Melekler: Yaratılış Dansındaki Yeriniz

Sevgili Dostlarımız, Sizleri çok seviyoruz.

Bu kadar engin bir şekilde ayrılan fikirler ve bakış açılarının bulunduğu bir dünyada uyum bulabileceğinizi düşünmek zor olabilir. Buna rağmen, yaşamın tamamı – siz de dahil olmak üzere – çok güzel bir şekilde senkronize edilmiş bir titreşim dansında var oluyorsunuz. Uyum, içinizden yükselen doğal arzulara teslim olduğunuzda deneyimlediğiniz şeydir – derin Benliğinizle uyumda olduğunuzda.

Bu uyum ve düzenin kanıtlarını doğal dünyanın her yüzünde görebilirsiniz. Evrenler, galaksiler, güneş sistemleri, eko sistemler ve kendi insan bedenlerinizde, hayatın ve bakış açılarının çeşitliliği insan kavrama gücünün çok ötesindedir. Bu sistemlerin hepsi hem bireysel bileşenlerinin hem de bütünün hayrını destekleyen kusursuzca düzenlenmiş bir dansla çalışırlar. 

Nefes alın. Şu anda bedeninizde sayısız, mucizevi çeşitlilikte formların hayat orkestrasyonu var! Trilyonlarca hücre birbiriyle etkileşime giriyorlar, sinir kanallarıyla sinyaller yolluyorlar. Herhangi bir anda milyonlarca kimyasal reaksiyon oluşuyor ve farklı elektromanyetik dalgalar biliminizin bir gün anlayacağı gibi birlik içinde titreşiyor.

Her nefeste – her mikro-anda – adına “siz” dediğiniz bedeni oluşturan bu minik varlıklar evreni, hayal bile edemeyeceğiniz bir uyumla dans ediyorlar.

Bir dakikalığına sadece nefes alıp verin.

Olduğunuz bu mucizeyi derinden düşünün…

İçinizdeki hayatı hissedin…

Trilyonlarca hücreyi, sinyalleri, kimyasalları ve içinizde yaşayan sayısız diğer hayat formlarını düşünün, sizi oluşturan ve sizi canlı tutan…

İçinizde, kıpır kıpır hareket eden, titreşen, iletişime giren ve dans eden yaşamın çeşitliliğini hissedin!

Siz, muazzam, görkemli çeşitlilikte ve uyum içinde varlıklar ve çok farklı amaçlara, tutkulara, bakış açılarına sahip etkileşimler topluluğusunuz. 

Siz kendi başınıza bir eko sistemsiniz.

Siz bir canlı evrensiniz ve tüm yaratılış boyunca mırıldanan kendini yaratılışa ören bir titreşimsel senfonisiniz!

İçinizdeki toplulukların mucizesini hissedebiliyor musunuz? Onların işbirliğini hissedebiliyor musunuz? Önce hayal gücünüzü kullanın. Bu hayat çeşitliliğinin uyumuna istediğiniz zaman bağlanabilirsiniz. O içinizde yaşıyor.

Eğer bu egzersiz çok zor geliyorsa, herhangi bir eko sisteme bakın. İnceleyin. Yıkılmış bir ağacın nasıl mantarları beslediğini, onların da ormanın yüzeyi altında yaşayan ağaçların gelişmesi için nasıl sinyaller yayan bir sinir sistemi görevi gördüğünü öğrenin. Böceklerin tohumları yedikten sonra yeni yerlere uçup yeni ağaçlar eken kuşları nasıl beslediğini öğrenin. Sevgililer, sizin hayatınız ve hayatın tamamı incelikle, birbirine iç içe örülmüş bir mucizeler matriksidir – en çılgın hayallerinizin ötesinde koordine edilmiş bir dans içinde işleyen bir çeşitlilik senfonisi.

Aynı şekilde, insan ırkı da sonsuz çeşitlilikte ve dünya gezegeninizdeki hayatın eko sistemiyle uyumla faaliyet halinde olmak üzere tasarlanmıştır. Bir dakikalığına bunu hissedin. Bütünün içindeki yerinizin doğruluğunu hissedin.  Burada şimdi taşıdığınız önemi hissedin. Farklı derecelerde sevgi yayarken olduğunuz enerjik katkıyı hissedin. Ve hissedin, o sinyallerin nasıl da insan ırkının kumaşına örüldüğünü!

Asla, asla değersiz ve amaçsız değilsiniz. Siz önemlisiniz. Düşünceleriniz önemli. Hisleriniz önemli. Arzularınız önemli. Çünkü bu arzular, evrenin adımlarınızı yaşam dansına yönlendirmesini aktive eden sinyallerin ta kendisidir.

Yani, bir daha kendinizi birisiyle anlaşmazlıkta bulduğunuzda – bu onların davranışları, inançları, bakış açıları ve hatta size karşı tavırlarıyla uyuşmamanız olabilir – kendinize hatırlatın, “Benim ilgilendiğim tek şey bu danstaki kendi yerim! Ben evrene sadece kendi arzularımla sinyaller yolluyorum ve iç pusulamı takip ediyorum, kendi kalbime, kendi hislerime ve kendi inançlarıma göre yaşıyorum!”

Böyle yaparsanız, emin olun tek yapmanız gereken kendiniz olmanızdır ve böylece diğer herkes de bu dansta kendi yerlerini kendi arzularına göre bulabilirler. Bedene sağlık ve esenlik için sinyal yollayan bir hücre gibi, siz de evrene sağlık, mutluluk, neşe-keyif-coşku, bolluk, huzur ve yaratmak istediğiniz neyse onu istediğiniz sinyalini yollayabilirsiniz – başkalarının ne yaptığı, düşündüğü, inandığı ve olduğunun hiç önemi yok!

Siz sinyalcisiniz, siz alıcınız, izin vericisiniz ve dolayısıyla kendi kişisel gerçekliğinizin yaratıcısınız. Ve arzunuzun sinyalini yollarken, alıcınızı hissetmek istediğinize ayarlayın, aradan çekilerek (korku ve şüphelerinizi eleyerek odaklanmanızı başarıya çevirin) onun gelmesine izin verin. Böylece dilediğiniz gerçekliği deneyimleyeceksiniz. 

Dolayısıyla, sizden acilen rica ediyoruz, kendi neşe-keyif-coşkunuz, kendi gönül rahatlığınız, kendi esenliğiniz, kendi bolluğunuz için tabiatın diğer her parçası gibi olun ve doğal yaşayın – kendi iç doğanıza uygun bir şekilde.

Kalbinizin doğal çağrılarına uyarak doğal davranırsanız, bir sonraki hareketinizin ne olacağını düşünmek zorunda kalmazsınız. 

Başkalarının ne yaptığı hakkında kaygılanmaya hiç ihtiyacınız yok çünkü kendinize iyi hissetme ve olabildiğince neşe-keyif-coşkuyu seçme izni vererek kendi doğal varoluş halinizde, bu çok güzel danstaki arzularınızla uyum içindeki yerinize yönlendirileceksiniz. 

Hepiniz diğer herkesle etkileşime girmek üzere yaratılmadınız. Gerçek kendiniz olmak üzere tasarlandınız ve bunu yaparak hayatın sizi benzer düşünce ve kalptekilerle aynı gruplara düzenlemesine müsaade edersiniz. Bazılarınız organ hücreleri gibisiniz, ortak bir amacın çevresinde toplanıyorsunuz. Bazılarınız sinir hücreleri gibisiniz, farklı bakış açıları arasında mesajlar paylaşıyorsunuz. Bazılarınız ise insan bedenindeki katalitik enzimler gibisiniz. Bu harika hayat dansında hepinizin bir yeri var.

Sadece kendiniz olun sevgililer. Bunun ne anlama geldiği konusunda aşırı analize ihtiyaç yok. Nefes alın. Gevşeyin. Şu anda size en doğal, en sevecen, en zarif gelen şey nedir? Tam bulunduğunuz anda ne size sevgi gibi geliyor? Hangi düşünceler en iyi geliyor? Sizler varlığınız için doğal olmayan şekillerde eğitildiniz, şartlandırıldınız ancak Sevgi, özünüz olan Sevgi, her zaman orada, içinizden yükseliyor ve sizi İlahi bir şekilde düzenlenmiş hayat ve sevgi dansında en doğal yola sevk ediyor. 

Sizleri çok seviyoruz.

Melekler

Ann Albers ve Meleklere çok teşekkürler. (visionsofheaven.com)


En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2021 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2021 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

13 comments

 1. Sizde çok seviliyorsunuz .😘🌹Teşekkür ederim .kendimizi bulmamıza yardım ettiğiniz için. Nameste 🌹😘🧚‍♀️🧚‍♂️💛🧡💖💙❤💜💚

  Liked by 4 people

 2. Sonsuz teşekkürler. Çok ihtiyacım olduğu anda sevgili meleklerimizden ve sizden hep böyle harika mesajlar geliyor. Bazen bizim dışımızda gelişen ama hayatımızı da ciddi etkileyen durumlar olabiliyor ve ben bazen ogrendiklerimi, bildiklerimi, unutup öfkeye, korkuya, kaygıya kapilabiliyorum. Son iki haftadır zorluklar vardı ama son 3-4 gündür aynen yazdığınız gibi nefesdeydim ve bu harika mesaji ancak bu sabahin 6’sında görebildim. İyi ki varsınız, iyi ki varım/varız. Sevgiye odaklandigimizda herşey nasılda değişiyor. Kendimi, sizi, evrendeki her şeyi, evrenleri yaratan ve bir parçası olduğuma hep şükrettiğim yaradanımı çok seviyorum. Sevgiyle ışıkla kalalım 🙏🙏🙏💜💜💜💜💜💜

  Liked by 1 kişi

 3. Dün okuyup çok etkilenmiştim, bugün tekrar okudumve yine çok anlamlı ve çok yükseltici buldum. Böyle çok beğendiklerimi arada dönüp okuyabilmek için işaretleme ya da favorilere ekleme gibi bir yöntem var mıydı acaba?

  Beğen

 4. Sevgili Mor Alev,
  Benim de favorilerime eklemek istedigim bir mesaj,cok tesekkur ederim! Bazen sana nasil tesekkur edemeyecegimi bilemeyip senin icin dans etmeyi dusundugum olmustur hahaha 🙂 dans gercekten de sevgi. Dun basligini gorunce sevinc doldum, tam da evrenin kozmik dansini tum gece uyumadan dans ederek kutladigim gun icinde gelmisti!
  Bu harika yaratilis icin her bir parcaya, icimizde devam eden kozmik dansa, inanilmaz boyutlardaki etkilesime tesekkur ederim!

  Eskiden bilmezdim ictigim suya sevgi ve sukran verip icmenin sifasini. vucudumuzun %70inden fazlasi su ve hafizasi olan bir element! 1 dakika onun yasamin kaynagi oldugunu hissederek, sukrederek elimizde tutunca bardagi,tadi degisiyor guzellesiyor,titresimimiz ona geciyor!!

  Sonra gunes ve ay, gezegenler,akash, hepsiyle her bir noktamiz surekli etkilesimde. Ice kapanmak icin delilige girmek gerekiyor! Gecen en iyi dostum kendini yalniz hissettigini soylemisti ben de “nasil yalniz olabilirsin ki, icinde yasayan seni inanilmaz seven, surekli beslemek isteyen milyonlarca bakteri var!” demistim 😀 bu gercek, asil “oyle degil ama, ne alaka bakteriyle mi oturucam” filan diyen zihin asil yalan. Sevgisizlik, itilmislik, kurbanlik, yalnizlik koca bi yalan!

  Herkese muhtesem bi haftasonu dilerim!

  Liked by 2 people

 5. Melekler sizi çok seviyorum ve moral ev ve bu alanda bulunan herkes ve evren ve varoluş 🥰🙏🌿🌸💓Çok şükür 🙏

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.