

Eski kalıplardaki düşünce ve davranışların yaratıma girdiğini gördüğünüzde ve sorunlu enerjilerde saplanıp kalmış hissettiğinizde, onları yeni bahçeniz için gübre olarak düşünün. Hayatınızda çalışan meleklerden o yaban otlarını ayıklamalarını ve İlahi Işıkla eski davranış şekillerini dönüştürmelerini isteyin. Bu, ruh bahçenizi sevecen bir enerjiyle beslemenizi sağlayacak. Çok çabuk yeni oluş hallerinin filizlerinin baş verdiğini göreceksiniz.

Eski durumlara farklı tepki verdiğinizde, hayatınızın her alanında taze, olumlu sonuçlar alacağınız için bu capcanlı gelişmeyi kutlayın. Her gün hayatınızda yaratıma sokmak istediğiniz kavramlara birazcık odaklanarak, iç bahçenizin kuvvetle serpileceği yeni bir yapı oluşturuyorsunuz. Saf Potansiyel bahçenize yeni bilincin tohumlarını ekerken, yeryüzüne Yaratıcı Özü de demirlediğinizi hatırlayın. Bu hareketle, dünyanıza bilincin bu çok güzel niteliklerini getirirken, Yeryüzünden Cennete bir köprü oluyorsunuz.

İlahi Aydınlanmanın ışığı ile güneşlenmek

Ruhunuzun bahçesinin deneyimlemek istediğiniz hayatı getirmek üzere şaşırtıcı bir potansiyeli var. Kendinizi yeni düşünce ve davranışlara açmaya gönüllü olmanız bile, şimdiye dek hiç bilmediğiniz yollardan yardımı size çeker. İçinizde serpilen bu güzel bahçe, yeni ruh topluluğunuz için bir mıknatıs olur, çünkü pek çok insan iç dengenize ve neşe-keyif-coşkunuza çekilecektir. Bu şekilde, içinizdeki yeni gelişimler ve canlılıkla büyümekte olan alan, bu dünyayı kutsamak üzere dışarıya uzanacaktır. Bahçeniz meyve verme zamanına ulaştığında, hayatınızın bolluk içinde beslendiğini göreceksiniz.

Siz yeni hayatınız için bu tohumları ekmeye başlarken, cennetlerdekiler de sizleri bekliyor. İlahi Aydınlanmanın ışığı ile güneşlenin. Derin bir nefesle içinize çekin ve içinizdeki yeni büyümeyi beslemesine izin verin. Bilin, melekler size coşkuyla yardımcı olacaklar, artık işe yaramayan eski alışkanlıkları ayıklayacaklar ki, bahçeniz yeni hayatla gelişip serpilsin.

Asla yalnız değilsiniz. Yeni bir varoluş haline kendinizi açarken, ihtiyaçlarınıza uygun şekilde yönlendiriliyorsunuz. Ruh bahçenizde yeni Denge ve ilahi ilham almış hareketler kök salarken, bırakın hayatınızın tüm hummalı aktiviteleri kayıp gitsin. Bu çok basit süreç hayat amacınızı ve hedeflerinizi zenginleştirecek, böylece bundan sonraki adımlarınız çok daha berraklaşacak.

Kalbinizde yeni bir hayat gonca veriyor ve hayatınızda yeni bir denge gelişiyor. Ruh Bahçenize ekim yaparken ilham almaya ve beslenmeye açık olun. Hatırlayın, sizler bu yüze ruhani nitelikleri güçlendirdikçe ve onları bilincinize ektikçe, hayatınızın her alanını geliştiren yaşayan enerji alanları haline gelecekler.

Çevrenizde çiçek açan doğaya baktıkça, bu size aynı güzel yeni gelişimin kendi içinizde de oluşmakta olduğunu hatırlatabilir. Siz kıymetli bir varlıksınız, hevesle ümit ettiğiniz her şeyi almaya layıksınız, bunları yaratmaya layıksınız.

Kalbinizin derinlerinde her şeyin yolunda olduğunu bilin. Ve öyle de oldu.

Baş Melek Gabriel için Shanta Gabriel

(Shantagabriel.com)


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.


Telif Hakkı©2020 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2020 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

8 comments

 1. Sevgili mor alev ve gabriel harika bir yazı… tam bir eş zamanlılık ne yapmamız gerektiğini anlatan 🙂 çok sevdim. Elimizdeki limonu en iyisi limonata yapıp hem bağışıklığımızı arttıralım hem de içimize bir ferahlık gelsin :))

  Liked by 2 people

 2. Çok Çok çok Güzel bir mesaj 🙏🏾 🍀💜Çok teşekkürler sevgili Melekler Sevgili Mor alev, ve Allahım Teşekkürler💕

  Liked by 2 people

 3. Teşekkürlerler Mor Alev…
  Teşekkürler Baş Melek Gabriel için Shanta Gabriel…
  yaşadığımız şu sıkıntılı günlerde Umut dolu bir mesaj bahar geldi toprak ana hamile ….hepimizin ruhunda da çiçekler açsın Ve öyle de oldu sevgiler çokça…..

  Liked by 1 kişi

 4. Karanlık günlerde karanlık içimi kapladığında, ondan kaçamayacağımı anladım, ben de ruhumun penceresine alnımı dayayıp bulunduğum yerin ötesini görmeye çalışıyorum, karanlığın güneşli, sevecen bir havayla yer değiştirdiğini, kendim ve etrafımdaki insanların ellerimiz havada coşkulu ve sevinçli bir şekilde ışığı kutladığımızı görüp, bu da geçecek diyorum…Karanlık ışığa dayanamaz çünkü, bu harika mesaj da bunun kanıtı, teşekkürler sevgili Mor Alev

  Liked by 3 people

 5. Eski kalıplardaki düşünce ve davranışların yaratıma girdiğini gördüğünüzde ve sorunlu enerjilerde saplanıp kalmış hissettiğinizde, onları yeni bahçeniz için gübre olarak düşünün. Hayatınızda çalışan meleklerden o yaban otlarını ayıklamalarını ve İlahi Işıkla eski davranış şekillerini dönüştürmelerini isteyin. Bu, ruh bahçenizi sevecen bir enerjiyle beslemenizi sağlayacak. Çok çabuk yeni oluş hallerinin filizlerinin baş verdiğini göreceksiniz.

  evet kendimi izledim bu salgın olmasa bilemezdim…ve arınmaya çekildim bu sabah… içimdeki salgın la örtüştü bu yaşanan tedirgin oldum aileme hoca olmaya başlarken kendimi durdurdum…geri çektim bu sabah anca farkettim…sevdim kendimi…nefes aldım…sessizce temizlendim…saldım içimdeki salgını…ışıkla pansuman yaptım…teşekkür ederim…bahçemdeyim…

  Liked by 2 people

 6. Sevgili baş melek Gabriel bu yaratıcı fikirle bizleri sanat yapmaya davet ediyor adeta! Ben dışavurumcu sanat terapisiyle yakından ilgili biri olarak bu sihirli değneğin nasıl mucizevi çalıltığını kendi tecrübelerimden biliyorum. Gercekten uygulayın neler cıkacagına nasıl güzel cevaplar ve dışavurumlarla değişimi yakalayıp yeniye kendinizden çıkan bu güzel tohuma ve içinizdeki o eşsiz bahceye eminim hayran kalacaksınız.. açıkcası ben şuan okudum ve gec kalmadan işe koyulacagım bu karantina günlerde sanırım kendime yapacagım enn doğru yatırım ve aktivite olacak🙏🏽Teşekkğrler moralev ve tüm melekler🌀💙

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.