Gerçek Kendinizi İfade Edin

Kendi yaratıcılığınızı, benliğinizin bütününü ifade etmekten sizi alıkoyan şey nedir? Tuhaf bakışlar, küçümser, alaycı sesler? Yoksa sadece kendiniz mi?

Sadece bugün, başkalarının sizinle ilgili ne düşündüğü konusundaki hislerinizi bir kenara koyun. Ne isterseniz yapın, yüksek sesle şarkı söyleyin, dans edin isterseniz ve gerçek kendinizi ifade edin! Zihninizin söylediği o küçük olumsuz şeyleri duymazdan gelin, çünkü onların hiç önemi yok.

Tekrarlıyorum, onların hiçbir önemi yok!

Önemli olan tek şey, kendiniz olduğunuzda, insan bedeninizin ve ruhunuzun mucizesinde, huzurda ve rahat hissetmenizdir.

Evren hata yapmaz, gelişim, neşe-keyif-coşku ve sevgi fırsatları yaratır! – Yaratan 

Jennifer Farley, Yaratan Mesajları (thecreatorwritings.wordpress.com)


En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2021 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2021 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

5 comments

 1. Cok tesekkur ederim sevgili Yaratan, dostumuz blog ve isigimiz Mor Alev!

  Eskiden blogdan senkronize mesajlar aldikca sok olurdum, simdi bunu bilir oldum sok yok ama sevinci hep ayni!

  Sevgili Mor Alev, kendim oldukca eskiden bag kurdugum neredeyse her bir insanla o bag kopuyor. Oyle kötü bir ayrilis degil ama bir sekilde iliski gidiveriyor. “bir sey beklenirken endiselenir, bir seyi cok isterken alamamaktan korkulur, bi sinava stres olmadan iyi calisilmaz.” gibi kaliplari yalniz kalmamak icin benimsemistim buyurken. Simdi zihin boyutundan cok kritik bi konularda rahat ve neseli olunca, havadan, virusten, isten gucten, siyasetten sikayet etmeyince cogu insanla paylasacak bir sey kalmadi. Ne kadar cok iliskiyi “ortak endise” uzerine kurduguma sasiriyorum.

  Yine de cok mutluyum, hayatimda ilk defa bir seyleri “ya olmazsa” diye korkarak degil gulumseyerek bekliyorum. Evrene guvendigim surece, dusundugum gibi gitmeyen her sey hep dusundugumden bile iyi gitti! 🥰 Onemli bi proje icin hic stres olmadan calisiyorum, birtek ara ara “ya bu kadar rahat olmak gercekten normal mi” diye ufak endise ettigim oluyor hahaha.

  Tipki Yaratan’in dedigi gibi, gozumun onune zihnimin olumsuz resimleri ve “gelecegi boyle yaratmalisin, bu olmalisin,su olmalisin yoksa yapamazsin!” laflari geldiginde onlari gercekten onemsemiyorum, onlar ben guc vermedikce resmen “yoklar”.

  Kendim olmak harika! En tuhafi zihnimin kendimi bilmemesi ve hic
  tanimamis olmasi. O sadece gecmisten beri disaridan toplanmis data ile dolu.
  Ve gercek dogam onun cizdigi resimden o kadar farkli,o kadar saglam,o kadar nazik,o kadar sade ve alabildigine guclu ve huzurluymus ki!

  Omrumce insan acisindan yapayalniz kalacak olsam bile bir daha kaliplarla, rollerle, genel kabul goren davranis bicimleriyle birlesmeyecegim!

  Hepimizin ilk gorevinin neyi neden yaptigimizi, neden soyledigimizi, hatta neden ‘oyle’ dusundugumuzu bile sorgulamasi oldugunu dusunuyorum, cikarilacak cok kiyafet(rol) var, adeta hediye edilen her seyi ayip olmasin diye ust uste giymisiz gibi!

  Sevgilerimle canim Mor Alev.

  Liked by 4 people

  1. Bazen yazıları alelacele oluyorum sonra bi şeyler içime sinmiyor, bulduğum kıymetli anlarda tekrar sindirerek
   okumaya geliyorum. Böyle anlarda yorumları da merak edip okuma fırsatım oluyor. Sizin yorumlarınızı görmekten keyif alıyorum. Yaratan’a, meleklere, kanallık yapanlara, moralev’e teşekkür etmek yetmiyor. Bi yerlerde hiç tanimadigim bir arkadaşım olduğunu bilmek çok güzel. Teşekkür ederim. İyi ki 💕

   Liked by 3 people

 2. Ne kadar güzel ifade etmişsiniz.
  Duygularıma tercüman olmuşsunuz.
  Yalnız benim daha cesaret edemediğim şeyler var..
  Daima her zaman kendim olmak dileğiyle.

  Liked by 2 people

Yorumlar kapatıldı.