Özlemlerin Amacı

Sevgililer,

Özlem duyduğunuz şeyin amacı sizi rahatsız etmek değildir. Özlemleriniz, geleceğinize olan bağlantı noktalarınızdır.

En derin umutlarınız ve arzularınız, ruhunuzun çağrılarıdır ve onun özelliklerini taşırlar. Sizi götürmeye çalıştıkları yeri onurlandırın. O küçük kıvılcımlar, hayallerinizin tohumlarıdır.

Her zaman orada bulunan bir hayaliniz varsa eğer, onu görmezden gelmek ya da söndürmeye çalışmak yerine neden onu inceleyerek, tam ifadesine gelişmesine izin vererek daha da parlamasına izin verilmesin ki. 

Size işaretler veren yüksek çağrılar, kendinizi gerçekten nasıl ifade etmeyi dilediğinizi gösteriyorlar. Ve her zaman bu özlemler sizin için çok büyük bir memnuniyet potansiyeli ve amaç taşıyorlar.

Baş Melek Gabriel – 23 Şubat 2021

Kanal Shelley Young’a çok teşekkürler. (trinityesoterics.com)


En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2021 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2021 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

4 comments

 1. Çok eş zamanlı oldu. 🖤🌊
  Çok teşekkürler 💌 İyi ki varsınız.
  Sevgiyle

  Liked by 1 kişi

 2. Son bir saattir çakan kıvılcımların ardindan bu mesajı görmüş olmam ne büyük desdek 🤗 teşekkürler mor alev 💖 teşekkürler meleklerim…

  Liked by 1 kişi

 3. Dün,bana ve hayatıma her bakımdan level atlatacak bir olayın ertelenebilme olasılığı belirdi ki uzun zamandır bekliyordum.Tam anlamıyla çöktüm ve artık vazgeçme haline girmiştim.Ve..bugünkü mesaj geldi.Başmelek Gabriel vazgeçme diyor.
  Evet.Hayallerimden, umutlarımdan vazgeçmiyorum.
  Teşekkür ederim Başmelek
  Gabriel.
  Teşekkür ederim Mor Alev 💙

  Liked by 1 kişi

 4. Sevgili Mor Alev,
  Özlemlerimi gecmis yasamimda cok uzun sure ‘beni tamamlayacak olan olmazsa olmazlar’ olarak yorumlamistim, bu surekli bir eksiklik hissiyle yasamama sebep oluyodu ve bitmek bilmez bir döngüydü. Onlari bu sekilde gormek yada ‘yasama sevincini besleyen güc, kendi secimimle var ettigim anlam’ olarak gormek bizim elimizde. Artik 2.si gibi gordugumden beri hayatim akista, sabah yataktan hevesle cikartiyor ozlemlerim beni, kendimi tanimami daha cok sevmemi, acilip gelisip buyumemi sagliyor. Bunun tek sebebi ozlemlerim ile tamamen butun olan varligimi ayirmayi bilmem,o ozlemi benim sectigimi benim olusturdugumu bilmem,surece bilinc getirilmesi…

  Biz de yasamin kendi kendine olan ozlemi olarak dogduk ve burada varligimizi surduruyoruz. 5 elementin dansinda birer dans hareketiyiz. Sevgilerimle.

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.