Haftanın Enerjisi: Plüton ve Mars Güçlerini Birleştirince

Sevgili Dostlar, bir süredir kolektif hikayemizde “kötü adam” rolüyle uyanışımıza hizmet eden çok güçlü iki aktör, bu hafta güçlerini birleştiriyorlar ve bizler de dağları yerinden oynatabiliriz!

Haftanın baskın enerjisi Mars ve Plüton üçgen açısının yarattığı büyük akım. Enerji seviyemiz yüksek, başarı ve odaklanmış zihin yapısı ise bizimle. Bu büyük bir şifa ve olumlu dönüşüm enerjisi. Bu sefer aktörlerimiz “iyi adam” rolünde.

Bu enerjiyi kucaklamamız, bu hafta Merkür de ilerlemeye başlamışken, büyük fark yaratabilir. Eğer yüksek amacınızla uyum içerisindeyseniz, bu sizin için 2021, hatta daha da ötesini belirleyen adımları attığınız zaman olabilir. Çok güzel bir hafta içindeyiz. 

Mars bireysel tutku, istek, güç, irade ise, Plüton yüksek güç ve yüksek iradedir. Burada gördüğümüz İlahi Takdir de diyebileceğimiz gücün bireyin arkasına geçerek ona büyük bir ilerleme fırsatı sunması, hatta arkadan ittirmesidir. Bu, bir güç şifasıdır. Güçlüsünüz. Her zaman kendi gücünüz vardı ve hep olacak. 

Hafta sonu gelecek olan Başak dolunayı da en sevdiğim şifa dolunayıdır, yani biraz nefes alabilirsiniz… mi? Hayır. Nefes alın tabii. Ama bu sefer de, geçen bir yılın aksine atacak bir sürü adım, başlatacak proje, hızla ilerlenecek yol var. Fakat en azından bu zamanda durgunluğu durdurma veya uğraşıp didinip sonuç alamamayı sona erdirme şansımız var diyebiliriz. 

Tek ihtiyacınız olan, iç sesinizin rehberliğine kulak vermek. Sabian sembolleri de diyor ki;

Plüton Oğlak’ta ve aktive ettiği enerji “Su Perisi”. Hedeflerinizin hem görünür hem de görünmez nitelikleri var. Eğer hedefiniz, başlamak ya da tamamlamak istediğiniz proje, hem elle tutulur sonuçlar vadediyor, hem de içinizde neden olduğunu bilmediğiniz çocuksu bir heves uyandırıyorsa, doğru yoldasınız.

Evrensel su sürecini düşünün, buluttan düşen bir damla, direncin en az olduğu yoldan aşağı akar, toplanır, büyük su kütleleri yaratır ve tekrar buharlaşıp bulut olur. Bu da akış prensibidir. Hislerinize dikkat edin, sizi nereye taşıyorlarsa, onlarla akın,  bloke olduklarında salıverin, bu zamanda çözüm su gibi olmakta.

Boğa’daki Mars ise tam kendine uygun bir sembolde: “Senyoritasına serenat yapan İspanyol”. Hisler, tutku ve tabii ki buna eşlik eden beceriler söz konusu. Burada hedefine tutkuyla ve yaratıcılıkla ulaşmak anlatılıyor. Şimdi hislerin gücüne yetenek ve kontrol de eşlik etmeli. Bütün bunlar kalpten geldiğinde, arzuladığınız şeyi kazanacaksınız. Yaptığınız ne ise ona ruhunuzu, kalbinizi katın. Kendinizi ona adayın. İçten olun. Abartmayın. Su gibi, kalbinizden verin.

Hepinize harika bir hafta diliyorum. 

©Mor Alev 2021


En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında yasal işlem yapılır. http://moralev.com

9 comments

 1. Sevgili Mor Alev,
  Cok cok cok tesekkur ederim! Ilahi’yi her adimimda anarken, sen geldin zaten arkamizdan ittirdigini soyledin ya simdi,o kadar ferahladim ki.ihtiyacim olan ekstra guc goklerden geliyor! Bu hafta benim 2018den beri bocaladigim bir bireysel projede kendimce sona gelmeyi hedefledigim hafta ve tamamen kalbimin sesiyle hareket ediyorum. Cok calisiyorum ve bundan dolayi mutluyum. Gokyuzunun yanimda oldugunu bilmek cok umut verici, umarim isin icinden alnimin akiyla cikarim ve bitiririm bu isi! Sevgilerimle.

  Liked by 3 people

 2. Mor Alev merhaba 😇 Bu baskın enerji sadece bu hafta için geçerli olan bir şey mi? Zaman mefhumunu iyice anlamsızlaştığı bu süreçte biraz komik bir soru oldu ama yıllardır bu blogu takip ederim, ilk defa ir oluşumun zamanını çok merak ettim nedense. 💫❤

  Liked by 1 kişi

  1. Evet sevgili Burçin. Bu hafta aldığınız kararlar, verdiğiniz emek eğer içten ise önümüzdeki aylarda da etkisini yaşayacaksınız. Bu kısa bir fırsat kapısı, ama aynı zamanda geniş bir zamana yayılabilir. Biliyorum, hem kısa hem uzun. Dediğiniz gibi zaman kavramı tuhaf oldu, şimdi iç sesinizi dinleyip harekete geçin ve etkiyi belki bir ömür yaşayabilirsiniz. Sevgilerle

   Liked by 1 kişi

 3. Canım Mor Alev. Bu hafta benim için çok önemli bir eğitime başladım. Içimde kelebekler uçusarak hem de. Bu haftayı ve enerjisini okuyunca şükürler olsun. Şükürler olsun….

  Liked by 1 kişi

 4. Çok iyi geldi bu mesaj bana, aylar önce bir proje başlattım ama hala sadece kendime yazıyorum gibi 😀 pes etmeye çok yakındım ki yukarıdaki mesajı alana kadar. İçimdeki çocuksu ruhu getirdiğine göre doğru yoldayım. Önemli olan bu sanırım 🙂 teşekkürler teşekkürler teşekkürler

  Liked by 1 kişi

 5. “Çözüm su gibi olmakta” önermesine bayıldım😍
  Su gibi kalpten teşekkürler🙏💖

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.