Melekler: Bağlantı Kaliteniz

Sevgili Dostlarımız, Sizleri çok seviyoruz.

Yeryüzünde dersiniz ki, “sabır bir erdemdir”. Sezgisel olarak hayat ne kadar zor olursa olsun, biraz sabırla onun üstesinden daha rahat geleceğini bilirsiniz. Çünkü sabır, kendinizi bulunduğunuz ana teslim etmek, bulunduğunuz zaman ve yerdeki armağan ve fırsatları kucaklamak ve sevgiyi tam da bulunduğunuz yerde, şimdi, burada bulmanız anlamına gelir.

Pek çoklarınızın bulunduğunuz şu anın ilk bakışta sunduklarından çok, çok daha iyisini istediğinizi kesinlikle anlıyoruz. Ve sizlerden olduğunuz yerde saplanıp kalmanızı istiyor değiliz. Eğer üşüyorsanız, sıcaklık istersiniz. Eğer yokluk içindeyseniz, bolluk istersiniz. Eğer yalnızsanız, yol arkadaşı istersiniz.

Hepsi normaldir, doğaldır ve kendini geliştirmek hayatın doğasında vardır. Böylece daha fazlasına olan arzunuz o gelişime yol açar.

Ancak, daha fazlasını yaratırken, kucaklayabileceğiniz en sessiz ama en güçlü gerçek de burada, bulunduğunuz anda bulunur. Bunu duydunuz. Biz bunu söyledik, fakat yine de bu gerçeğin gücünü çok az insan tam olarak kullanabiliyor:

 • Değişim için tek gücünüz bulunduğunuz andadır.
 • Bu gücü kullanma beceriniz, bulunduğunuz anı kabul etmenizle başlar.
 • Şu anda, burada tam karşınızda durana direnmeyi bıraktığınız an, lütuflara, zarafete, iyiliklere ve arzuladığınız daha iyi, çok daha gelişmiş geleceğe doğru yönlendirmelere açılırsınız.

Bir nefes alın. Şu anda sahip olmadığınız ama derinden istediğiniz bir şeyi düşünün. Bu belki sağlık, belki ilişki, daha fazla para ya da hayatınızdaki herhangi bir şey veya durum olabilir. Binlerce belki de milyonlarca irili ufaklı değişim istediğinizi biliyoruz fakat şimdi sadece bu egzersiz için birini seçin.

Şu anda bu arzunun gerçekleşmediğini biliyorsunuz. Şu anda o şey olmadan yaşıyorsunuz. Arzuladığınız şeyin ortada olmamasına odaklanırken, kendinize sorun, “Yokluğa odaklandığımda nasıl hissediyorum?” Gücüne kavuşmuş mu, gücünü kaybetmiş mi hissediyorsunuz? Umutlu mu, hevesi kırılmış mı? İç “alıcınız” hangi hislere ayarlandı? Durun. Nefes alın. Çevrenize bakın. Egzersizin bu parçasını yaparken çevrenizi fark ettiğiniz hiç oldu mu?

Şimdi enerjinizi değiştirin. Çevrenizdekilere bakarak ana geri dönün. Bir dakikalığına bizimle oynayın ve kendinize sorun, “Bu anla ilgili neyi takdir edebilirim? Tam şu anda neye ya da kime minnet duyabilirim?” Şu anda hayatınızda iyi olan %80’e odaklanın, yolunda gitmeyen %20’ye değil… veya %95’e… Kendinize şu anda, bulunduğunuz noktada herhangi bir iyi insan ve iyi bir şey düşünmek için meydan okuyun. Bulunduğunuz andaki lütufları görebilmeniz için kendinizi biraz zorlayın. Odaklanmak ve iyi olanın hepsinden keyif almak için gerçekten vakit ayırın. Şimdi kendinize sorun, “Nasıl hissediyorum?” Gücüne sahip çıkmış mı, gücünü kaybetmiş mi hissediyorsunuz? Umutlu mu, hevesi kırılmış mı? Böyle bir odaklanmadan sonra iç “alıcınız” hangi hislere ayarlandı?

Kendinizi andaki iyi hislere ayarlarken titreşiminizi yükseltmeyi öğreniyorsunuz. Eğer sizin kablosuz teknolojinizden bazı terimler ödünç alırsak, odak noktanızı sahip olmadığınızdan anda takdir edeceğiniz şeylere kaydırdığınızda, bağlantı kaliteniz “bir çubuktan”, “beş çubuğa” yükselir. Yönlendirmeleri duymanızı sağlayan kablosuz “alışınız” berraklaşır. Cennetlerden fikirler “indirebilirsiniz”. İsteklerinizi çok daha kolaylıkla “yükleyebilirsiniz”. Elbette bunlar sadece benzetmeler ama bu fikri çok iyi anlatıyorlar – sabırlı, teslimiyette ve bulunduğunuz anı direnç olmadan kabul eden halde olduğunuzda yardıma açık olursunuz. Hayatınıza, zihninize, bedeninize ve ruhunuza akmak isteyen sevgiye izin verirsiniz.

Dondurucu soğukta yaşarken sıcacık kalpleri olanlar var, sevgililer, kendilerini cesaretlendiren, zorlukları olabilecek en iyi şekilde aşabilmeleri için yönlendiren ruh tarafından kucaklandıklarını hissediyorlar. Savaşla harap olmuş ülkelerde bulunup da, ana teslimiyette ve güya “huzurlu” ülkelerdeki bazı stresli hayatları olanlardan çok daha dolu dolu yaşayanlar var. Ön safhalarda, vazgeçilemez görevlerde, örneğin marketlerde çalışanlarınızın arasındaki pek çoğunuz ana teslim olmuş haldeler ve bu akışta, korkusuz yaşantıları yüzünden de, korku içinde yaşayanlardan çok daha iyi sağlıkla yaşamlarını sürdürebiliyorlar.

Biz asla sizlerden hoşunuza girmeyen bir anda saplanıp kalmanızı rica etmiyoruz. Sadece bulunduğunuz anı kucaklamayı ve anın içindeki iyiyi aramayı öğrenmenizi teşvik ediyoruz. Çünkü böyle yaparak, her zaman dikkatinizi çekmeye çalışan ve sizleri daha iyi, daha yumuşak, daha mutlu ve çok daha gelişmiş geleceğe yönlendirmeyi bekleyen cennetlerdeki sevgiye kendinizi açarsınız. Şimdi, yaşamak, sevmek ve kabul etmek zamanı. Ve sonra… yine şimdi!

Sizleri çok seviyoruz.

Melekler

Ann Albers ve Meleklere çok teşekkürler. (visionsofheaven.com)


En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2021 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2021 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

5 comments

 1. Sevgili Mor Alev,
  Sonsuz sonsuz tesekkurler. Meleklerle calismayi yaparken, gercekten de cok istedigim ve henuz elimde olmayan bir belgeye odaklanmistim…aman cok tuketici bi takintiydi gercekten o gelecege kitlenmek. Sonra takdir edecek cok sey buldum ama en derinden etkileyen “nefesim” oldu. Ve bu anda cok guclu, cok huzurlu genis ve umutlu hissederken fark ettim ki nefes aldigimiz surece her sey yolunda. Yasamimizdan kiymetli ne olabilir ki! Dunyaya ilk kez 1 nefes alisla baglandik ve 1 nefes verisle de baglantidan cikacagiz. Sadece bu ikisi arasinda kalan her nefesin kiymetini vermek aslinda yasami dolu dolu yasamak demek. Bu ayin deger mesajinda bize iletildigi gibi “disaridan hicbir sey bizi daha degerli daha degersiz” yapamaz, oyleyse disaridan hicbir sey hayat deneyimimizi de biz izin vermedikce etkileyemez.
  Bu farkindalik icin meleklerimize, kanalimiza, bloga ve sana sonsuz tesekkurler ve sevgiler gonderiyorum canim Mor Alev!

  Liked by 3 people

 2. Bundan daha güzel bir mesaj nasil olurdu ❤yine tam zamanında gelen muhteşem bir yazı tşk ederim meleklerim ve tşk ederim mor alev ❤🙏🙏

  Liked by 2 people

 3. Yüzbin milyon katrilyon* kez #Şükür ve #Teşekkür ederim varlığına varlığımıza #VarOluşa ♾☝️🙏🌞🤍💜🌀

  Liked by 1 kişi

 4. Biraz önce yatarken,yatağım için şükrettim.Hastanede sedye üstünde uyuduğum saatler geldi aklıma ve ardından bu mesajı okudum.
  Sabır ve şükür beni her yönden ayakta tuttu bugüne kadar.
  Teşekkürler Melekler, teşekkürler Mor Alev.

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.